Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung gt250r ile Çan, Çanakkale, Dardanos, Güzelyalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    tebrıkler kardeşim sankı kendı motoruma bınmıs gıbı hıssettım ya nazar degmesın masallah ben 1300km yaptım bayramda 170tl benzın harcadım orjınal egzozla abartın bır farkı yok gıbı sankı.resımlerınde panoramık sanırım senın resmı calıp benımkı dıyee kandırayım barı mılletıı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Güzel gezi güzel fotolar tebrikler

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be kardeşim, haberimiz olaydı turlardık beraber. Bende Çanakkale merkezde oturuyorum, Mayıs ve Haziran'da 2 ay Çan Devlet Hastanesinde geçici görevim vardı. O 70 km.yi 2 - 3 günde bir git gel süper manzaralar arasında, yolu çok sevmiştim.
    Yol güzel. Geçen ay yeni asfalt taşı döktüler. Güzelce yapışmışlar. Yol kenarına gitmediğin sürece zararsız şekilde. İlerleyen günlerde çanakkale'de buluşma vs olursa görüşürüz inşallah. Biz burda çan,biga,yenice falan arada bir toplanıyoruz.

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bol motosikletli fotoğrafların olduğu gezileri takip etmek ayrı bir keyif doğrusu.. tebrik ederim..
    Eyvallah, fotoğraf çekmek zor oluyor aslında. Yolda insanlar tip tip bakıyor ne yapıyor bu diye :D Ama sonradan bakması çok güzel, keşke daha çok foto olsaymış dedirtiyor.

Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrıkler kardeşim sankı kendı motoruma bınmıs gıbı hıssettım ya nazar degmesın masallah ben 1300km yaptım bayramda 170tl benzın harcadım orjınal egzozla abartın bır farkı yok gıbı sankı.resımlerınde panoramık sanırım senın resmı calıp benımkı dıyee kandırayım barı mılletıı
    Yakaladığın rakam çok çok iyi. Egsozun çıkardığı sesi duymak için gazı köklemezsen farkettirmiyor demekki Ben egsoz zevkimi inşallah 600'lük motora saklıyorum.

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi güzel fotolar tebrikler
    Eyvallah, teşekkür ederim.
    Ducati 1198SP _ RedLove

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke birazda çanın resmini çekseydin. 2 sene çanda kaldım. 5 senedir göremiyorum. ne kadar değiştiğini merak ettim şimdi.

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke birazda çanın resmini çekseydin. 2 sene çanda kaldım. 5 senedir göremiyorum. ne kadar değiştiğini merak ettim şimdi.
    Valla ben de Saroz körfezinin dibinde askerlik yaptım. İstihkam alayında Çanakkale başlıklı gezilere çok daha bir dikkatli bakıyorum oraları bir daha görebilir miyim diye insan askerken pek değerini anlamıyor ama böyle de işte burnunda tütüyor oralarda.. Bir daha ki sefere yolun oraya da düşerse bir resim çekersen çok sevinirim. Özledim valla Oraları..
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bi dahaki sefere haber ver görüşelim ;)

Motosikleti
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah en kısa zamanda çan'dan birkaç foto paylaşırım. Çok gelişti çan. Termal otel, termal konutlar, altyapı yatırımları, sevgi yolu düzenlemeleri falan.

Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben de Saroz körfezinin dibinde askerlik yaptım. İstihkam alayında Çanakkale başlıklı gezilere çok daha bir dikkatli bakıyorum oraları bir daha görebilir miyim diye insan askerken pek değerini anlamıyor ama böyle de işte burnunda tütüyor oralarda.. Bir daha ki sefere yolun oraya da düşerse bir resim çekersen çok sevinirim. Özledim valla Oraları..
    İnşallah bir dahaki sefere çanakkale ardından gelibolu taraflarına bir gezi düşünüyorum. Yanlız rüzgar işi zorlaştırıyor hep, oralarıda iyice rüzgarlıdır herhalde

Alıntı Pisman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi dahaki sefere haber ver görüşelim ;)
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...-grubu-40.html
    buradaki konu güncel tutulsa gelip giderken görüşürüz aslınbda. Bugün bayramiç, ezine, çanakkale, çan yaptım mesela. Karnım acıkmıştı, çan'dan çıktım yola, ezine'de saç kavurma yedim, üstüne dondurmalı peynir helvası yedim, çanakkale'de bir kahve içtim, akşam eve döndüm çan'a

Ducati 1198SP _ RedLove

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    arkadasim paylasim icin tesekürler, güzel gezi olmus
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Motosikleti
    Hortlatayım bari.
    Havalar ısınsada yine yapsam

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    gezi güzel de motorun ayrı bir şekil on numara.
    Allah kaza bela vermesin.
    enxdesign bunu beğendi.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    hocam yarım panoramik fotoğraflara bayıldım. tekerin düz bassın, selametle..
    enxdesign bunu beğendi.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12- Kazaya kalmaz, vakit çıkmadan kılmak lazım.
    http://imageshack.us/a/img16/5388/m4md.jpg
    2- Yol ayrımlarında muhakkak yavaşlamak ve dikkatli geçmek gerekiyor. Malesef bir araba hiç sağına soluna bakmadan fırladı yola. Böyle birşey yapacağını tahmin ettiğim için gazı kapamıştım, çok tehlikeli olmadı.
    3- Virajlı yollarda ilerlerken sağa dönüşlerde şeridin solundan, sola dönüşlerde şeridin sağından gitmek lazım. Bu sayede bir viraj sonrası yolun üzerindeki keçileri erken görebildim ve virajda olmama rağmen panik olmadan uygun şekilde durdum.
    Gezi güzel ama bu satırlar benim için daha kıymetli. Tebrikler. ALLAH kabul etsin.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)