Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

2 Bayan , 2 Motosiklet 3.100 Kmlik Mini Türkiye Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Türkce dersine ödev hazırlamadım. Herkes anladı mı? -evet. O zaman problem yok. Gezi dışında ki yorumlarınızı bu kısımda yazmazsanız sevinirim. Konu dışı çünkü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ya comak sokmakta üstümüze yok ben burda bi konu actım adamlar polisi arıcaz dediler ya öyle sütler varki benim için çok normal olan şey adama abo one yok artık dedirttiriyo yani konu dışına cıkıp açıgını aramak bizim işimiz adamlar başlık acanı sinirlendirmekte prof onlar yüzünden konu acmaz oldum.uyma yani sala konu yoksa biyerde kilitlenir
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    ) evet ama insanın da Sabri bi yere kadar neymiş efendim millet konu acıyormuş bu kadar yazan yokmuş ben sanki herkese zorla yazdırıyorum . Tebrik etmek isteyen beğenen yazıyor . Şimdi beni de şikayet ederler sayfa israfı diye . Her neyse gezi konusu dışına çıkmayayım Bende daha fazla .

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrikler güzel gezmişiniz bende ay sonu oradaydım küçükkuyu asos yolumda üç tane hendek var arabanın tekerleği kopacak insan yaptırmazmı o yolu.
    O etli ekmeği bir oturuşta bitirebildinizmi
    busel bunu beğendi.

Vwgmk2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E
    Hemşeriniz olarak tebrik ederim :D
    busel bunu beğendi.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ama bide bişi diyimi bayan motorcu bi başka bişi bizim için yani gercek motorcular için sanal kahraman gibi bişi ben trafikte bir enduroya binen kız fln görünce bildigin aşık oluyorum bakıyorum bön bön yani bırakta ilgi olsun.ha ..kunu cıkarıyolar o ayrı konu biraz hoşgörü göster ha ben dünyayı gezsem böyle 9 sayfa yazı olmaz o ayrı konu zoruna gidiyo insanın haliyle ondan ha ben size imrendim helal olsun dedim öteside beni baglamaz zaten motorcu adam başka gözle bakmaz sölemek istedigim motosiklete binen bayanlar bence bizim ikoncanımız inş daha cok trafikte görürüz.
    busel ve atomkarınca1 bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı busel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkce dersine ödev hazırlamadım. Herkes anladı mı? -evet. O zaman problem yok. Gezi dışında ki yorumlarınızı bu kısımda yazmazsanız sevinirim. Konu dışı çünkü.
    önceki sayfalarda bahsettiğim "bayan" mevzusu senin dediğin gibi ödevlik, akademik bir mevzu değil, genel kültür olayı...yarın başka yerde daha kötü bi şekilde öğrenme diye bahsettik...ama öğrenmeye kapalı bir toplumun kapalı bir bireyi olduğun için, her ne kadar motorcu olsan da (diğer insanlardan farklı olduğu varsayımını vurgulamak için dedim) yapıcı eleştirilere bile içindeki bastırdığın ruhu açığa çıkararak cevap veriyosun...rahat ol...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Küçük kuyu asos yolu gittiğimiz en kötü yoldu ) ac olsam ikisini de bitiririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

Alıntı Vwgmk2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşeriniz olarak tebrik ederim :D
    Teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama bide bişi diyimi bayan motorcu bi başka bişi bizim için yani gercek motorcular için sanal kahraman gibi bişi ben trafikte bir enduroya binen kız fln görünce bildigin aşık oluyorum bakıyorum bön bön yani bırakta ilgi olsun.ha ..kunu cıkarıyolar o ayrı konu biraz hoşgörü göster ha ben dünyayı gezsem böyle 9 sayfa yazı olmaz o ayrı konu zoruna gidiyo insanın haliyle ondan ha ben size imrendim helal olsun dedim öteside beni baglamaz zaten motorcu adam başka gözle bakmaz sölemek istedigim motosiklete binen bayanlar bence bizim ikoncanımız inş daha cok trafikte görürüz.
    Evet bende seviniyorum yolda bayan kullanıcı görünce , inşallah daha da artar.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı busel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) evet ama insanın da Sabri bi yere kadar neymiş efendim millet konu acıyormuş bu kadar yazan yokmuş ben sanki herkese zorla yazdırıyorum . Tebrik etmek isteyen beğenen yazıyor . Şimdi beni de şikayet ederler sayfa israfı diye . Her neyse gezi konusu dışına çıkmayayım Bende daha fazla .
    ablacım kabahat sende değilki...
    Biz erkeklerde...
    Bir bayan topiği görünce hormon sayımız artıyor...
    Ve yazasımız geliyor...
    Coşuyoruz ve yazıyoruz...

Bir dahaki topiğine en az 30 sayfa garanti veriyorum...
    sakinseytan, busel ve serdar1547 bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    deli kızzzzz
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deli kızzzzz
    Efendim Serdar abi

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Konya,cbr 250 ve havzan etliekmek --- bunlar ortak noktamız, ortak olmayanlar ise cesaretiniz ve tecrübeniz. Tebrik ediyorum, nice güzel, kazasız belasız gezileriniz olsun.
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya,cbr 250 ve havzan etliekmek --- bunlar ortak noktamız, ortak olmayanlar ise cesaretiniz ve tecrübeniz. Tebrik ediyorum, nice güzel, kazasız belasız gezileriniz olsun.
    Çok teşekkürler , size de kazasız sürüşler diliyorum.

silverselçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda silverwing.2007
    Tebrikler,gezileriniz daim olsun,güzel ülkem bu gibi gezileri herzaman görür inşallah...
    busel bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arabalardaki diyalogları duyar gibiyim...

gadın mı lan oooo...

aaa gadınn gadınn...valla gadın lann..

yavaşla da bakak... fotolarını çekek...

telefondan çektiği fotoyu evde annesine kardeşine gösterirken anasının yorumu...

"bunların anası babası yokmukine nası salmışlar yola..."

( ilk defa motor süren bir hatun gören memleketim insanı )
    AsyMeTRiQue, busel, sakinseytan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

atomkarınca1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Bizlerden çok daha iyisini yapabilir lütfen hemen başlayın ve destekleyin.....)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

En son uzay yolculuğu için Nasa'nın binlerce kişi arasından 8 kadın astronot seçmesi gibi yakın gelecekte daha çok kadın ben ve buse'den daha iyisini yapacak teşekkürler....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Yolculuğumuz sırasında Balıkesire doğru giderken çok çirkin bir hareketle karşılaştık.Rüzgardan dolayı biraz hızımızı azaltarak fermuar şeklinde kendi şeridimizde 50 km hızla gidiyorduk.İstanbul plakalı bir araçtı.Neden yavaş gidiyorsunuz ve şeridi kapatıyorsunuz diye hakaretvari bir çıkış yaptı.Oysaki nedenini bilmiyordu ve yol de çift şeritliydi.Buse önden devam ediyor ben onu arkadan takip ediyordum.İlk etapta adama karşılık verdim daha sonra elimle kibarca sol taraftaki şerit boş oradan geçebilirsiniz şeklinde bir işarette bulundum sakince diycek bişey yoktu çünkü........))))
    alp_tunay ve busel bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    cesaretinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. lakin;
    yakıt alırken motosikletin üzerinden inmen gerekiyor. motosiklet üzerinde sürücü varken araca yakıt konulması YASAK !
    busel bunu beğendi.

atomkarınca1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Ben de Emirhacılı köyüne bekliyorum sizleri selamlar .......)))
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Mustan Oğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cesaretinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. lakin;
    yakıt alırken motosikletin üzerinden inmen gerekiyor. motosiklet üzerinde sürücü varken araca yakıt konulması YASAK !
    Bilmiyordum yorumlar da bir arkadasın uyarısı ile öğrendim , şimdi iniyorum öyle yakıt alıyorum tekrar bilgilendirmeniz için teşekkürler .

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:47 ----------

Evet canim benim Rabbim nasip ederse çok daha guzel uzun yolculuklar yapacağız inşallah.

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    Nedenilebilirki tebrikler kazasız belasız keyifli geziler diliyorum sizlere
    busel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)