Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

2 Bayan , 2 Motosiklet 3.100 Kmlik Mini Türkiye Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Forum da yazdığım ilk gezi yazısı o yüzden biraz idare edin cok iyi olmadı tebrik eden arkadaslara cok teşekkür ederim.
    atomkarınca1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ey gidi gençliğim aklıma geldi sane 2012
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/104640-2-motor-2-genc-1800-km-yol.html
    busel bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ey gidi gençliğim aklıma geldi sane 2012
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/104640-2-motor-2-genc-1800-km-yol.html
    Evet okumuştum bu gezini ruhun genc senin üzülme

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    öncelikle tebrik ederim
    ilk motosikletimle Ankara-Kastamonu arasını katettiğimde giderken yoldaki benzinciler de bana gülmüşlerdi, (Asya 125 T 21, kendi halinde çinli halim selim bi scooterdi kendileri)
    bu motosiklet yolda dağılır abla, gel yol yakınken dön diye ama dağılmadı çok şükür, sağ salim götürdü getirdi beni..

Kimsenin ne dediği önemli değil, sizin içinizde cesaretiniz olduktan sonra.. mutlaka hedefinize ulaşırsınız..

Birde başlıkta 2 bayan, 2 motosiklet demekten ziyade, sadece geziye odaklı bir başlık atsaydınız daha amacına uygun olurdu,
    Çünkü ben hiçbir başlık görmüyorum erkeklerin açtığı 2 erkek türkiye turu falan diye )
    busel, MuZiP_06 ve atomkarınca1 bunu beğendiler.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun ilk defa bayan motorcunun gezi fotolarına baktım.
    + 1 , Belki başka illerde gezen bayan motosiklet sürücüleri vardır. Ama paylaşım yapmadıkları için fark edemiyoruz.
    Sizinle başlayan bu paylaşımın, diğer bayan arkadaşlarla birlikte devam etmesini dilerim.
    Cesaretinizden dolayı da tebrik ederim. Anlatımlı görsel paylaşım içinde teşekkürler.
    busel, astorojna ve atomkarınca1 bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    tebrik ederim güzel bir gezi olmuş.
    busel ve atomkarınca1 bunu beğendiler.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Amac zaten başlıkta dikkat çekerek bayanlarında birsey yapacagıni göstermek . Zira burda bir cok gezi yazısı var. Milleti dinlersek zaten bi adım atamayız kendi korkuları olan insanların cesaretimi kırmasına izin vermem
    MotorKafa ve aligt bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı busel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amac zaten başlıkta dikkat çekerek bayanlarında birsey yapacagıni göstermek . Zira burda bir cok gezi yazısı var. Milleti dinlersek zaten bi adım atamayız kendi korkuları olan insanların cesaretimi kırmasına izin vermem
    işte ben tam da bu noktada karşıyım, amacımız kendi hedeflerimizde ilerlemek olmalı.. bayanların birşeyler yapamayacağını düşünenlere kendimizi ispat çabasında olmayı şahsım adına gururuma yediremiyorum..motosiklete sadece istediğim için biniyorum.. birilerine birşeyleri ispatlamak için değil..umarım sözlerimi yanlış anlamıyorsundur.. bizler bu motosiklete bir bayanın binmesi olağanüstü bir şey saplantılı düşüncesine kendimizi kaptırırsak, zaten kendi içimizde kendimizden beklemediğimizi, bunu başarabilenlerinde olağanüstü kişiler (!) olduğu safsatasına inanmış oluruz. Bu da zaten bayanlardan birşey beklemeyenlerin ekmeğine yağ sürer..

Sevgilerimle..
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bu birilerine birşeyi ispat etme cabası degil , biz bu geziye sitede foto paylaşmak icin Yada birilerine kanıt olsun diye de gitmedik yaz tatilimizi motorla Akdeniz Ege'yi dolaşarak yapmak istedik bunu da paylaştık hepsi bu! Herkesin düşüncesine göre hareket etmediğimi söyledim içimden o sekilde başlık geldi oyle yazdım. İyi gunler.
    MotorKafa ve atomkarınca1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bir şey ispatlamaya çalışmayın. Anlamı olmaz. Bunu yıllar önce cinsleriniz yaptı. Siz sadece sevdiğiniz şeyleri yapın ve paylaşın.
    Korkmayın, yılmayın, daha kaliteli daha uzun yolculuklar yapın.
    Bize sadece yorum yapmak kalsın.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Bu birilerine birşeyi ispat etme cabası degil , biz bu geziye sitede foto paylaşmak icin Yada birilerine kanıt olsun diye de gitmedik yaz tatilimizi motorla Akdeniz Ege'yi dolaşarak yapmak istedik bunu da paylaştık hepsi bu! Herkesin düşüncesine göre hareket etmediğimi söyledim içimden o sekilde başlık geldi oyle yazdım. İyi gunler.
    tamam ben de şahsi kanaatimi belirttim problem yok.. bir önceki cümlenizde geçen ifadeden ötürü ikinci mesajımı attım.. "Amaç zaten başlıkta dikkat çekerek bayanlarında birşey yapacağını göstermek." ifadenizi yanlış anladım sanıyorum.. size de iyi günler..
    busel bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    yahu bence ispatlama amaçlı açmamış ki. soğutmayın formdan.

ne güzel gitmişler tatile gelmişler.. ispatlamak için çıkılsa o kadar yol tepilmez. ve sadece resim de koymamışlar. yazmışlar. bence gayet de iyi olmuş.

