Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hayat gezince güzel -9- 2.bölüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On üzerinden on. Süper olmuş geziniz. Bende ramazan bayramı 1. günü gece yola çıkıcam Gökçeada'ya doğru. Klavuz gibi oldu fotolar. Gerçi orda rehperimiz var ama fotolar dahada iyi oldu. Teşekkürler paylaşımlarınız için. Allah kaza bela vermesin.
    gezimi beğendiğine sevindim,gökçeada çok bakir bir yer ,gerçek doğayı görmek isteyene, işte gerçek bir doğal güzellik ,ben orada askerliğimin 15 ayını geçirdim ,çok güzel günlerim oldu, beni 19 yıl sonra tekrar adaya çekti,sizede iyi bir gezi yapmanızı dilerim
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    Bende ege bölgesine araba ile gezerek bir tatil planlıyordum. PLana senin yüzünden Gökçe adayı da ekledim. Süpersin , teşekkürler.
    mesut hoca bunu beğendi.

EFEKAN09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e, Yamaha MT 7
    Çok güzel bir gezi olmuş. Tekerin düz bassın, yolun açık olsun.

Motosikleti
    Alıntı Mechanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ege bölgesine araba ile gezerek bir tatil planlıyordum. PLana senin yüzünden Gökçe adayı da ekledim. Süpersin , teşekkürler.
    gezimi beğendiğin için sevindim,ben gezmeyi seviyorum ve her fırsatı değerlendiriyorum,sanada gökçeadayı gezmeni tavsiye ederim,çünki çok bakir bir yerleşim yeri,yollarda gezerken dikkat et ,her an önüne sahipsiz bir koyun veya keçi çıka bilir,sanada iyi bir geziler dilerim, ALLAH kaza göstermesin.saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    güzel gezi . askerlik yaptığım yeri şimdi bende gidip görmek istemem çünkü ağlarım psikolojimde sağlam bozulur eminim..

Motosikleti
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi . askerlik yaptığım yeri şimdi bende gidip görmek istemem çünkü ağlarım psikolojimde sağlam bozulur eminim..
    ilgin için teşekkürler,anladığım kadarıyla askerliğin çok iyi geçmemiş.saygılar.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    askerlik yaptığım yeri lağv ettiler. malesef şansımızdan kötü yerlerde askerlik yaptık.hala daha rüyalarıma girer ağlatırlar eşşek kadar beni. doğuda askerlik yapan kardeşlerimize allah sabır versin .sizler cennet gibi yerlerde askerlik yapmışsınız. kıskandım vallaha.saygılar.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    Alıntı vabisciler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askerlik yaptığım yeri lağv ettiler. malesef şansımızdan kötü yerlerde askerlik yaptık.hala daha rüyalarıma girer ağlatırlar eşşek kadar beni. doğuda askerlik yapan kardeşlerimize allah sabır versin .sizler cennet gibi yerlerde askerlik yapmışsınız. kıskandım vallaha.saygılar.
    hakikaten öyle cennet gibi yerde askerlik yaptık,insan unutamıyor işte.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı EFEKAN09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş. Tekerin düz bassın, yolun açık olsun.
    teşekkürler efekan09,ALLAH hiç kimseye kaza göstermesin,herkesin yolu açık olsun
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı okan kartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten harikaydı.sanki bende oraları dolaştım geldim. keyifle takip ettim.ALLAH kaza bela vermesin.
    teşekkürler okan kartal geziyi beğendiğine sevindim
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Çok güzel yaa harika olmuş çok özendim,4 sene boyunca yazları gitmek sureti ile 1-1.5 ay kadar kaleköyde herkesin çadırını kurabildiği bi kamp alanı vardı orda kaldım ailemle.Son 4 senedir de gitmek nasip olmadı,inşallah bu yaz gidip yine 1 ay kalmak istiyorum,resimler açıklamalar gerçekten çok iyi gitmiş kadar oldum eline koluna tekerine sağlık.
    Çanakkale Aşığı..

Motosikleti
    Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yaa harika olmuş çok özendim,4 sene boyunca yazları gitmek sureti ile 1-1.5 ay kadar kaleköyde herkesin çadırını kurabildiği bi kamp alanı vardı orda kaldım ailemle.Son 4 senedir de gitmek nasip olmadı,inşallah bu yaz gidip yine 1 ay kalmak istiyorum,resimler açıklamalar gerçekten çok iyi gitmiş kadar oldum eline koluna tekerine sağlık.
    beğendiğine sevindim, bir gezi yaptım ve siz değerli motorcu dostlarımla paylaştım,teşekkürler yalnız kale köyde dediğiniz yerde kamp yapılacak yerde ortam pek iyi değildi yani pek bi bakım yoktu,aslında bende orada kamp yaparım diye gitmiştim ama dediğim gibi ortam temiz değildi,yinede tekrar gitmenizi tavsiye ederim,orada kalacak çok yer var ve tamamen doğol güzellikte biryer. saygılar dostum...
    inci1903 bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Hocam çok iyi gezmişsin.kaskınız yere değmesin.ancak birşey dikkatimi çekti.gişe görevlisinin ismi..

