Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bursa da toplantı ve tanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    bu cumartesi 22 temmuz günü saat 17:00 da temenyeri parkında toplanalım tanışalım bursalı motordaşlarım.( daha uygun biryer talebi olan varsa tartışalım bursa[mt] de).

anlasılan kimsenin toplanma veya görüşmek istemiyor.saolun koca bursa talebleriniz için ilginiz için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Göker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kangda125
    ah be, şimdi bursada olmak vardı!!! dostum ben 6 sene yaşadım orada ve hayatımın belki de en güzel yılları geçti bursada. tabi o zaman motor falan yoktu. 43 vardı 45 vardı bir de bursaray-oradan da görükle dolmuşlarıyla gitmek vardı üniversiteye =)
    inan üzüldüm bu çağrının cevapsız kalmasına. oysa öyle güzel yerler, yollar var ki bursada gidilecek... keşke orada olabilseydim şimdi. bir iznik yapardık motorla, sonra bir orhangazi, baraj... altıparmakta volta atardık dönüşte. setbaşında yorgunluk çaylarımızı içerdik...
    umarım bursalı motorseverler bu yazdıklarımı benim yerime yaşatacak bir organizasyon düzenlerler. ben de buradan bir daha ah! çekerim
    sevgiler...

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    senin gibi katılan arkadaşlar olsa kardeş ama yok kardeşim yok ben dedim öncülük yapayım rezillik oldu neyse ne yapalım böyle olucak demekki.

sen baya özlemişsin bursayı anlaşılan neyse birgün yolun düşerse buralara gel gezelim msn yi al benim konuşuruz gene.byeee

Motosikleti
    modial X-Treme MAX
    abi ben yeni katıldım ve bu tür toplantılar gerçekleştirmek isityorum yardımcı olursan yaşım 16 motorum motocross bursada degil susurlukta duruyo ama yani buluşmalara gelmeye çalısırım

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı batuhan xxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben yeni katıldım ve bu tür toplantılar gerçekleştirmek isityorum yardımcı olursan yaşım 16 motorum motocross bursada degil susurlukta duruyo ama yani buluşmalara gelmeye çalısırım
    2006'da açılmış konuyu hortlatmışsın,keşke yeni konu açsaydın.Gelmek isteyen yazardı zaten yada MT İl Grublarında Bursa Şehri topiğine yazsaydın..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler