Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CBF150 İle, Çerkezköy - Ankara Nallıhan & Çerkezköy - Erikli-Danişment - 1750 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Merhaba arkadaşlar..

Öncelikle şunu belirteyim..kısa özet..

11 temmuzda motor aldım..ilk vitesli deneyimim.1 ay ehliyetsiz kullandım.ara sokaklarda.trafiğe hiiç çıkmadım..Full korumalı dolandım sürekli.elim alışsın vs vs derken.bayram öncesi ehliyetimi alıp Tekirdağ çerkezköyden 480 km uzağa Nallıhan Beypazarı yaptık eşimle..Geldik, Aynı hafta erikli sahile tatile gittik 1 günlüğüne..Süperdi...Bayram öncesi Arife günü itibari ile 1750 km yapmışız..Dile kolay..Ben bile inanamıyorum o kadar km nasıl gidilir hemde hanımla..ööf öf..işte bu eeen büyük eziyet...diyorum ya, o kadar zamanda 1750 km nasıl gidilir diye..

Arkadaşlar, fazla resim çekemedik.Eşim, in binleri hiç sevmiyor.Motor üstündeyken de resim çekemiyordu ilk.son zamanlar alıştı ama..O yüzden çok sık resim çekemedik..Çekebildiğimiz kadar paylaşmak istedim..

İstanbul bomboştu resmen arife günü.rahatca geçtik dilovasına kadar

-

Dilovası izmit arası 1.5 saate geçtik.sıcaktan piştik..aralardan geçee geçe anca geçtik..off ne yorucuydu..acemiyimde..ama acemiliğimi bu trafikte atlattım diyebilirim...

-

tabelayı çekmeden olmaz..manzaralarda duramıyoruz eşim durdurmuyor bari tabelalarda duralım dimi

-

ve mudurnu akyazıdan saptık..Yola koyulduk.Nallıhana..sonra + 60 km Beypazarına.. Hanımköye

-

ve işte geldik..410 km 9 saate...sabah 5 de çıkacaktık, ama lastik patlamış.inmiş.bi gün öncesinden vida girmişti.yapmırmıştık.olmamış meger..yaptırıp çıkalım diyene kadar 9:00 oldu saat 18:05 di vardığımızda..annem kovaladı beni resmen..biliyorum yakalasa o an dövecek... :( şaşırdı kadın bizi otobüsle bekliyordu.. aldı terliği eline bu kızı da kendine uydurdun diye bağıra bağıra..

-

Neyse, resim çekmeden döndük...

-

ver elini erikli sahili..ehliyeti aldık ya binecez,gezecez..

rotamız bu şekilde..

-

önce tekirdağa girecez..bize 80 km uzaklıkta..ama çorlunun içine girip sapmak gerekiyormuş..biz devam etmişiz..Muratlı ilçesinden dolandık..

--

malkara keşan hoppala paşam

--

Tatilde hiiç resimlik fırsatımız olmadı..zaten 1 gün..aklımıza bile gelmedi :( hiçbir anımızı resimleyemedik.. :(

--

dönüş yolu...

--

Evreşe yolları dar bana bakma benim yarim var..dilime dolanmazmı bu parça..hemen girdik..gezdik..sokakları gerçekten dar.. ( tabi eşim saolsun hiç resimleyemedik )

--

şarköye geldik..karnımız acıktı..Keşan şarköy yolu gayet zevkliydi..

-

ben hemen yapıştım köfteye..çook severim köfteyi annem her derdi köftecinin kızını alacam diye, köftecinin kızını almadım ama, nasip, işimiz gücümüz Tekirdağ da oldu

-

eşim alışıyor motor üstünde fotoğraf çekmeye

-

Şarköy - Tekirdağ arası böyle yollardan geçiyorduk..ööfff süperdi.ama ben en çok uçmakdereyi merak ediyordum...

-

Susadık.duralım dedik..uçmakdereyi tırmanıyoruz.

-

Bunu eşim çekmek istedi..şaşırdım

-

Ahhh ah..en kötü anlarımız..10 km taşlı yola girdik..20-30 km hızla zaaar zor ilerledik..berbat yoldu..neden yapmıyorlar burayı anlam veremiyorum..uçamkdere ile tekirdağ arası yol burası..tersden gelirsek paralı şarköy tarafından gelirsek para alma vs yok..çünkü diğer taraftan girişte piknik alanları var..biz ordan çıkarken adam ters ters bakıyordu..bunlar ne ara girdi der gibi..bende bilerek DÜT ledim..gıcık oldum herife..para alıyor ya.. tabi düt der demez arkadan da dürtleme geldi bana nie adama korna çalıyon diye

-

Kumbağ a girmeden Çamlık diye piknik alanı vardı.Akşam oluyorud.ç.girelim bakalım dedik..aanaa dilek ağacı..hemen dilek diledik mendil bağladık..oyalanmadan düştük yola..

-

eşim motor üstünde resim çekerken artık gaayet rahat

-

tekirdağ merkezdeyiz..Köfte bekliyoruz..Ama daha 80 km yolumuz var..biz çok oyalandık..ve aksam oldu..serinledi hava biraz..

Böylece bitirmiş olduk..Ben daha acemiyim..Ama trafik kurallarına uyuyorum şükür..Benden tavsiye, helee hele 2 can taşıyorsanız motorla, çok daha dikkatli olun..lütfen..

sizlerin de huzurunda eşime bir kez daha teşekkür ediyorum..

