Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1 Çift 2 Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    kişinin sevdiğiyle çıktığı yolculuk kadar mutluluk verici birşey bilmiyorum
    hele bir de sevgiliniz motosiklet kullanıyorsa ,bunu hayal bile edemiyorum ,helal olsun diyorum.merakla takipcinizim daha fazla foto isteriz
    busel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Bu Arkadaşlarının İşi Gücü Yokmu?
    Kaza En Ağır Cezadır...

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kişinin sevdiğiyle çıktığı yolculuk kadar mutluluk verici birşey bilmiyorum
    hele bir de sevgiliniz motosiklet kullanıyorsa ,bunu hayal bile edemiyorum ,helal olsun diyorum.merakla takipcinizim daha fazla foto isteriz
    Fena halde katılıyorum size... Hem de nasıl
    İnsanın ruhu özgür olacak, cubicle'ların içinde hapis kalmayacak ruhu...
    İnsanın sevdiğini yapması sevdiğiyle, sevdiğiyle esaret(ler)i değil özgürlüğü paylaşması

Burada değilmişsiniz; ama, dönüşte okursunuz nasılsa
    Yaşam yolcuğunuz; hep böyle, özgür ve/ama birlikte; hep böyle güzellikler içinde ve gezdiğiniz yerler gibi yeniliklerle geçsin, "seyahatiniz" hiç son bulmasın dileklerimle...
    speed_dream bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Honda CB ve sele altındaki anahtar takımıyla, hadi birde lastik spreyi alayım sizi mi kırıcam gözüm kapalı Dünya' yı dolaşırım, okadar güven verdi bana CB

Arkadaşlara keyifli yolculuklar ilet bizden

Motosikleti
    Honda Transalp XL 650
    Sizleri canı gönülden tebrik ediyorum ayrı ayrı motorlarla eşli seyahet etmek gezmek çok güzel bir duygu olsa gerek gezinizi kazasız belasız tamamlamanız dileğiyle yolunuz açık olsun...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok güzel bir gezi olacağı kesin
    Hele sevdiğinle beraber iki motor gitmek daha da güzeldir
    İnşallah bize de nasip olur.
    Benim eşimde çok hevesli hem arabaya hem motora geçen motoru elinden zor aldım
    Şimdi bir tane sukuter alayım diyorum okula gidip gelsin alışsın biraz bakarsın ilerde ona da alırız bi ybr bizde çıkarız turlara.
    busel bunu beğendi.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    kıskandım :D

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    herkese iyi dilekleri için arkadaşlarım adına teşekkürler

ben de size katılıyorum insanın eşi ile böylesine bir tura çıkması bambaşka bir his olsa gerek

bu arada facebook u olmayanlar için bir kaç fotoğraf daha ekliyorum buraya:

Bu fotoğraf hakkında arkadaşların notu şöyle:
    "Rize, Pazar'da kilometre sayacı 1500'ü geçmişti. Motorların yağını değiştirirken bardaktan boşanırcasına yağmur başladı. Bu yağmurda köy yolları sel olmuştu resmen. 1 saat boyunca toprak dağ yollarını bizim CB125E'ler ile saganak yagmur altinda tirmanirken sayisiz salavat getirdik. Yollarin yagmurda fotoğrafını cekemedik, ama ertesi gunku hallerini alabildik ancak. Onlari birazdan paylaşacağız."

busel ve C@LiMeRO bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Güzel gezi tebrikler

Arkadaşlar merhaba, ben Volkan! Öncelikli olarak iyi dileklerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Takip edenler görmüştür, dün itibariyle İstanbul'a sağ salim ayak bastık, bugün işti, güçtü derken ancak yazabiliyorum. Gezi esnasında epey yorulduğumuz ve yolda da bilgisayarımız bozulduğu için çok fazla bir şey yazıp çizemedik, ancak anlık notlar düşebildik. Bundan sonra vakit buldukça uzunca bir gezi notları yazı dizisi yayınlayacağız.

Sorulara toptan şu şekilde cevap vereyim:

Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben biraz daha yüksek hacimli bir motorda iki kişi gezmeyi tercih ederdim
    Herkes aynı şeyi diyor. Birincisi, motora binmek harika bir duygu ve eşimin de bu duyguyu tatmasını istiyorum. Kaldı ki, kendisi de en az benim kadar seviyor motora binmeyi. İkincisi, 2 kişiyi taşıyacak güçte bir motorun fiyatı 2 tane 125'lik motor fiyatı. Bu sebeple, tek bir motor alıp itiş tıkış gideceğimize, 2 motor alıp istediğimiz kadar yükler, rahat rahat gideriz. Ek olarak, yolda motorlardan birinin arızalanması durumunda, diğeri ile yardım getirmemiz, vs. çok daha kolay olur. Kısacası her halukarda (bizce) 2 motor daha iyi.

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be bu motorlar Türkiye turu için elverişli yani? sevindim kendi adıma, yolunuz açık olsun dostlar, takipteyiz!
    Aslında Ankara'dan sabah çıktığımızda benim motorum 70'i geçince gaz almamaya başladı. Bolu'da bujileri değiştirince bu problem çözüldü. (Kilometre de 10,000'e geldiği için normal bir durum.) Bunun dışında Ardahan ve Kaçkar'larda lastiklere bir şey olmadı ya, daha hiçbir yerde gözüm arkada kalmaz. O yolları görmeniz lazımdı. Her 10 saniyede bir işte şimdi lastik patlayacak dedim, ama inanın tık demedi.

Alıntı IsmetCan86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Arkadaşlarının İşi Gücü Yokmu?
    Var. Yıllık iznimizde bu tatile çıktık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

Pampa, çok emek verip paylaşmışsın, ellerine sağlık. Çok teşekkür ederiz.
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    tebrik ederim Volkan! tarifsiz bir heyecan olmuş belliki, face'de takip ediyordum zaten, inşallah devamları da gelir yollarımız kesişir

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tebrikler.kardeş,benim gibi face'i olmayanlar için rica edeceğim,bütün gezi fotolarını ve özellikle de nerede konakladığınız,kaça konakladığınız,yediğiniz lokanta,memnun olduklarınız/olmadıklarınız,kaç para gibi bilgileri paylaşırsanız,benim gibi geziye çıkacaklar için notlar almamızı sağlarsınız.ADANA'dan selam olsun.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler.kardeş,benim gibi face'i olmayanlar için rica edeceğim,bütün gezi fotolarını ve özellikle de nerede konakladığınız,kaça konakladığınız,yediğiniz lokanta,memnun olduklarınız/olmadıklarınız,kaç para gibi bilgileri paylaşırsanız,benim gibi geziye çıkacaklar için notlar almamızı sağlarsınız.ADANA'dan selam olsun.
    Facebook hesabınız olmasına gerek yok, facebook.com/1cift2motor adresine dışarıdan da erişebilirsiniz.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    O zaman bu konu HONDA CB125E'yi kötüleyenlere gelsin

MT MESUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    BOLU'YA GELECEĞİNİZDEN HABERİMİZ OLMUŞ OLSAYDI SİZİ AĞIRLAMAK İSTERDİK... ÇOK GÜZEL BİR GEZİ OLMUŞ YÜREĞİNİZE SAĞLIK... BOLU'YA YOLUNUZ DÜŞERSE BOLU'NUN FORM SAYFASINA MUTLAKA BİLGİ VERİN ..
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5 Yukarı ..

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Sevgilime cb125e almayi dusunurken bu basligi gordum ve kararimizi verdik yolunuz acik olsun dostlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)