Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marmaristen Eskişehire tam gaz!! seyitgazi!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    Marmaristen 4 motor ve 1 araba toplam 9 kişi çıktık yola. önce Dumlupınar kütahyada şehitleri anmak için şafağa kadar bekleyecektik. sonra eskişehir motosiklet festivaline katılacaktık.motorlar;suzuki intruder 800,harley davidson electra glide,bmw gs 1200(mondial mct bu motordan kopyalanmış) ve muhteşem çinli Kanuni caracal 200 ve ford fiesta. ilk durak olarak denizli kale de yemek yedik. 120 km tam gaz bastım yetişmek için.gitmeden önce bujiyi yeniledim.castrol 20-40 yağ koydum ve zinciri yağladım.rampalarda 75e kadar düştüm(denizliyi aşarken).kaleye gelir gelmez kontak kapatmadım.piston yapışmasın yağlama devam etsin diye.depoyu da fulledim tam 12litre.kaleden sonra 180 km hiç kontak kapatmadan gittik. motordan bi sesler gelmeye başladı. yollar bayır fazla rampa yok.uşak tarafıydı sanırım.baktım 100-110 civarı gidiyoz ama benim motor ruhunu teslim edecek.dip gaz... hafif rüzgar vuruyo 110 dan 100e düşüyor.veriyom aragazı 110a çıkyo ama daha fazla zorlasam pistonu elimize alcaz gibi.Kütahyaya vardık. motoru 10 dk çalışır vaziyette soğuttum.çadırları kurduk.Dumlupınarda yattık törenlere katıldık.sonra ertesi gün Eskişehire tekrar yola çıktık 210km kontak kapatmadan sürdük.bu sefer kalabalıktık 100 motor geçikti. ilk benzinlikte dinlendikten sonra 42 km seyitgazi moto feste gittik. sonra takıldık içtik :D :D :D daha sonra eskişehire gittim tek başına. üniversite osmangaziyi kazandık. hem fest hem üni olarak gezeyim diye çıktık. ortamı çok sevdim hatta kızlara bakarken kavşağı kaçırdım. 10km fazladan gezmiş ve adres sordum. marketçi kızlara sordum sen çok yanlış gelmişin dediler. anlattılar ama... sonra tekrar seyit gaziye gittim.akşam şeytan dürttü yine bastık eskişehir merkeze... ayın 5inde tekrar kayıt için eskişehire geleceğim için motoru tanıdığımızın ptpparkına bıraktık. 5günlüğüne 20tl ye anlaştık. toplamda 952 km yol yapmışım.tam 2 depo + içinde 1lt(5tlilik) benzin yaktım.1 litrede yağ eksiltim. yağ yaktığınıda nolur nolmaz diye baktım.motorda yağ kalmamış. hemen motostandıntan 1litre ipone 20-50 doldurdum.

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

ve motoru eve getirdim son hali biraz off-road yapalım dedik ve....

off-road dan sonra eve giderken.eve giderken dağ yolunda önüme domuzlar çıktı.duramadım motorla çarptım.hızım 70ti ama daha sonrasını hatırlamıyorum.bayılmışım.ambulansla giderken uyandım. arkadaşlar 3dklik arkamda mesafedeydi. birbirimizi toz etmemek için. beni derenin yanında bulmuşlar kask ls2 di fullface ama yarısı kırılmış.kafamdan çıkarmamışlar.acayip heyecanlandım.motor hurda olmuş. ama bende çizik bile yok. kask eldiven kot çöp oldu. hastaneden direk eskişehire geldim.annem de ameliyat olduydu.şuan eskişehirdeyim osmangazi de hazırlık yabancı dillerde. motoru harçlıkları biriktirp yarıyıl tatilinde kendim toplayacağım. ve motosiklete ara
    dekarator ve serkanbitez bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    çok güzel bi gezi okuyorum diye başlamıştım.. Eskişehir Osmangazi üniv. okuduğum için ayrıca bi keyif vardı ki....
    yazının kaza ile bitmesine üzüldüm..
    Çok geçmiş olsun...
    rm125 bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Enduroya geçiş yapmak için Chopper-Cruiser motorumu sattım ama sizlerin yaptığı gibi toplu sürüşleri görünce gönlüm tekrar Chopper-Cruiser a kayıyor muhteşem bir etkinlik olmuş resimler ve motorlar harika kazasız belasız geziler diliyorum...
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi gezi okuyorum diye başlamıştım.. Eskişehir Osmangazi üniv. okuduğum için ayrıca bi keyif vardı ki....
    yazının kaza ile bitmesine üzüldüm..
    Çok geçmiş olsun...
    teşekkürler güzel bi gezi oldu. en güzel tarafı diğer 3 abi benden 5 dk önde olduğundan onlar kaskı çıkartıp sigaranın yarısında ben yetişiyorum.ben de sigara kullanmadığım için... ayrıca hazırlığa başladık osmangazi üni de. bugün ilk ders gönderdiler. :D ama kaza işi canımı çok sıktı.

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

Alıntı poyraz1879 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduroya geçiş yapmak için Chopper-Cruiser motorumu sattım ama sizlerin yaptığı gibi toplu sürüşleri görünce gönlüm tekrar Chopper-Cruiser a kayıyor muhteşem bir etkinlik olmuş resimler ve motorlar harika kazasız belasız geziler diliyorum...
    toplu sürüşler çok güzel oluyor dediğiniz gibi enduroya şuan ilgim yok ama ilerde neden olmasın.şuanlık çinliyle sürünüyoruz. en azından yedek parça ucuz. zamanla gerçek V alırım umarım teşekkürler

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    toplu sürüşler çok güzel oluyor dediğiniz gibi enduroya şuan ilgim yok ama ilerde neden olmasın.şuanlık çinliyle sürünüyoruz. en azından yedek parça ucuz. zamanla gerçek V alırım umarım teşekkürler[/QUOTE]
    çinli yada bi başkası önemli değil önemli olan gezilerinizin kazasız belasız olması ve bu grubun içinde yer almanız Umarım gönlünüze göre bir makinanız olur...

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    çok geçmiş olsun, güzel başlayan bir gezinin bu şekilde bitmesi üzücü, tez zamanda iyi olmanız dileğiyle..
    rm125 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    geçmiş olsun, yolda nelerin çıkacağı hiç belli olmuyor...

biraz daha tane tane, birbirine karıştırmadan anlatsan iyi olurdu
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    teşekkürler

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Güzel bir gezinin ardından böyle bir olayın yaşanmış olması üzücü ama size birşey olmaması ciddi bir sorununuzun olmaması sevindirici Rabbim daha kötülerinden korusun inşallah...
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı poyraz1879 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezinin ardından böyle bir olayın yaşanmış olması üzücü ama size birşey olmaması ciddi bir sorununuzun olmaması sevindirici Rabbim daha kötülerinden korusun inşallah...
    teşekkürler tek sevindiğim kolumun bacağımın kırılmaması

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    çok güzel geçmiş anlaşılan festival
    ayrıca geçmiş olsun ,size birşey olmasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)