Ben resim konusunu tamamiyle bakıyorum..şu an 90. sayfadayım, teek tek konulara girip bakıyorum gezi fotolarına..çok hoşuma gidiyor seviyorum..Ben de açayım dedim, benim çok hoşuma gitmesede ( çok iyi resimler çekemedik ) umarım sizlerin hoşuna gitmiştir...

Saygılar..
    birGarip..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    maşşallah tekerin her daim düz bassın.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel gezmişiniz maşallah

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ramazan güzel gezmissin bak bu geziler adamı muptelası yapar devamlı gezmek istersin forumdan ümit_150_zc nickli arkadaşımla bi trakya turu yapmayı planlıyoruz senide ziyaret etmek isteriz
    Cbf güzel makina kardeşim uzun yol dedinmi on numara motor...tekerin düz bassın kardeşim..

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Maşallah güzel kareler
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    vaay ramazan helal resimler çok güzel bi buluşamadık yüzyüze tanışmak nasip olmadı
    macar_93 bunu beğendi.
    bu kawasaki bir başka dostummm

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    güzel gezi olmuşa benziyor. iyi cesaret.
    bu efe mut'lu

Motosikleti
    PCX 125
    teşekkürler arkadaşlar..

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan güzel gezmissin bak bu geziler adamı muptelası yapar devamlı gezmek istersin forumdan ümit_150_zc nickli arkadaşımla bi trakya turu yapmayı planlıyoruz senide ziyaret etmek isteriz
    Cbf güzel makina kardeşim uzun yol dedinmi on numara motor...tekerin düz bassın kardeşim..

evet insan sürekli uzun yol istiyor..şehir içi kesmiyor artık

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaay ramazan helal resimler çok güzel bi buluşamadık yüzyüze tanışmak nasip olmadı
    vallahi öyle oldu..inşallah bi gün tanışırız
    birGarip..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Cbf adamı böyle gezdirir işte, tebrikler. Çok güzel bi güzergah ve gezi olmuş. Cbf ile bu bütünlüğünüzün ve mutluluğunuzun daim olmasını dilerim.
    Garip bunu beğendi.

etez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda NC700X
    tebrik ederim güzel gezinmişsiniz. Yalnız bu geziler adamda bağımlılık yapıyor o çok kötü geçen haftasonu evdeydik biyere gitmedik sıkıntıdan patlayacaktım

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    On numara gezi olmuş tebrikler Motoru aldığımdan beri daha hiç uzun yola çıkamadım imreniyorum size

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin için uygun olursa tarihte söylersen bende gelmek isterim
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    PCX 125
    gel bir gün fatih buralara..beklerim..
    birGarip..

Tekerin daima düz bassın
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    helal olsun motorculara motoru seven eş lazım ben de yazın yaptım düğünü ve daha 10 günlük evliyken alanyadan şanlıurfaya motorsikletimle geldim eşim de sağolsun bana çok güzel eşlik etti çok eylenceli bir yolculuk oldu allah tekrarını nasip eder inş.eğer bakmak istersen forumda mevcut .
    linkini ekliyim diye aradım biraz ama bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...fa-983-km.html hah buldum işte link bu [COLOR="Silver"]
    Garip bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun motorculara motoru seven eş lazım ben de yazın yaptım düğünü ve daha 10 günlük evliyken alanyadan şanlıurfaya motorsikletimle geldim eşim de sağolsun bana çok güzel eşlik etti çok eylenceli bir yolculuk oldu allah tekrarını nasip eder inş.eğer bakmak istersen forumda mevcut .
    linkini ekliyim diye aradım biraz ama bulamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...fa-983-km.html hah buldum işte link bu [COLOR="Silver"]
    daha önce site üzerinden msj atmıştım sana hatırlarsın belki.birşey sormuştum senin bu konularına bakarken..o zamanlar bizde motor yoktu senin konuna bakmıştım.eşime de göstermiştim hatta hatırlıyorum dilkkat ettim sizde eşinize korumalı kıyafet almışınız uzun yol için belli.sevindim buna..

İnşallah hep böyle gider..Allah mutlu etsin..
    birGarip..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    iyi cesaret etmişsin valla...
    kazasız belasız inşallah...
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce site üzerinden msj atmıştım sana hatırlarsın belki.birşey sormuştum senin bu konularına bakarken..o zamanlar bizde motor yoktu senin konuna bakmıştım.eşime de göstermiştim hatta hatırlıyorum dilkkat ettim sizde eşinize korumalı kıyafet almışınız uzun yol için belli.sevindim buna..

İnşallah hep böyle gider..Allah mutlu etsin..
    evet hatırlar gibiyim balaklava sormuştun galiba .ewet motora ne ben ne de eşim asla kaskımız ve koruma kıyafetlerimiz olmadan binmiyoruz.o sıcakta pişmiştik ama olsun kaza sırasında hastanelik omaktan iyidir .motorun hayırlı olsun Allah nice gezileri nasip etsin tekerin daim düz bassın.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    PCX 125
    bu ay içinde tekrar gidecem inşallah..hadi bakalım

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Zamanın ve zamanım olursa Düzce'de bana uğrayabilirsin.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Stabil olarak kaç km hızla gidebildiniz eşiniz ile ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)