Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gezi rotam nasil olmali

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125 r 2012
    Merhaba abilerim henuz 18 yasinda genc ve yeni bir motorcuyum 5 sene ehliyetsiz 1 senedirde ehliyetli kullaniyorum ...
    Mugla bodrumdayim kendi kendime gunu birlik bir gezi yapmayi planliyorum nereye gideyim ne yapayim profosyenel fotograf makinem ve cbr 125 r im var bana rota ve gezilcek yer tavsiye ederseniz size bir fotograf soleni yasatmayi dusunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    daha önce uzun yol tecrüben olup olmadığını bilmemekle birlikte çevrende ilgi çekebilecek ve 300 km mesafeyi geçmeyecek şekilde bir rota planlayabilirsin.turistik bir harita al eline,sonra seç bir yer,bin motoruna sakin sakin takıl bize de o şöleni yaşat.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deepzone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abilerim henuz 18 yasinda genc ve yeni bir motorcuyum 5 sene ehliyetsiz 1 senedirde ehliyetli kullaniyorum ...
    Mugla bodrumdayim kendi kendime gunu birlik bir gezi yapmayi planliyorum nereye gideyim ne yapayim profosyenel fotograf makinem ve cbr 125 r im var bana rota ve gezilcek yer tavsiye ederseniz size bir fotograf soleni yasatmayi dusunuyorum
    Kardeşim ben örende oturuyorum. Haftasonu bodruma TVS Apache 150 rtr almaya gideceğim. Bodrum-Mumcular-Ören yolundan yada Bodrum-Milas arası bana eşlik edebilirsin.

Mumcular-Ören Güzergahının bir kısmını buradaki gezimden görebilirsin.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...rtme-turu.html

Motosikleti
    Cbr 125 r 2012
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben örende oturuyorum. Haftasonu bodruma TVS Apache 150 rtr almaya gideceğim. Bodrum-Mumcular-Ören yolundan yada Bodrum-Milas arası bana eşlik edebilirsin.

Mumcular-Ören Güzergahının bir kısmını buradaki gezimden görebilirsin.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...rtme-turu.html

Tabi olabilir ... Milasa kadar sizinle gelebilirim özelden telefonumu msj atiyorum

Motosikleti
    YBR 125
    [IMG][/IMG]
    yakın güzel ve değişik yerler

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    fethiye ye bekleriz biz arada geliyoruz keyifli oluyor
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)