Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ŞİMŞİRLİK KAMPI ve Diğer GÜZERGAHLAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    ŞİMŞİRLİK KAMP ALANI- SAMANDERE ŞELALESİ - AKÇAKOCA- CENEVİZLİLER KALESİ - AKTAŞ ŞELALESİ - KOCAELİ - ÇAMLIK DAĞ YOLU - SALMAN DEDE TÜRBESİ - HENDEK- ADAPAZARI

Adapazarından ilk kalkış saat 07:00 dir. Demir atların suyu verilir.

Atınki canda bizimki patlıcan mı ? çay ve pohça molası

Kampa 5-10 km kala Sakamoto nun eski bir köprüyü çökertme çabası

Şimşirli kamp alanı ve kampa ilk ayak basan ekip SAKAMOTO dur.

Obamızı kuruyoruz. Sabah çayı demlenir. Adrenalin öncesi gıda takviyesi alınır.

Barbunya, çoban salata ve sigara börekleri hızlı bir şekilde tüketilir.

Doğa ile bütünleşip, dünyayı boş verdiğimiz bir an

Sakamoto bu boş durur mu, hemen keşif gezisine çıkıyoruz.

Sakamotlar hemen el değmemiş, doğa harikası yerlere çökmeye başlar.
    Önce johny brava pozu verilir. Bu poz dünyaca ünlü abdülkadire aittir. patentlidir.

Çılgın sakamotlar ateşli bedenimi soğuk suyla çatlatmaya çalışır

Sakamotların en efkarlı ve en düşünceli adamı

güzergahta bulunan her dereye girilir. insan sağlığı açısından zararı var mı diye kontrol edilir.

Bir şelale var derler, bizde merak eder gideriz. Girmek yasak derler bizde gireriz.
    Yapacak bir şey yok kardeşim. Tehlikeli ve yasak kelimesi türk halkı için her zaman çekici 2 kelimedir.
    Çokta tehlikeli bir durum söz konusu değildi çokda eğlendik

Sakamotların verdiği gaz ile bir anda kendimi süpercrosscu moduna sokarak dereye giriyorum.

Dişsiz tekerler yüzünden kayaları geçemiyorum. Çözüm olarak hemen arkaya bir beygir daha ekliyorum

200 mt ve 20 dk lık çebelleşme, sete gelmemle birlikte son buluyor. şimdi helikopter çağırıp beni burdan aldırabilirsiniz

Bakalım biz yokken kimler gelmiş kimler;

Sakamoto olarak ip çekme grubumuz hazır.

Sabah sabah yapılan o kadar action üstüne ip çekmede gücümüz yetecek mi diye ekip kara kara düşünmeye başlar.
    Sonuç olarak akla gelen başa gelir. Maksat kardeşce eğlenmek diyerek kendimizi avutuyoruz. Bir dahakine yarış öncesi güç toplayıp sağlam beslenecez.

ip çekmede 4 çeker kardeşlermizden abilerimizden bir görüntü

Unda reşat altını bulmaca

En yavaş gitme yarışında sakamoto yu temsilen ben yarıştım. 2 mt farka rağmen fazla özgüven ve artisliğimden dolayı son anda ayağım yere değdi.
    Gaz verip düz gitsem bile kazanırdım. Farkın babasını atacaz ya babayı aldık :D

Akşam olur. Sakamoto nun diğer üyeleri yoldadır. Hem onlar hemde kendimiz için mangalı hazırlarız.

Mangalda etler pişerken sakamot arkadaşlarımız ispanyol dansı yaparak ortamı şenlendirir.

Sakamotonun diğer sakamotlarıda artık gelmiştir. Hemen yardım eli atılır. çadırlar kurulur.

Sabahın ilk ışıklarına kadar sohbet edilir. artık yatma vakti yeni maceralar yoldadır.

Ekip güne merhaba der, sağlam yol için sağlam bir kahvaltı şarttır.

Kamp sona ermiştir. Artık sakamotların yola düşme ve yeni maceralara yelken açma vakti gelmiştir.

yol üstünde bir şelale daha fark edilir. EEeee bu suya da girmek gerekir. Sonuçta şifadır. Sıcakla alakası yok

Sakamotların soğuk suya dayanıklılığı test edilir. Saatlerce süren meditasyonun ardından tekrar yola çıkılır.

Yola çıkmadan önce, ormanın sempatik maskotu ayı yogi ile hatıra pozu çektirilir.

Çok fazla heyecan ve macera olduğundan hepsini buraya atamıyorum. Bizi takip etmek ve katılmak isteyenler aşağıdaki linkten yararlanabilir.

Sakamoto :

www.sakamoto.tk

https://www.facebook.com/pages/SakaMoto/168234683279494

Albüm :
    https://www.facebook.com/media/set/?...3279494&type=1

Sakamoto ekibi adına zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.
    cihan54, babaduru, DARKSTAR54 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    En başta yol güzergahında Kocaeli değil düzelteyim Kocaali. (Bir de, başlığı BÜYÜK yazma olm sakata gelirsin valla )

Güvenlikçim Tolgacım canım kardeşim (Bu ne yağdır arkadaş), eline sağlık, onca uğraştın ekledin fotoları. Hoş, genelde kendinle ilgili kısımları eklemişsin ama neysssee.. Geri kalan fotolara siteden albümden de bakabilir arkadaşlar.

Şahsım adına; çok eğlendim çok yoruldum resmen oksijen manyağı oldum herkese tavsiye ederim güzel ülkemin güzelliklerini geze geze görmeyi ve yaşamayı. Bazı yerleri ağzımız açık inceledik valla Yukarıdaki fotolar sadece buz dağının görünen kısmı. Aslında ne ayrıntılar var, buraya sığdıramayız paylaşmaya kalksak. Buradakiler 10'da biri kadardır tüm fotoların belki de

Nice gezilerde birlikte olmak dileğiyle...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    1 - başlık ilhamiden çalıntıdır. tdk mısın len hemen düzeltiyorsun.
    2- yağlık konu nerde kardeşim
    3- ulen bazı fotolar özele geçmiş. çıplak fotoları mı buraya koyayım. ondan sonra tribe girin
    4- bu son gezi fotoğrafı yükleyişim zaten. 170 kişi bakmış. bir tek sen yorum yapmışsın.
    5-insan bi paylaşım için teşekkür eder. Ahanda buraya yazıyorum. Bende pasif takılacam. oku oku geç anasını satayım. ne beğeneceksin ne yorum yazacaksın.
    harcanan emeğe yazık. off nasıl sitem ettim ama
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    benim bu forumda en keyif alarak okuduğum konu gezi raporları ellerine sağlık tolga...sen raporlara devam et..
    cihan54 ve Tolga Can bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)