Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Serhat Kılavuz İle Motosiklet Sürüş Eğitimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübünün daveti üzerine ilimize gelen
    ileri sürüş teknikleri uzmanı Serhat KILAVUZ, 19-20-21.Ekim.2012 tarihlerinde bir dizi eğitim faaliyeti gerçekleştirdi.

19.Ekim.2012 Cuma Teorik Eğitim.

Arkadaşlarımız akşam saat 19:30 civarlarında Özel Bilgem Okulları toplantı salonuna gelmeye başladılar.

Kulübümüz ve faaliyetlerimiz hakkında, Elazığ televizyon kanallarına değerlendirmede bulundum.
    Serhat KILAVUZ da teorik ve uygulamalı olarak yapılacak eğitimler hakkında bilgi verdi.

Serhat Bey ve eşi Hülya Hanımın can dostu Tango Hanım.

Geniş katılımlı, üç kez ara vererek, saat 23:00’e kadar süren çok faydalı teorik bir eğitim gerçekleştirilmiş oldu.

20.Ekim.2012 Cumartesi Trafiğe Kapalı Alanda Gün Boyu Uygulamalı Eğitim.

Eğitimlere başlamadan önce Serhat Beyin Yamaha Süper Tenere’siyle, yaklaşık 10 Km civarında bir deneme sürüşü yapıp gelmiştim ki sırtımda birini hissettim.
    Dönüp baktığımda akıllı köpek Tango Hanım artçım olmuş. Arkadaşlara rica ettim hemen bu anı fotoğrafladılar.

Uygulamalı eğitime katılanlar Soldan sağa :
    Serdar SERTDEMİR, Kenan KILIÇ, Nusret KÜÇÜK, Tuncay GENÇOĞLU, Veysi AYDURAN, Orçun OKYAY ve Orkun OKYAY.

Dönem birincimiz Orçun. Yaşına bakmadan bütün eğitimi sonuna kadar sabırla uyguladı. Tebrikler Orçun OKYAY.

Acil frenleme tekniklerini uyguluyoruz.

Engeller arasında zigzak çizerek, kıvrak hareketlerle motosiklet kullanma uygulamalarımız.

21.Ekim.2012 Pazar Virajlı Yolda Sürüş Teknikleri.

Ben ve Orkun OKYAY, Serhat KILAVUZ’un gözetiminde Pertek istikametinden Tunceli’ye gittik.

Sabah yağışlı olduğundan yağmurluklarımızı giydik.

Serhat Bey kaskına taktığı kamera ile gidiş yolunun yarısında Orkunu, diğer yarısında da beni takip ederek video kameraya kaydetti.

Tunceli’ye vardığımızda motosikletlerimizi park ediyoruz.

Serhat Beyin motosiklette taşıdığı diz üstü bilgisayarında görüntüleri değerlendirdik.

Aynı yolu kullanarak akşamleyin Elazığ’a vardığımızda yeni görüntüleri değerlendiren Serhat KILAVUZ, motosiklet kullanışımızla ilgili gerekli uyarılarda bulundu bize.
    Daha sonra, çekmiş olduğu video kayıtlarını ben ve Orkun’a hediye etti.

Çok faydalı ve verimli geçen bu eğitimler için Sayın Serhat KILAVUZ’a şahsım ve Moto23 adına teşekkür ediyor, gelecek yıllarda da bu eğitimlerde görüşmeyi ümit ediyorum.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Honda eğitiminede gitmiştim. Ondan çok daha samimi olan aynı zamanda çok keyifli ve öğretici bir ortam

Keşke burdada olsaydı. Hiç kaçırmam gelirdim.
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)