Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

29 Nisan Karamürsel Gezisinde Uçan Supermoto!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Sercan A. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kanım kaynadı bir an ve sıcak basmıştı uçmak istedim kendimi dikenlerin içinde buldum
    kulağımıza küpe olur artık
    Çok iyi ya Çok mütevaziymişsin ,hepimiz o kadar yüklendik espriyle karşılık veriyorsun.Umarım yakın zamanda yeni gezilerde tanışma fırsatı olur.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Tekrar geçmiş olsun...

olmaması gereken ama sonuç itibariyle olmuş bir kaza. bir yandan üzücü ama bir yandan sevindirici, zira grup içerisindeki arkadaşlara ve kazayı yapan kardeşimize bir şey olmadı.çok daha nahoşsonuçlar doğurabilecek bir durumdu...

bir musibet bin nasihatten iyidir diyelim...

umarım kardeşimizede bir tecrübe olmuştur ...
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi ya Çok mütevaziymişsin ,hepimiz o kadar yüklendik espriyle karşılık veriyorsun.Umarım yakın zamanda yeni gezilerde tanışma fırsatı olur.
    teşekkür ederim hocam. inşallah tanışma fırsatı olur gazlarız yine... daha size mıcırlı yolsa stopie yapmayı göstericem

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar geçmiş olsun...

olmaması gereken ama sonuç itibariyle olmuş bir kaza. bir yandan üzücü ama bir yandan sevindirici, zira grup içerisindeki arkadaşlara ve kazayı yapan kardeşimize bir şey olmadı.çok daha nahoşsonuçlar doğurabilecek bir durumdu...

bir musibet bin nasihatten iyidir diyelim...

umarım kardeşimizede bir tecrübe olmuştur ...
    çok teşekkür ederim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sercan sen bi ara sakarya ya gel ben seni kenanın pistine götüreyim yarışacak adam da bulurum sana orada istediği kadar gazla
    ama böyle grup gezilerinde gazlama olayı bir daha yapma kendini düşünmeye bilirsin ama bizleri düşün
    aparat bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yahu gelmeyin üstüme.
    hepiniz kıskandınız işte belli

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha adam bi anda kayboldu ortalıktan
    Bu arada sonrasında durup yardıma koştunuz değilmi?
    Motorun marka model neydi arkadaşın kaza sonrası resimleri varmı acaba?
    En önemlisi kendisinde birşey varmı?
    evet ucan süper moto bu uçmadan çok önceki çektiğim resmi)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

arkadaşlar bir an toparlayamadım malesef sonuç komik oldu.
    sağlık olsun düşmeyen motorcu yoktur henüz düşmemiş olanı vardır. bütün suç fz8 li arkadaşın o beni gaza getirdi
    gözüm sen gaza gelmeye dünden gönüllü gibi gözüküyordun ama ben daeraldım yanımdan geçip gittiğinde hatırladınmı kazadan çok önce beni sollayıpgeçip sola viraja girdin ve karşıdan gelen o beyaz minübüsü sıyırdın geçtin ve bi sonraki sağa virajda bizim arkadaşları sollayarak viraja girdin ve çok yattın benim rengimin gittiğini hissettim eyvah ya karşıdan araba geliyorsa hiç şansıyok diye ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

yapma gözüm biz gezmeye çıktıydık krosa değil yanında aileleri olanlar vardı kendine acımıyorsun bari bize acı..
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yüklenmeyin toprağıma yahu... hanginiz böyle uçabilir... adam uçuyor...
    sercan kanka , freni patlamış kamyon gibim gidiyon wallahi... hala gülüyom yaw

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Başta kasıtlı girmiş sandım malum crossçu adam bayır görünce salıvermiş dedim sonra yorumları okuyunca dumur oldum trajikomik aslında,geçmiş olsun
    Bu arada bu kadar yoruma rağmen bu kadar geniş ve mütevazi olman beni bitirdi
    Ben de senin gibiyim aslında o yüzden bu tür toplu sürüşlere katılmam,katılamam öyle hoyrat gitmek isterim,tercih meselesi biraz.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.
    20cm sola kaysaydın aramızda olmayacaktın.
    Bu yüzden daha dikkatli olmalısın , motorda şaka yok malesef.

Bu arada yüksek katılımlı toplu sürüşlerde eğer ss motosikletler varsa 2 gruba ayrılmak en akıllıcasıdır.
    Bunun amacı sınıflandırma veya küçümseme değildir.
    Hem ss motosikletler yavaş giderek hararet riski taşımaz , hem alt cc'ler yetişmek için gaza asılmaz.
    Hem yüksek cc hem düşük cc konvoylar birbirinin sürüşünü bozar. Yüksek cc'ler sürekli sollamak zorunda kalıp en önde durup beklerler.
    Düşük cc'ler ise yetişmek için gaza asılırlar.
    Çoğu senaryoda da düşük cc kullanıcıları gaza gelip limitlerini aşarlar.

