Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

2500 Km lik Mini Ege Turum Başlıyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kütahyadayım egelim43 ahmet abinin teşriflerini bekliyorum... 400 km devirmişim...150 km sonra uşaktayım...tek sıkıntı kaskın boynumu ağrıtması oldu...
    yolun açık olsun mete_han ,Ahmet ayen (egelim43) arkadaşıma benden selam söyle,bu arada bende kütahyalıyım.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Sevgili pandamız saat 16:00 itibarı ile konuğum olarak bizi şereflendirmiştir şu saat itibarı ilede istirahate çekilmiştir duyurulur

Aslm hocam
    gs500inanc ve mete_han bunu beğendiler.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Metahan abi izmire giderken manisa merkeze ugrayacagın duyumunu aldım Salıya kadar gelebilirsen görüselim
    mete_han bunu beğendi.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Başkan bu kadar kmyi hangi motorla katedeceksin. motorun ve ekipmanların konusunda biraz bilgi verebilirmisin
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Tamam abi kaydettim. Mesaj atıyorum.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı yolculuklar metehandro :D izmir e hangi gün geleceksin ne kadar kalacaksın
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Metehandro saat 15:20 itibari ile Kütahyadan Uşağa doğru yola çıktı soranlara selamı var GÜLE GÜLE SEVİMLİ PANDA

edit : Bu gün çekmiş olduğumuz Kütahya gezi fotolarını akşam üzeri paylaşıcam buradan
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pandacık dikkat et..
    Ramçomm aleküme selam...

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolun açık olsun mete_han ,Ahmet ayen (egelim43) arkadaşıma benden selam söyle,bu arada bende kütahyalıyım.

sağol dostum...kötayalı olsun çamurdan olsun diyorum..kötayada bomba bi melmeketmiş..Ahmet Agam sağolsun mahle mahle gezdirdi

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili pandamız saat 16:00 itibarı ile konuğum olarak bizi şereflendirmiştir şu saat itibarı ilede istirahate çekilmiştir duyurulur

Aslm hocam

Allah senden hoşnut olsun reyiz...valla kendi evimde gii rahat ettim..perşembe cuma nasipse İzmirdeyiz..ya konak polis evinde ya da tcdd misafirhanesinde takılırız...ya da İlhami Abi bizi bırakmaz...

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metahan abi izmire giderken manisa merkeze ugrayacagın duyumunu aldım Salıya kadar gelebilirsen görüselim
    İzzetim evde eyleştik izin başında şimdide kıvranıyom napsamda orayada gitsem deyi...arayam seni ganga...537 335 22 33 bi mesaj at agi kaydedem...gelemesemde araşak...cumartesi akşamı nöbette olcak şekilde yardırıyom agam...

Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan bu kadar kmyi hangi motorla katedeceksin. motorun ve ekipmanların konusunda biraz bilgi verebilirmisin
    cbf 150 ile 94.000 km tecrübem var dostum biraz ona güveniyom aslında... montum 69 liralık dıfı kaskımda marushın...amaç gezi ise gerisi teferruat diye düşünüyorum...çok bilincli bir kullanıcı olduğum söylenemez...

Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam abi kaydettim. Mesaj atıyorum.
    eyvallah ganga...

Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar metehandro :D izmir e hangi gün geleceksin ne kadar kalacaksın
    abicim perşembe cuma ordayım gib,...öperimm..

Metehandro saat 15:20 itibari ile Kütahyadan Uşağa doğru yola çıktı soranlara selamı var GÜLE GÜLE SEVİMLİ PANDA

edit : Bu gün çekmiş olduğumuz Kütahya gezi fotolarını akşam üzeri paylaşıcam buradan

Ahmedd reyizzz nöbette yardırıyosun biliyorum...haftaya cumartesi akşamıda ben yardırıcam nöbette...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hayırlı yolculuklar metehan abi güle güle git gel inş. kazasız belasız kütahyada olcaktım normalde asker dönüşü ancak ailemin baskısı baskın geldi ve eve gittim seni göremedim önceden gezin belli olsaydı ahmet abinin yanına giderdim asker dönüşü inş. bir dahaki sefere görüşürüz bu taraflarada beklerim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    olum bi soluklan,azıcık ara ver lam,
    köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,kö fte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köft e,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte, ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ci ger,köfte,ciger.........................
    bi dur,iki satır yaz şu foruma
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Eveett şimdi gelelim Mete gankamla yapmış olduğumuz icraatları sizlerle paylaşmaya

Kötayamızın menşuurr Döner gazinosuna çıkardım onu gelir gelmez ayağının tozuyla hemide

Az sonra manzara görmüş panda izleyeceksiniz

Akşamada yeğenimin nişan törenine katılarak bizleri onurlandırdı sağolsun nişandan sonra eve geldik demledik çayımızı vurduk muhabbetin dibine baktımki pandacık yorulmuş gözkapaklarına koyacak kibrit çöpü aramakta daha fazla tutmadım artık istirahate aldık kendisini ertesi sabah yerel ve yöresel lezzetlerle (haşhaşlı pide ve Kötaya gevreği eşliğinde) sıkı bi kahvaltı ettik

kahvaltıdan sonra benim karakızı almaya işyerine yani Kötaya gara yardırdık cbf la

Benim karakızıda alıp makineleri çiftledikten sonra dooğğruuu güzide mesire yerlerimizden olan çamlıcaya topukladık

