Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul'dan Thassos adasina 1362 Km (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bandit GSF 650 SA
    Sinka251 diyecegim adinizi bilmedigim icin...cok tesekkur ederim...zaten hayat nedir ki ozgurluk (olabildigince) yemek ve icmek...sevgiler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:42 ----------

Hakan Kardesim cok tesekkur ederim..sevgilerimle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:45 ----------

İbrahim kardesim ovguleriniz icin cok tesekkurler..Bana gore eger bir sey para icin yapilmiyorsa her zaman guzeldir...Motorsikletime 4 yil once kavustum ve fotograf makinemi de 1.5 yil once aldim...bunlarin hepsini paylasim icin yapiyorum ve umarim ki benim paylastiklarim diger arkadaslara yol acar ve onlarda sadece hiz icin degil ayni zamanda gidilen yerlerin guzelliklerini, kulturlerini ve dogasini da diger arkadaslar ile paylasirlar...sevgilerimle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:48 ----------

Turan arkadasim...bilemedigim bir sekilde martilari cok cekiyorum makinemle..herhalde motorsikletteki ozgurluk hissini veriyor bana..yakin bir zamanda yeni dondugum Odemis, Golcuk, Efes, Sirince, Cesme ve Alacati gezisini de ekleyecegim...umarim begenirsin..sevgilerimle....

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:50 ----------

Regal arkadasim... Bandit'in yakitina bakmadim gezinin heyecanindan..bir gezi daha yapmayi planliyorum ayni yere o zaman hesaplar sana iletirim..ama cok tutmadi..nedeni de su 3 canta ve arkarkada kiz arkadasimla beraber cok hiz yapmadik...o nedenle makul bir masraf oldu...sana soylerim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:53 ----------

Regal arkadasim... Bandit'in yakitina bakmadim gezinin heyecanindan..bir gezi daha yapmayi planliyorum ayni yere o zaman hesaplar sana iletirim..ama cok tutmadi..nedeni de su 3 canta ve arkarkada kiz arkadasimla beraber cok hiz yapmadik...o nedenle makul bir masraf oldu...sana soylerim...sevgiler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:55 ----------

Bugra kardesim benim makinem fujifilm'in HS20 modeli..yaninda kolay tasinir ve zoom'u cok iyi..tabii ki bir suru profesyonel makine var piyasada ama motosiklete o kadar cok sey konuyor ki bir de lensler agir gelir diye dusundum ve secimim beni dogru cikardi...tavsiye ederim...sevgiler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:59 ----------

Bugra kardesim benim makinem fujifilm'in HS20 modeli..yaninda kolay tasinir ve zoom'u cok iyi..tabii ki bir suru profesyonel makine var piyasada ama motosiklete o kadar cok sey konuyor ki bir de lensler agir gelir diye dusundum ve secimim beni dogru cikardi...tavsiye ederim...sevgiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    imirgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    gezi güzel,güzergah güzel,resimler ayrı güzel...ellerine sağlık
    "Koruma ekipmanlarım tam sıra kısmette varsa motosiklet satın almak."

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok güzel bir gezi ve değerli bir paylaşım.Teşekkürler
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    Bandit GSF 650 SA
    Sinka cok tesekkur ederim guzel sozlerin icin..sevgiler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Mehmet Gemli kardesim..650 lik makine ile daha da kisa zamanda yapilabilir bu kilometre eger yola cikildiginda amac etrafi gormeden sadece kisa surede km yapmak ise..kisisel gorusum herkesin motorsiklete binme nedeni ve alma nedeni farklidir..tabii ki de yaslari da farkli olabilir..ben yaslıyım kabul ediyorum , fotograf cekmeyi ve hayati guzellikleri ile yasamayi seviyorum..ondan benim gezilerim sizinkinden daha uzun surebilir..size de surus yasaminizda basarilar ve uzun yollar diliyorum..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)