Bayansa bayan..sonuçta o da insan ve bizim yaptığımız her türlü geziyi yapabilirler. ıspatlanacak hiçbirşey yok.. sadece diğer bu durumdan çekinen bayanlara cesaret vermiştir..verir de..

ki, ben bile o kadar yol yaparım, hep bu gezi fotoğraflarına ilk baktığım zamanlar yüzünden hep cesaret vermiştir bana . hep özenmişimdir. ve her yaptığım geziyi fotolar paylaşırım..

bunda hiçbir ıspat yoktur. benim konularımda yok ise, bu kardeşin de yoktur. aynı şey..tek fark o dişi ben erkek..
    birGarip..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay arkadaş başlık bile aynı sayılır ben konuyu açalı 1yılı geçiyor, 50cevap
    Bayan konu açınca 1günde, 90 cevap.
    ama o bayan başına o yolu yapmış demeyin, hani eşittik :D
    Sokaklar bayan sürücülerle dolu motosiklet olsun araba olsun.
    Bizler hala alışamadık sanırım bayanlarında bu seri üretim araçları kullanmasına.
    Yinede büyük cesaret böyle bir ülkede tabi orası ayrı..
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...00-km-yol.html
    C@LiMeRO, thb, satoyama ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    http://www.kotusozluk.com/img/2011/1...arki_30341.jpg
    Vay arkadaş başlık bile aynı sayılır ben konuyu açalı 1yılı geçiyor 50cevap
    Bayan konu açınca 1günde 90 cevap
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...00-km-yol.html
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...kiye-turu.html
    Amacım asla polemik değil, bilakis cesareti olan gezmeyi seven herkese hayranlık duyarım..bütün gezi raporlarını da keyifle okuyorum..
    ama işte bu tür çıkarımlar yapılmaması için belki de dile getirmiştim düşüncemi.. bu kadar güzel bir gezi ve raporlaması (düşünce güzel, paylaşım güzel, rota güzel, motor güzel, arkadaşım güzel) cinsiyet gölgesinde kalmasın diyeydi.. Tekrar belirtiyorum asla aramızda bir polemik yok, busel tekrar tebrik ediyorum..

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne güzel gitmişler tatile gelmişler.. ispatlamak için çıkılsa o kadar yol tepilmez. ve sadece resim de koymamışlar. yazmışlar. bence gayet de iyi olmuş.

Bayansa bayan..sonuçta o da insan ve bizim yaptığımız her türlü geziyi yapabilirler. ıspatlanacak hiçbirşey yok.. sadece diğer bu durumdan çekinen bayanlara cesaret vermiştir..verir de..

ki, ben bile o kadar yol yaparım, hep bu gezi fotoğraflarına ilk baktığım zamanlar yüzünden hep cesaret vermiştir bana . hep özenmişimdir. ve her yaptığım geziyi fotolar paylaşırım..

bunda hiçbir ıspat yoktur. benim konularımda yok ise, bu kardeşin de yoktur. aynı şey..tek fark o dişi ben erkek..
    ben ispatlama amaçlı açtı diye bir ifade kullanmadım, tekrar belirtiyorum onu..
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim .

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    ben bu cümleyi yanlış anlamışım herhalde

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Zaten o kaskı masadan alıp kalkışını gördükten sonra, bide sehpa üzerinde motoru 360 çevirişini de görünce farketmiştim bu cevheri... İltifatlar, tebrikler, hayranlıklar, şaşkınlıklar yağıyodur şuanda sana Devamını bekliyorum ;)
    busel bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Ben kimsenin kötü niyetli olmadıgını biliyorum zaten sorun yok canım teşekkür ederim tekrar güzel düşüncelerin icin . Felon gecen yıl ki yazında yazıyor Beşiktaş civarından baska motorlu bayan görmek imkansız diye bir yılda bunu aşmış olmamıza sevindim saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten o kaskı masadan alıp kalkışını gördükten sonra, bide sehpa üzerinde motoru 360 çevirişini de görünce farketmiştim bu cevheri... İltifatlar, tebrikler, hayranlıklar, şaşkınlıklar yağıyodur şuanda sana Devamını bekliyorum ;)
    Teşekkürler Eyüp.
    C@LiMeRO bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Vay arkadaş başlık bile aynı sayılır ben konuyu açalı 1yılı geçiyor, 50cevap
    Bayan konu açınca 1günde, 90 cevap.
    ama o bayan başına o yolu yapmış demeyin, hani eşittik :D
    Farklı nicklerle girip senin geziye yorum yapayım.
    Bu ülkede imkansızlara talep vardır. yanlış anlamayın. Erkek yada Bayan değil. Bir maymun o yolu yapsın.
    Burda yorumdan sayfa kitlenir. Yıllarca forum krallığında şovalyelerimizi gördük. Şimdi bir prenses gelmiş ejdarhamıza tasma takmış çok mu
    busel bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı nicklerle girip senin geziye yorum yapayım.
    Bu ülkede imkansızlara talep vardır. yanlış anlamayın. Erkek yada Bayan değil. Bir maymun o yolu yapsın.
    Burda yorumdan sayfa kitlenir. Yıllarca forum krallığında şovalyelerimizi gördük. Şimdi bir prenses gelmiş ejdarhamıza tasma takmış çok mu
    Betimlemeniz güzel

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)