Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

2 Bayan , 2 Motosiklet 3.100 Kmlik Mini Türkiye Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    MT erkeklere ait site zannetmeye başlamıştım ama görüyorumki bayanlarda varmış

Cani gönülden tebrik ederim, ayrıca gezileriniz devamınıda dilerim
    busel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı nicklerle girip senin geziye yorum yapayım.
    Bu ülkede imkansızlara talep vardır. yanlış anlamayın. Erkek yada Bayan değil. Bir maymun o yolu yapsın.
    Burda yorumdan sayfa kitlenir. Yıllarca forum krallığında şovalyelerimizi gördük. Şimdi bir prenses gelmiş ejdarhamıza tasma takmış çok mu
    Bu iş artık farklı boyuta gitti bende fake üyelik alıyorum hemen
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    güzel bi gezinti olmuş.. bayanların motor kullanması ve forumda yer almasının, motor sevdalıları için olumlu katkısı olacağını düşünüyorum... sonuçta bayanın olduğu her yerde erkekler; oturuş, duruş konuşma, hareket...vs daha dikkatli davranıyor... medeniyet bayanlar sayesinde hayat buluyor...
    busel, Murat 48/30 ve Syanur bunu beğendiler.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    cesaretinizden dolayı tebrik ederim gerçekte güzel gezi olmuş bayanların böyle aktivitelerini umarım daha çok görürüz
    busel bunu beğendi.

MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle tebrik ederim
    ilk motosikletimle Ankara-Kastamonu arasını katettiğimde giderken yoldaki benzinciler de bana gülmüşlerdi, (Asya 125 T 21, kendi halinde çinli halim selim bi scooterdi kendileri)
    bu motosiklet yolda dağılır abla, gel yol yakınken dön diye ama dağılmadı çok şükür, sağ salim götürdü getirdi beni..

Kimsenin ne dediği önemli değil, sizin içinizde cesaretiniz olduktan sonra.. mutlaka hedefinize ulaşırsınız..

Beğendim bu yorumu hemde yıldızlı beğendim bu yorumu.Foruma sanki uzaylı gelmiş konu açmış gibi millet üşüştü başlığı görünce . Neyse güzel yaptığınız şey fakat burasıda türkiye bayan turistlerin başına yollarda neler geldiğini,şehrin göbeğinde arabalarla giderken dahi bicok magandanın dengesiz hareketini ve tacizlerini biliyorolmalısınız.Şimdi forumdan sakın kimse kalkıpta polyanacılık oynamasın bana,yok öyle şey biz dürüs bi toplumuz bizim trafikte öyle sey olmaz demeyin.Çooook ama çokk gülünç duruma düşersiniz.O nedenle siz siz olun birdaha yanınızı bir kaç tane göstermelik dahi olsa kelli felli erkek motorcunun eşlik etmesine musade edin. Zaten forumdan anladığım kadarıyla bu konuda fazla sıkıntı yaşamıyacak gibisiniz.
    Ben az cok insan sarrafı olduguma inanırım ve sunu iyi biliyorum yaparsın edersin harika olur söyle olur böyle olur derler,sonra gelirsin gaza cıkarsın yola başına bişey gelir foruma yuazarsın.Bu seferde e kızım bura türkiye ordan yanlız gidilirmi , o yoldan gidersen tabi şöyle olur böyle olur gibi söylemleride görebilme ihtimalin yüksek.En basiti okadar konu acılıyor senin ki gibi bir günde bukadar tıklanan varmı ? CEVAP : Yok veya Çok az. Bu bile yaptığınız seyin bizim camia da yani motorcular arasında bile nedenli şaşılacak ve dikkat ceken bişey oldugunu gösteriyor.Nekadar dikkat cekersen okadarda sıkıntıya marus kalma olasılıgın artar helede uzun yolda.
    E şimdi gelelim bana;
    Çekemediğinden bunları yazıyor DERLERRR,
    O bozuk zihniyetlerdensinki sende bunların olabileceğini düşünüyorsun DERLERRR,
    Cinsiyet ayrımı yapıyor , DERRRLERR,,
    Ve DERLERDE DERLERRR bitmez benim şu garip aklımla artık daha neler diyebilirler bilmiyorum ama derler ve diyeceklerde bişeyler .