Pandamızın ciğerlerini yeter diyesiye kadar çam havasıyla doldurduktan sonra gene Kötayamızın cikis mekanlarından olan karavanda bi kahve molası verdik

Biz oradayken geçen 19 mayıs korteji sonunu yakalasakda bi kare alıyoruz hemen

Sonrasındada Kötayamızın simgesi menşur vazomuzun önünde bi hatıra fotosu almayı ihmal etmedik tabiki

Sonrasında gözünü yola diken sevimli pandamızı daha fazla tutamadım tabiki (ee memleket hasreti haklıda bi yerde)

Kötaya tabelasının çıkışında klasik pozunu verirken

Buda aynı yerde pandamızın karizmatik pozu

Kendisine ufak bi torpil yaparak yol ayrımına kadarda uğurladım bu arada

34 plakasıyla Kötayadan MT nin sevimli pandası can dostum Metehan kardeşimde geldi geçti böylece güle güle Mete yolun açık olsun İzmirde görüşmek üzere aga

ahmet-42, tezer, mete_han ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ganga perşembe öğlen 14 de izmirde olurum ara beni...

abicim footlar harika çıkmış valla rüya gibi dolandık...valla fotolara yorum bile yazamıyom halaoğlunun tükkandayım internet bu dünyada yok gibin

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar metehan abi güle güle git gel inş. kazasız belasız kütahyada olcaktım normalde asker dönüşü ancak ailemin baskısı baskın geldi ve eve gittim seni göremedim önceden gezin belli olsaydı ahmet abinin yanına giderdim asker dönüşü inş. bir dahaki sefere görüşürüz bu taraflarada beklerim
    iyi ettin aga...şimdi sen biraz kafa dinle...askerliği unutmaya başla illaki görüşürüz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum bi soluklan,azıcık ara ver lam,
    köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,kö fte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köft e,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte, ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ciger,köfte,ci ger,köfte,ciger.........................
    bi dur,iki satır yaz şu foruma

savaşş abiii bizim hayatımız net olmuş..ama gezgin adamlar az özletir kendini...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

..............

programım şöyledir...

22 mayıs manisa salihlide...23 mayıs perşembe izmirde...24 mayıs eve dönüş..cumartesi akşam nöbet ...

egelim43 abim adamın dibisin bea..içimden geçti bi yazam dedim...10 numara adamsın laaann...

.....
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cjesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fiat 65 46, ızh,kanuni seyhan 150,cbf 150
    Mete de değişim var kayrak (ince taşı sac niyetine kullanıyoruz yani eti taşta pişiririz) teklif ettim istemedi!! Dünya bozuluyor galiba

Motosikleti
    reyiz seneye yaparız yav abi oturursak sac et vs ben karahallıdan çıkamazdım...ağırlık çöker falan... nası yorgundum abovvv...gece 01 de daha Uşak yolundaydım...doyamadım ama köyüme...ve sizlere...

elimde fotoğrafların var...

cjesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fiat 65 46, ızh,kanuni seyhan 150,cbf 150
    Mecburen rüşvet vereceğiz. Deşifre olmayalım
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    bir yarım epmek ciğerle beni kandırabilir elime pamık şekeri verebilirsin...peki sana bir önerim var...Perşembe öğleden sonra İzmire gel Foçada yatılı kalalım bir abimizde (60 lık ehtiyar bir matorcu büyüğümüz Necatik35 nikli İlhami Kolgak) zabahınanda ben istanbula sen arzu ettiğin yere ne dersin....ha vaktin varsa ben bursada dolanıcam send egel bursadan dağılcaz eve dama...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

Ahmet Ayen sizi gıdışınızdan öpüveemişmiydim... napıyon lan bekciii Amaaaadd...

Motosikleti
    Aaayynıı bee yaaa de bakam de bende sana decem izin dönüşü heç bitmicek sanıyon yalım sen izini

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Aaayynıı bee yaaa de bakam de bende sana decem izin dönüşü heç bitmicek sanıyon yalım sen izini

olm varya 2 dakkada satış listesine aldın beni kızım dedin dayanamadım yoksa tefe koyardım senide neyyyyyseeee
    mete_han bunu beğendi.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    sayın metehan kardeşim bende varya ne gezmiştır ne resımler vardır heyacanı ile bakındım ama hayal kırıklığı yaşadım böyle gezı raporumu olur .Nerde köftelerrrrrr nerde o güzelim köfte resımlerı
    mete_han bunu beğendi.

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Bu ekip neden Çivrilden geçmedi :/
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın metehan kardeşim bende varya ne gezmiştır ne resımler vardır heyacanı ile bakındım ama hayal kırıklığı yaşadım böyle gezı raporumu olur .Nerde köftelerrrrrr nerde o güzelim köfte resımlerı
    Askon kardeşim pandamızın şu sıralar yeni trendi video çekmek video manyağı olmuş durumda kendisi az evvel telefonla konuştum şu an karacabeyde Salcano7946 (mutlu) kardeşimiz ile birlikteler sabahına İstanbola memleketine dönmek üzere yola revan olucakmış herhalde videolarda pazartesiye falan gelir izleriz buradan

Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ekip neden Çivrilden geçmedi :/
    Ekip derken panda tek başına çıktı geziye yesewi kardeş bana uğradı Kütahyada beraber takıldık sadece 1 gün
    mete_han bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)