Bu genel bir tavsiye sadece bu konu için değil. Düşük cc sadece bir örnek. 400cc scooter de bu gruba dahil sayılabilir.
    Örneğin 600lük bir supersport yüksek hızda bir viraja rahatlıkla girebilirken , onu takip eden 600lük scooter çizgiden çıkıp tehlike yaşayabilir. Bu yüzden konvoylarda gruplandırma kesinlikle olmalı.
    Syanur, binbaki ve ysn17 bunu beğendiler.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    her ne kadar yanlış hareketler sergilesede yinede geçmiş olsun.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    adam hızını alamamış belli yinede geçmiş olsun o beyaz tanka çarpmadığına şükür

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden kimse kaza olmuş gibi davranmıyor?
    olayın canlı şahitleri olduğumuz için allahtan arkadaşımıza bir şey olmadı ama dersini aldığından eminim

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

arkadaşlar o 29 nisan günüde konusu geçtikçe arkadaşlar arsında söyledim bu arkadaşımız benim izmitten samimi olduğum serhat, kardeşimin arkadaşıydı ben kendilerini tanımıyor olmama rağmen serhat ...... abi 2 arkadaşımı daha getirebilirmiyim deyince bende tabiki ne demek diye cevapladım,

serhatı iyi tanırım hatta kendi motorumu o gün ona verdim , onunkinde bir takım sıkıntı varmış yapmaya zamanı yetmemiş, neysee efendi ağırbaşlı bir kardeşim dir kendisi (serhat) o sebepten arkadaşlarıda efendi lakin bu pisikolojiyle gurup sürüşünde serhatı bilgilendirsemde diğer arkadaşlar , site dışından olmanın verdiği rahatlığı ve bilgisizliğidse göze alacak olursak o gün bira agresif ve gurup kurallarına uymayan şekillere girmiştir,

ama ben kendi adıma bir daha böyle bir şeyin olmayacağını düşünüyorum onun için , bende yeri gelir motorunu bulduğum zaman hoplamayı , zıplamayı severim ama gurup deyince durup düşüneceksin aga milletin eş , çoluğu cocuğu var, kimsenin canına kastetmeye ,kimsenin hakkı yok , burada bunu yapan kendi kardeşim olsaydı ,
    orada onu hemen guruptan kovardım , gitsin tek başına istediği yerde sürsün ,

düşüncelerim bu yöndedir lakin kendine bir şey olmamış olması sevindirrici bir durum hepimizi üzdü o gün...

dün bursaya geçmem icab etti ve o tankı yakından inceledim tahmin edin ne tankıymış ? lpg gaz tankı , allah muhafaza ona vursaydı iş sakattı ...

inşallah kendisi bu yazılanları okur ve alınması gereken tecrübe ve deneyimi alır ben şahsım adına aldığından eminim , kalın sağlıcakla
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    ben en başta akrobasi yaptığını düşündüm vayyyyttt dedim krossun canını yiyeyim daldı hemen toprağa merakla nerden çıkacak diye düşünüyordum ki kaza olmuş tekrardan çok geçmiş olsun
    bu kawasaki bir başka dostummm

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yahu gelmeyin üstüme.
    hepiniz kıskandınız işte belli

oooooo sercan mt ye iyi giriş yaptın uçarak ama önce senin için yazdıklarımı okuda arkandan konuşmuş gibi olmayayım
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    keşke araziye daldıktan sonra hiç bozuntuya vermeden devam etseydin
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Geçmiş olsun sabriciğim Parmağın nasıl oldu,sargıya alınmıştı kaza sonrası kırık çıkık yoktur inşallah...

Grup sürüşünde yeni arkadaşlar nasıl davranıp nasıl yer tutacağını bilmediği için ben giderkende dönerkende en arkadan tospağa hızıyla gittim Hem çok keyifli oluyor hemde rahat rahat sağına-soluna-önüne-arkana bakmadan yol alıyorsun...

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    İnsanlar bu sitede bazen aniden flaş olur, sonra da çok sevilir.. Senin gibi uçarak olanını hiç görmemiştim.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke araziye daldıktan sonra hiç bozuntuya vermeden devam etseydin
    Aynen ya, çok düşündüm öyle. Kameraya çekenler durunca yine önlerine atlayarak çıkacaksın diye içinde bir heyecan vardı sercan A. Zaten bu SM ciler cins adamlar oluyor, yerinde duramıyorlar felan...(Başta kendim olmak üzere )

Bu arada motorun çok güzelmiş. KLR dediler, kaç model?? Rengi ve değişiklikleri hoşuma gitti
    #sürenadam

diğer spesifikleşmiş motosiklet forumlarını da takip ediyorum. belli bir konvoy düzenleri var, hız sınırları var, grup başları var. her turdan önce bu sabit başlığı okutuyorlar, insanlar bilinçli yola çıkıyor. ya da bana uymaz deyip haftasonunu tem'de geçiriyor. o turlarda böyle saçma sapan gaza gelmeler, istemeden de olsa gaza getirmeler olduğunu düşünmüyorum. 4 sezonda 15 bin km kadar şehiriçi şehirdışı scooter, commuter kullandım. her gün trafikte türlü gerizekalılarla uğraşıyorum. sanırım böyle lakayitlikleri gördüğüm anda basıp hepinizi terbiye edecek bir makina alana kadar katılmam turlara. anlayışım bu değil tabi ki. ama yıllardır forumda yazdıklarınıza bakılırsa sizin de bu değildi. o yüzden artık bu sitenin bana da zarar vereceğini düşünüyorum.

extreme sporlarla ilgilenen bir çok arkadaşım ve müşterim var işimden dolayı. hatta bir tanesi 3 aydır yoğun bakımda. tek tavsiyem, goprolarınızı kutusundan çıkartırken egolarınızı da içine bırakmanız.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Devamı yok uçtuktan sonra hiç kamera yanaşmamış
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)