Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güneydoğu turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralar iyice ısındı,
    iyi yolculuklar
    Oğuz,
    Buralar iyice ısındı yazmışsın.
    Adana' dan mı bahsediyorsun, İstanbul' dan mı?

---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

Alıntı kocaolgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sağolasın nihayet Adana'ya vardım öğretmen evine yerleştim Adana kebap yedim şalgamı içtim gazimpaşa da dolaştım şimdi geldim odama Adana çok sıcak istanbula göre resmen yanıyor son 140 km bir felaketti 810 km geldim rahat rahat son 140 km çok zorladı taplamda 953 km yol yaptım cbf 150 ile kara kızım benı utandırmadı
    Arkadaşım hoş geldin cehennemimize
    0 533 5499695
    Telefonum 7/24 açıktır.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    13' CBR 250 R
    Maşallah süper bir yolculuk başlangıcı. Kazasız belasız tamamlarsiniz inş turunuzu. Takdir ettim, cesaret işi tek başına bunu yapmak.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım hoş geldin cehennemimize
    0 533 5499695
    Telefonum 7/24 açıktır.
    Bu sabah erken saatte Gaziantep'e geçecekti. Büyük ihtimalle şu an Antep'i de geçip Urfa'ya varmıştır.

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar Dün kü yol raporum Adana çıkış osmanıye Nur dağı Antep Antep'te motoru Honda servısıne soktum yağı değiştirdim zincir ayarı lastık havasına falan baktılar güzel sohbet ettık çayımızı içtik sonra yola devam nizip oradan Zeugma kalıntıları in gezdim muhteşem bir medeniyet adamlar o dönem kanalizasyon sistemi döşemişler sulama evlere su sistemi döşemişler aşağıdan yukarıya mozaikler zaten muhteşem ya anlatmak değilde gidip görmek o havayı hissetmek lazım oradan halfeti Birecik i gördüm sonra Urfa Bozova da konakladım toplamda 400 km yol yaptım bugün bozovadan çıktım sabah erken Urfa üzeri Harran a gittim ilk İslam felsefe si Üniversitesi kubbeli evler surları kaleyi gezdim yukarıdan kazı alanını izledim orada çıktım Eyüp peygamberin mağarası ve şivalı suyun olduğu yere gittim başlıklı gölü gezdim akşam Urfa'da konaklayacağım raporum devam edecek görüşmek üzere
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ne olacak bu bizim rapor okuyup, iç çekmelerimiz. Biz hep okuyacağız, hiç yazmayacagız herhalde.

En önemli şeyi söylemeyi unuttum buralar yanıyor çok sıcak . Bugün ki yol raporu sabah Urfa da uyanış ilk önce göbekli tepe kazı alanı gezısı bildiğimiz insanlık tarıhını 12.000 yıl geriye götüren tek tanrılı din inanışının bilinenden daha eskı olduğunu gösteren 1995 yılında bır köylünün tarlasını sürerken bulduğu heykelcikle başlatılan kazı çalışmaları sonucu bır kaç yıldır turizme açılmış kazı alanı mutlaka görülmeli bilinen dünya tarıhını çöpe atan bır uygarlık. Burada sonra yolumuz viranşehir dönüşte şuayıp şehrı tekrar Urfa'ya dönüş sabah istikamet diyarbekir bugün yapılan km 260 .
    rs_guven ve BerKToprak bunu beğendiler.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı yolculuklar
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Dünkü yol raporum herkeze iyi akşamlar sabah Urfa'dan çıktım dıyarbakır orada surları Ulu camiyı kentin içini gezdim sağolsun dıyarbakır Belediyesi epey yardımcı oldular ağırladılar gezeceğim yerleri anlattılar broşür ve haritalar verdiler hepsine buradan teşekkür ederim yemeğimi yiyip çıktım istikamet Batman petrol şehri dolayısıyla heryer petrol kokuyordu merkezde gezecek çok yer yoktu oradan Siirt'e geldim toplam 380 km yaptım yol üstündeki birkaç ilçeyede girdim 2 gecede burada kalıp Şırnak'a devam edeceğim ama oğlumun özlemi artık rahatsız etmeye başladı beni çok özledim o da ben yokum diye evde sorun çıkartmaya başladı bakalım ne yapacağım
    rs_guven ve BerKToprak bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Abi birazda fotoğrafla desteklesen çok daha güzel olacak.
    Kızıltepe'ye ugramadan geçtiniz herhalde. Halbuki çok hareketli bir yerdi.
    Hayırlı yolculuklar.
    BerKToprak bunu beğendi.

Fotografları inşallah eve döndüğümde yükleyeceğim otelde çadırda arkadaşa olsa insanın en rahat ettiği yer evi evime varayım resimleri yükleyeceğim hiç Merak etmeyin

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    ALOOO Ümmet perkitana Rakip çıktı sonunda :=) kazasız hayırlı yolculuklar.. temmuzda bende bir aksilik olmassa 15 günlük güneydoğu gezisi düşünüyorum.
    Yolver gitsin .

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Keyifli geziler dilerim. Yol performansınız çok iyiymiş maşallah.

Geziyi nerede olduğumu ne yaptığımı hiçmi merak eden yok anlamadım

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Kardeşim ben bu konuya aboneyim merak ediyorum ne yaptın? Uzun yol konularını full takip ediyorum da

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sitem etme bende takip ediyorum. Sana katılabilirdim Aynı tarihte İstanbul - Ayvalık yaptım ve plan daha onceden yapılmıştı. Sanırım sen hala yoldasın ben dun dondum.

İyilik güzellik şimdilik bir sorum yok herşey yolunda yarın hasankeyfe oradan Mardin midyata devam edip midyat da konaklayacağım bir gece iki gün kalmayı düşünüyorum Mardin de bakalım ne olacak Van uzeri dönecektim ama oralar çok soğuk bende kışlık almadan yola çıktım herhalde dönüş yolu geldiğim yol olacak

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Motor seni üzdü mü hiç?

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Takip ediyoruz da, daha sonra ayrıntılı rapor yazarım dediğin için, soru sormayalım artık dedik.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Allah yolunu acık etsın .
    Yazılarına baslarken. Kacıncı gun ve km oldugunu belırtırsen benım gıbı aynı yolu ızlemek ısteyenlere klavuz olur .

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    evet nedir son durum nereleredesin ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)