Bu Yazdıklarım dısında bir cevap daha yazmıycam kimseye,ama , sizde söylediklerimi kulak ardı etmeyin , dikkate alın derim.
    Sürçü Lisan ettikse , haddimizi aştıksa Affola sadece iyiniyet temennileri dolu bir mesaj fakat Bakmasını değil GÖRMESİNİ bilene... Saygılarr..
    Birde başlıkta 2 bayan, 2 motosiklet demekten ziyade, sadece geziye odaklı bir başlık atsaydınız daha amacına uygun olurdu,
    Çünkü ben hiçbir başlık görmüyorum erkeklerin açtığı 2 erkek türkiye turu falan diye )
    C@limero ' nun lafını da yabana atma ben o yorumu cok doğru buldumm...
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    herkeste bir "bayan" lafı gidiyor...kadınların bir çoğu "bayan" denmesinden rahatsız...feministler çok hassas bu konuda, dikkat edelim...
    soycan ve ozgurcakici bunu beğendiler.

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Helal olsun, tebrikler
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Gülünç duruma düşecek bir durum yok illa yanımıza da süper man aramayacağız her zaman. Bu kadar abartılacak bir durum yok. başlığım da fotolarım da yorumlamam da forum kurallarına uygun. Eleştiriye acik ınsanım ama bu kadar uzatma yersiz. Saygilar
    saykem bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İlk fotoğraftaki motor üzerinde benzin alma işinden huylandım ben. Tehlikeli iş.

Çok güzel bir gezi olmuş. Özellikle işin yemek kısmı bir harika...
    busel bunu beğendi.

AliAltay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir dahaki sefere salihli de bisan bayii ne mutlaka bekliyorum

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    helal olsun size kızlar güzel gezi yapmıssınız paylasmıssınız için teşekkürler
    busel bunu beğendi.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gğzel bşr gezi olmuş inşallah devamıda gelir ama benim gözüm cbr 250 r de kaldı maşallah
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    İnsallah, teşekkür ediyorum . Motorumun masallahi var kendimden cok ona bakıyorum oda beni yolda bırakmıyor.
    ReiZzZ bunu beğendi.

Sel0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6 - 2007 Kawasaki Zx-6r 636 - 2013
    ulan bitane kız arkadaşımda şölee motorcu olmadı
    güzel gezi olmuş tebriker
    busel ve cx571 bunu beğendiler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Gerçekten iyi bir örnek ve cesaret örneği teşkil etmişsiniz. Tebrik ediyorum. Özellikle sisli yolda ve yağmurlu havada motosikleti kazasız belasız kullanmanız hayranlık verici
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Teşekkürler arkadaslar evet cok şükür kazasiz belasiz geçtik o yollari

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaz aşkı yokmuydu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bizim askımız motorumuz baskasına gerek yok
    AsyMeTRiQue, CBR-125, cx571 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki bir şey söylemiyorum
    artçı koltuğuda fena değildir yani

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

saniyede 44 mesaj alan konuyu timsah gibi bekleyerek tam zamanlamayla trolleyerek ve konuklara kaos dolu surat ifadesi kazandırdığım için yılın troll oscar ödülü ben denize taktim edilmiştir.Teşekkürle
    teşekürler, teşekkürler
    alkışlamayın artık
    sağolun sağolun
    ve son söz olarak bu güzede kuruluşu kuran ve bu kuruluşta emeği geçen doktora,yükseklisans,lisan,önlisans yapmış okuyucu ve yazarla beni aynı platformda bulundurup muhattap olma şansı tanıyan mt kurucuları ve moteratörlere teşekkürü borç bilirm.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı E_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki bir şey söylemiyorum
    artçı koltuğuda fena değildir yani

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

saniyede 44 mesaj alan konuyu timsah gibi bekleyerek tam zamanlamayla trolleyerek ve konuklara kaos dolu surat ifadesi kazandırdığım için yılın troll oscar ödülü ben denize taktim edilmiştir.Teşekkürle
    teşekürler, teşekkürler
    alkışlamayın artık
    sağolun sağolun
    ve son söz olarak bu güzede kuruluşu kuran ve bu kuruluşta emeği geçen doktora,yükseklisans,lisan,önlisans yapmış okuyucu ve yazarla beni aynı platformda bulundurup muhattap olma şansı tanıyan mt kurucuları ve moteratörlere teşekkürü borç bilirm.
    iptaluyelik05 ve ReiZzZ bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)