İslam Kılavuz..çok iyi
    mesut hoca bunu beğendi.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezip gördüğüm yerler...Hatıralarım canlandı...Güzel bir gezi olmuş...

Motosikleti
    Alıntı SiyahAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok iyi gezmişsin.kaskınız yere değmesin.ancak birşey dikkatimi çekti.gişe görevlisinin ismi..

İslam Kılavuz..çok iyi
    ahmet kardeşim gezimi beğendiğine çok sevindim, gişe görevlisinin ismini doğrusu ben hiç dikkat etmedim ,ama güzel isimmiş.
    SiyahAdam bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    canlandıralım hocam on numara gezi olsun 9-1 ,9-2 , 9-3 birgün bizide gezelerine alırsın inşallah
    mesut hoca bunu beğendi.

doğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaptığınız gezileri bize en yalın haliyle aktardığınız için size teşekkür ediyorum.Burada yurdumuzun daha keşfedilmeyi bekleyen el değmemiş bir çok yeri olduğunu bir defa da siz kanıtlamış oldunuz..Böylesi güzel yerlerde tatil ve kamp yapmak çok harika bir ayrıcalık. Gezilerinizi merakla bekliyoruz.
    Hatta bir ara öyle bir denk getirelim ki ortak bir bölgede buluşup bütün bölge gurup larını ve çevre illerdeki motorcuları bir araya toplıyalım... Aslında önümüz Bayram ve böyle bir etkinlik için bence harika bir zaman.Gelin Bolu da toplanalım , birçok ile yakın ve güzel bir kamp alanı var. Ne dersiniz? Bir kaç gün kamp yapar , çevre illerdeki dostlarımızla yüz yüze gelme , tanışamadığımız kişi ve guruplarla da tanışma fırsatını yakalamış oluruz ..
    mesut hoca bunu beğendi.
    Hayatta zenginlik nekadar çok şeyin olduğuyla ölçülmez , nekadar az şeye ihtiyaç duyduğunla ölçülür... Yani ben varlıklı bir adamım..

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Paylaşım için teşekkürler süper bir gezi olmuş.Resimler ve anlatımda gayet yeterli.
    İnsanın anılarını yaşamasının zaten karşılığı yok, elinize sağlık

erhan540 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Çok başarılı bir paylaşım olmuş devamını sabırsızlıkla beklemekteyim. Umarım tanışma fırsatımız olur. Saygılarla...

Motosikleti
    Alıntı doğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığınız gezileri bize en yalın haliyle aktardığınız için size teşekkür ediyorum.Burada yurdumuzun daha keşfedilmeyi bekleyen el değmemiş bir çok yeri olduğunu bir defa da siz kanıtlamış oldunuz..Böylesi güzel yerlerde tatil ve kamp yapmak çok harika bir ayrıcalık. Gezilerinizi merakla bekliyoruz.
    Hatta bir ara öyle bir denk getirelim ki ortak bir bölgede buluşup bütün bölge gurup larını ve çevre illerdeki motorcuları bir araya toplıyalım... Aslında önümüz Bayram ve böyle bir etkinlik için bence harika bir zaman.Gelin Bolu da toplanalım , birçok ile yakın ve güzel bir kamp alanı var. Ne dersiniz? Bir kaç gün kamp yapar , çevre illerdeki dostlarımızla yüz yüze gelme , tanışamadığımız kişi ve guruplarla da tanışma fırsatını yakalamış oluruz ..
    size teşekkür ederim ,gezilerimi beğendiğiniz için,size samimiyetimle söylüyorum,bende isterim böyle bir buluşmayı ve bir kamp yapmayı,ama bayramda bu iş çok zor ,neden'mi? ben eskişehirde ikamet ediyorum ama annem -babam kütahyada bayramda onlar çocuklarının yolunu gözler,gelirim deyipte gelmeyenlerden değilim,(dürüst ol ! sonra utanma!) demişler,önermiş olduğun böyle bir buluşma, gerçekten kayda değer bir öneri inşallah bir gün buluşuruz,saygılar kardeşim...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)