Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugun Malum Pazardı....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zx6R Geliyor...
    Bugün günlerden pazar olması havanın gayet ideal olması ve hyosung motorumu satmam ve daha yeni motorumun gelmemesi nedeniyle benim scooterı çıkarıp gezeyim dedim.. Hep asfaltta gezmekten sıkıldığımı farkettim ve kendimi bilmediğim yollara sürdüm.....

Gezi biraz talihsiz başladı benim için... Önceden motor vitesli olduğundan motoru çalıştırıp garajdan çıkartırdım garaj kapılarını kapatana kadar komşum gelmiş benim motorla gaz veriyor falan olurdu... Yine motoru çalıştırdım dışarı çıkardım ve neden bilmiyorum ama orta sehba yerine yan ayaklığa aldım ve motor çalışır vaziyette garaj kapısını kapatmaya gittim ve bir baktım ki komşum yine orda ve motora gaz verecek dur yapma dememe kalmadı gazı çevirdi ve motor elinden çıkıp gitti... yana yatıp kafa grenajlarını vida yerlerinden kırdı....

kızsamda bişey diyemedim o an zaten sadece basıp gittim ve motorun fotoğrafını ilk mola yerinde çektim.... dağlara çıkmak yanlızlık bazen iyi geliyor insana nedense... Ve yoluma devam ettim fazla resim çekemedim ama idareten birkaç fotoğraf çektim

35emre35, tezer ve babaduru bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    geçmiş olsun motoru yatırmışın ben şunu öğrendim 2005 te arkadaş scooter aldı manavın önünde durdu motor çalışıyo tabi meraklı vatandaş geldi sağına soluna bakarken arkadaş üstünde gaza birden bir bastı olan oldu bizimki karpuz tezgahında gülermisin ağlarmısın diyeceğim oki sağına dikilen arkadaşa dikkat edecen elin frene sürekli basılı olacak yeni motoruna kavuşman ümidiyle.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    Zx6R Geliyor...
    @COMTAN keşke motorun üstünde olsaydımda durumu kurtarabilseydim. Teşekkür ederim...

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    o komşu bi daha asla gaz vermez herhalde
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    geçmiş olsun..
    motor değil senin komşu fena halde gazlı sanırım...motoru her gördüğün de.....
    garaj20 bunu beğendi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)