Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 günlük 1270 kmlik gezi ( akşehir-bodrum-kuşadası-izmir-akşehir ) kanuni windy s 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    sheqlche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ykanuni windy s 125-yamaha xmax 250
    evet arkadaşlar haftasonu yapmış olduğum iki günlük gezimi sizlerlede paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz tşk ler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:16 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

dinarda bir alışveriş merkezinin önü

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

denizli de mola

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

aydın a vardığımda çine ayrımında hem biraz dinlenmek hemde motorun benzin ihtiyacını karşılamak için petrole girdiğimde 401 km yol katetmiştim bu arada depo 380 km de yedeğe düşmüştü ortalama hızım saatte 80 90 km civarı litresi 4,35 den 49,50 tl benzin aldı yani 11,38 lt benzinle 401 km yol yani 1 lt benzin ile 35,2 km yol başka bir değişle 100 km 2,85 lt

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:38 ----------

ve burası da nihayet bodrum kardeşimin çalıştığı otelin bahçesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:40 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

bodrumdan manzara

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

bodrum antik tiyatro

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

bodrum dan kardeşime de alıp izmir e geçtik burasıda milas ile didim arasında yüksek rakımlı bir yer biraz dinlenelim dedik yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:58 ----------

cuma günü akşam 9 da akşehirden çıktım bodruma vardığımda saat sabah 5,30 idi 560 km yolu 8,5 saat te almışım bodrum dan kardeşimle beraber 3,5 ta çıktık 7,30 da izmir deydik 250 km pazar günü ise gece 1 de izmir den çıktım akşehir e vardığımda sabah 7,20 idi 434 km evet motor tutkunu arkadaşlarım biliyorum fotolar biraz az oldu ama idare edin sonuç ta yolculuğun büyük bi kısmı gece oldu motorum hiç bir sıkıntı vermedi gayet rahat gittim geldim şimdilik aktaracaklarım bu kadar umarım beğenirsiniz teşekkürler...
    Garip, avcagatay, nezih77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    güzel bir güzergah. keşke yolda gördüğünüz yerleri de çekseydiniz.

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Güzel. Gezmissin kutlarım seni

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Guzel gezi olmus
    sanirim uykusuzluk cekmissindir yorucu bi yolculuga benziyor
    cin can cun derler ama bakimini yaptiktan sonra yolda koymaz
    tebrik ederim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motor fena yakmamış..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    güzel gezi olmuş abi,tebrik ederim. motorda titreşim ne boyuttaydı? Ayrıca yolculuk süresince seni rahatsız etti mi?

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    valla hocam iyi etmissin gezmek gormek guzeldir uzun yollar uzun hikayeler demektir.valla sahsen ben 2 gun icin bu yola cimazdim tembellik cokerdi tipam yemezdi acikcasi.zamanin buyuk bir bolumunu motor tepesinde gecirmek iyi gelmiyor bana gunluk en fazla 100 km hadi bilemedin 150 km yol giderim kurarum cadiri kesife cikarim yat kalk obur gun bir 150 km daha.
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    resimleri görünce acaba benim motorda çıkarmı bu yola dedim kendi kendime resimler çok hoş ama ben üzerinde 70 km yaptım geçen hiç durmadan ayaklarım feci uyuştu .. motor 17binde ve 2 .el aldım belki vidalar gevşektir sizde nasıldı acaba ayak uyuşması gibi bi sorun yaşadınız mı yolda ..
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    güzel bir gezi olmuş kazasız belasız devamını dilerim

motonoyedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş.tebrikler.125cc ile 500km yol ciddi bir rakam.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    güzel gezi olmuş . Bodrumu beğendinmi?

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    ya o harley neymış öle ya of offf

Motosikleti
    tşkler titreşim yok diyemem tabiki ama rahatsız edecek boyutta deildi ortalama 150 km bi durdum hem motor hem ben soluklandım ayaklarımda uyuşma olmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:11 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş . Bodrumu beğendinmi?
    teşekkür ederim adem kardeş bodrumda fazla kalma fırsatım olmadı ama yapmış olduğum kısa gezi de çok beğendim aslında gece daha hareketli olurmuş ama bidaha ki sefere inşallah tabi birde bilen birisi rehberlik olsa daha farklı olabilir
    DALGIC_800 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tekerine sağlık güzel gezi olmuş...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S150 LX 2012
    helal olsun kardeş 2 gün gibi kısa sürede zoru basarmışsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)