Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

3150 Km. yapmayı planladığım gezi için önerilerinizi bekliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    25.06 2013 salı günü Elazığ'dan 2 motor 4 kişi ile, benimde bu bölümde artcı olarak çıkacağım yolculuğumuzun ilk durağı Mersin olacak. Mersin de ben arkadaşlarımdan ayrılıp direkt Antalya ya geçip yeni motorumu teslim alacam (Honda Varadero) bundan sonraki bölümde yolculuğuma tek devam edeceğim. Aşağıda ki rotam da görüleceği üzere, Antalya sonrasındaki güzergah konusunda görmem gereken yerler konusunda siz değerli arkadaşlarımdan öneriler bekliyorum, Hepiniz Allah'a emanet olun...
    Ahmanamra, Blackboy ve mehmet_gemli bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Abi yolun Kütahyadan geçiyor Kütahyaya geldiğinde benimle irtibata geçersen ve ben müsait olursam Çavdarhisar Aizoni harabelerini gezebiliriz ve ilmerkezinin her iki tarafında bulunan kaplıcalara götürebilirim seni beklerim

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yolun Kütahyadan geçiyor Kütahyaya geldiğinde benimle irtibata geçersen ve ben müsait olursam Çavdarhisar Aizoni harabelerini gezebiliriz ve ilmerkezinin her iki tarafında bulunan kaplıcalara götürebilirim seni beklerim
    Teşekkür ederim egelim, Kütahya'ya yaklaşınca buradan haber veririm..

Motosikleti
    Profilimde numaram yazıyo abi oradanda haber edebilirsin

Profilimde numaram yazıyo abi oradanda haber edebilirsin
    İki numaranı da rehberime ekledim.

Motosikleti
    tahminen ne zaman burada olursun abi

tahminen ne zaman burada olursun abi
    Cuma günü olabilir.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    antalya dan sonra eskişehir hariç görülecek yer yok..hepsini kaldır at bence ama yol yapmış olursun işte

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalya dan sonra eskişehir hariç görülecek yer yok..hepsini kaldır at bence ama yol yapmış olursun işte
    Hımmm galiba başka yerlere de davet ediliyorum Eskişehir Termal suları, havuzlar falan..

Motosikleti
    Alıntı ilka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü olabilir.
    Cuma günü 10 Rıder's ın düzenlediği Balıkesir/Sındırgı/Emendere motosiklet festivaline gitmeyi düşünüyorum abi nasıl yapsakki istersen beraber gidebiliriz seninle
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Cuma günü 10 Rıder's ın düzenlediği Balıkesir/Sındırgı/Emendere motosiklet festivaline gitmeyi düşünüyorum abi nasıl yapsakki istersen beraber gidebiliriz seninle
    Hayırlısı olsun bakalım Rabbim ne nasip eder..

Motosikleti
    Şu an nerdesiniz çıktınızmı yola

Şu an nerdesiniz çıktınızmı yola
    Şu an mersindeyim, antalya ya otobüs hareket saatini bekliyorum hareket saati 13:00 aldığım bilgiye göre gece saat 23:30 da antalya otogarında olurmuşuz. Motoru alma işi yarına kaldı noter işleri bitince durumumu tekrar gözden girecem birgün benim için büyük kayıp oldu.

Motosikleti
    Mersin -Antalya arası ne kadar uzakmış otobüsle neyse abi hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın inş. Yarın noter işleri bitince hemen çıkabilcekmisin yola peki eğer hemen çıkarsan akşama burada olursun sabahına beraber çıkabiliriz Sındırgıya doğru yola

Mersin -Antalya arası ne kadar uzakmış otobüsle neyse abi hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın inş. Yarın noter işleri bitince hemen çıkabilcekmisin yola peki eğer hemen çıkarsan akşama burada olursun sabahına beraber çıkabiliriz Sındırgıya doğru yola
    Mersin, antalya 460 km. Amma bu otobüsler yolcu minibüsü gibi böyle giderse yarın akşama anca varırız.

Motosikleti
    XMAX250
    Abicim yolun açık olsun hayırlı yolculuklar bence antalyadan yolu uzatıp devam edebilirsen daha güzel olabilir kemer,çıralı kaş vs bende temmuzun 8 den sonra istanbuldan Erzincan üzeri Pülümürdeki köyüme gitmek istiyorum bir crf250L aldıktan sonra malum köy yolların ancak o uygun denk gelseydim dönüş yolunda eşlik ederdim size kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Abi heke hayırlısıyla bi var Antalyaya işlerini hallet motorunu teslim al yarın öğleden sonra bu tarafa doğru yol alabilirsen Cuma sabahı hep beraber çıkarız nasipse Sındırgıya doğru olaki yetişemezsen Sındırgıda buluşuruz inş.

Alıntı Blackboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim yolun açık olsun hayırlı yolculuklar bence antalyadan yolu uzatıp devam edebilirsen daha güzel olabilir kemer,çıralı kaş vs bende temmuzun 8 den sonra istanbuldan Erzincan üzeri Pülümürdeki köyüme gitmek istiyorum bir crf250L aldıktan sonra malum köy yolların ancak o uygun denk gelseydim dönüş yolunda eşlik ederdim size kazasız belasız sürüşler...
    Teşekkür ederim, çok sağol. Evet haklısın köy yolları sıkıntılı. motor seçimin güzel ancak bu kadar uzun yolda yorulursun, dinlenerek gel kazasız belasız gel. Telefonum profilde var geldiğinde ararsan görüşme imkanımız olur sanırım. Söylemiş olduğun güzergahı dikkate alacam, ama önce Egeli 43 ile buluşmam lazım söz verdim.
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Abi nasılsın gidip gelmişsin hayırlısıyla yokmu fotoğraf gezi yazısı falan

Abi nasılsın gidip gelmişsin hayırlısıyla yokmu fotoğraf gezi yazısı falan
    var bugün başladım yazmaya, biraz uzun olacak. benim sitede başladım yazmaya takip etmek istersen www.mototrac.net bakabilirsin bitirince buraya yönlendirecem..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)