Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çökertme Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün mesai saatim bittikten sonra söyle küçük bir gezi yapmaya karar verdim.

TVS Apache 150RTR'yi biraz dinlendirip İlk göz ağrım Mondial 150HS ile

Güzergah:
    30 km gidiş dönüş

Mavi ve Yeşil'in buluştuğu yer...

Eşsiz bir Koy

Yol Üzerindeki Tersane

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çok güzel motordur 150HS, benim de ilk göz ağrımdır. Yolda bırakmaz ama. Orjinalinden kabak lastiklerine ve tutmayan arka frenine hiç alışamamıştım. Lastikler zaten çok kötü birde arka fren tutmayınca güvenlik sıfır.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Güzel bir gezi yapmışsın , tekerine sağlık Bende geçtiğimiz pazar , bir arkadaşla çomakdağ - İkiztaşa küçük bir gezi düzenlemiştim Sizinle tanışmak isterim. Tekeriniz düz bassın
    Gökbörü bunu beğendi.
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi yapmışsın , tekerine sağlık Bende geçtiğimiz pazar , bir arkadaşla çomakdağ - İkiztaşa küçük bir gezi düzenlemiştim Sizinle tanışmak isterim. Tekeriniz düz bassın
    teşekkür ederim, en kısa zamanda tanışıp uzun yollara sizlerle beraber çıkarız inşallah...
    cesur509 bunu beğendi.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Telefon numaramı özelden msj attım bilgin olsun
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gökbörü arkadaşım ufak güzel bi gezi olmuş. Haritayı yüklemişsinya ordan bak. Yalıkavak,bodrum,milas, ören ordan köylerden gökovaya çıkıyorum. Ordan fetiye,antalya yolundan köyceğize.. Toparlara varmadan değirmen deresi şelalesi var oraya dalıyorum. Ordan köyceğiz, ordan ağla köyünden çiçekbaba dağına tırmanıyorum. 2200 rakımlı. Orda tepede bikaç göl var balık tutuyorum. Cennet gibi. Haziranda bile kar var. Ordan tekrar köyceğize iniyorum. Köyceğizden gökova,akyakadan örene çıkıyorum. Örenden çökerte istikametine giderken o tekne tersanesine varmadan sağilde seyyar bi amcam var. Kartal arabanın arkasında kokoreç,köfte,tavuk yapar. Orda karnımızı doyuruyoruz. (hep eşimle çıkarım yola) ordan tersaneden sonra biraz rampa çıkarsın köyden geçersin. Çökertmeye girmeden sağa yol sapar. Bozuk bi asfalt yoldan baya bi tırmanırsın köylerin içinden. Ordan mazı kavşağına varırsın. Ordan mumcular istikametine devam. Ordan bodrum yalıkavak. Ben bu geziyi yılda 1-2 kere yaparım. Toplamda 450 _500 km. 1 günde. Bazen birader ve kayınçoyuda alırım. Motor dürter beni. Atla ve gazla der. O gezdiğiniz yerler çok güzel. Ben yükleyemiyorum. Bilgisayarım yok. Olsada internetim yok. Cepten girer yazarım hep. Cepte bedavam var ama ceptende foto yükleyemiyorum. Ama olsun içimdeki motor aşkım yeter.
    Gökbörü ve cesur509 bunu beğendiler.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökbörü arkadaşım ufak güzel bi gezi olmuş. Haritayı yüklemişsinya ordan bak. Yalıkavak,bodrum,milas, ören ordan köylerden gökovaya çıkıyorum. Ordan fetiye,antalya yolundan köyceğize.. Toparlara varmadan değirmen deresi şelalesi var oraya dalıyorum. Ordan köyceğiz, ordan ağla köyünden çiçekbaba dağına tırmanıyorum. 2200 rakımlı. Orda tepede bikaç göl var balık tutuyorum. Cennet gibi. Haziranda bile kar var. Ordan tekrar köyceğize iniyorum. Köyceğizden gökova,akyakadan örene çıkıyorum. Örenden çökerte istikametine giderken o tekne tersanesine varmadan sağilde seyyar bi amcam var. Kartal arabanın arkasında kokoreç,köfte,tavuk yapar. Orda karnımızı doyuruyoruz. (hep eşimle çıkarım yola) ordan tersaneden sonra biraz rampa çıkarsın köyden geçersin. Çökertmeye girmeden sağa yol sapar. Bozuk bi asfalt yoldan baya bi tırmanırsın köylerin içinden. Ordan mazı kavşağına varırsın. Ordan mumcular istikametine devam. Ordan bodrum yalıkavak. Ben bu geziyi yılda 1-2 kere yaparım. Toplamda 450 _500 km. 1 günde. Bazen birader ve kayınçoyuda alırım. Motor dürter beni. Atla ve gazla der. O gezdiğiniz yerler çok güzel. Ben yükleyemiyorum. Bilgisayarım yok. Olsada internetim yok. Cepten girer yazarım hep. Cepte bedavam var ama ceptende foto yükleyemiyorum. Ama olsun içimdeki motor aşkım yeter.
    İnşallah sizle beraber bir gezi yapmakta isterim. Kendime göre arkadaşım yok gezecek. Apaçiler var hep. onlarlada olmuyo...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah sizle beraber bir gezi yapmakta isterim. Kendime göre arkadaşım yok gezecek. Apaçiler var hep. onlarlada olmuyo...
    bu sene iş değiştirdim. İzin ayarlayabilirde gelebilirsem özelden msj atar orda buluşuruz. Ordan gelirseniz goveriz köyceğize doğru gezeriz. Çiçek babaya çıkarmı senin motor? 30 km dik virajlı, toprak yol. Başka motorun varmı? Scoter çıkmasına çıkarda çoook zorlanırsın. Tam krosluk yol. Benim titanla sorun yok. Ver gaz ver gaz çıkar tepesi tam bi cennet. ben titanla artçılı olarak 3-4 kere çıktım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

dur ben sana özelden face adresimi atayım. Ordan ulaş bana.
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hoop uyuma kalk. Gezeceksen 11 e kadar haber et. Özelden numaramı yolladım.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    milastayım döncem birazdan. Cevap alamadım. Üzgünüm.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çökertmeden çıktımda halilim aman başım selamet..

en güzeli sola gezidir... alırsın mayoyu havluyu.. bide olta ile çimçim .. akşamüstüde kıyıdan balığa takılırsın .. ne çıkarsa bahtına .. uyku tulumunu serersin bir ağaç dibine sabahta uyandınmı cump deniz ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bodruma geri döndüm. Gökbörü arkadaş balıktaymış bidahaki sefere inşallah.

Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çökertmeden çıktımda halilim aman başım selamet..

en güzeli sola gezidir... alırsın mayoyu havluyu.. bide olta ile çimçim .. akşamüstüde kıyıdan balığa takılırsın .. ne çıkarsa bahtına .. uyku tulumunu serersin bir ağaç dibine sabahta uyandınmı cump deniz ...
    Bunların aynısını bugün motorsuz yaptım ) muhteşemdi... Sizleride beklerim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)