Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Kocaeli mt sekapark buluşması.. :))))

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    koray senin şu kıvırmalarına bayılıyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba...çok alakasız olucak biliyorum ve şimdiden özür diliyorum ama kocaeli'li arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
    Cuma gunü İzmit'e gelicem trafik tescilde isim var ama Kocaeli'ni hiç bilmiyorum,otobüsten indikten sonra otogardan orya nasıl gidebilirim acaba?galiba 42 evler denen biyerdeymis,otobüs firmasının servisleri oraya gidermi yada otogardan oraya hangi vasıta ile gidebilirim?beni yönlendirirseniz çok memnum olurum ve böyle alakasız araya girdiğim için tekrar özür dilerim
    Terminalde indikten sonra arka tarafta şehir içi dolmuşları var..Zaten inince sor hemen gösterirler..O dolmuşlara geldiğinde Vilayet arabalarına bin... vilayette indikten sonra kime sorsan sana trafik tescili gösterir.. zaten inmeden önce önünden geçeceksin.. E-5 in kenarında kalıyor..İndikten sonra tahmini 50 m yürüme mesafesi

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:25 ----------

Güncel.......

1- k o r @ y
    2- ethemm76
    3- yasin_942
    4- piyanist_irf
    5- rq7
    6-u.ak
    7-furkanmg
    8- Ahmet N.
    9- ghostcorc

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:42 ----------

Geliyorum diyipte gelmeyen motürcünün , lastikleri sekiz çizsin, 100 km ye 15LT benzin yaksın

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Arkadaşlar pazar günleri çalışıyorum cuma akşam saat 10 ile pazar günü öğlen 12 ye kadar iznim var denk gelemedik ahh ahh
    Asla pes etme !

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makinam yok ama inþallah gelecem yarýn belli olur
    deðirmendereden itina ile artçý olunur
    kardesim d.dere isiklarda bilindik bi yerden alirim seni sorun yok 0 532 683 2087 benim tel.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Güncel... Ben de yazayım da kaçışım olmasın geleyim bu sefer.

1- k o r @ y
    2- ethemm76
    3- yasin_942
    4- piyanist_irf
    5- rq7
    6-u.ak
    7-furkanmg
    8- Ahmet N.
    9- ghostcorc
    10- lycantrophic

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 10:46 ----------

Pazara kar geliyormuş. :(

http://gundem.milliyet.com.tr/hafta-...53/default.htm

Motosikleti
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel... Ben de yazayım da kaçışım olmasın geleyim bu sefer.

1- k o r @ y
    2- ethemm76
    3- yasin_942
    4- piyanist_irf
    5- rq7
    6-u.ak
    7-furkanmg
    8- Ahmet N.
    9- ghostcorc
    10- lycantrophic

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 10:46 ----------

Pazara kar geliyormuş. :(

http://gundem.milliyet.com.tr/hafta-...53/default.htm

iyi olur dostum kaynaşmış tanışmış oluruz yavv kış geldi kapandık evlere hareket yok sıkılıyor insan değişiklik yidir soğukta olsa

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    herkes seka parka kadar dişini sıksın... ondan sonra orada kapalı mekanlarda otururuz

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes seka parka kadar dişini sıksın... ondan sonra orada kapalı mekanlarda otururuz
    olm rahat ol relax ol koray , tabiki kapalı mekanlarda otururuz kardeşim canını sıkma , zaten gelecem deyip kayış atan arkadaşlar olayı kabullenip çin işkencelerine maruz kalacaklarını bilerek listeye adlarını yazıyorlar

bir kez daha hatırlatmakta fayda var

Motosikleti
    GV 250
    Neyse sağlam giyinip yavaş yavaş gelirim. Şöyle bir rota çizdim kendime, İstanbul'dan gelirim muhtemelen. Sekapark diye işaret var değil mi yol üzerinde? Birisi tarif etsin nerden döneceğimi nerden gireceğimi lütfen.
    http://maps.google.com/maps?saddr=Pe...1,2,3&t=m&z=15

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba...çok alakasız olucak biliyorum ve şimdiden özür diliyorum ama kocaeli'li arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
    Cuma gunü İzmit'e gelicem trafik tescilde isim var ama Kocaeli'ni hiç bilmiyorum,otobüsten indikten sonra otogardan orya nasıl gidebilirim acaba?galiba 42 evler denen biyerdeymis,otobüs firmasının servisleri oraya gidermi yada otogardan oraya hangi vasıta ile gidebilirim?beni yönlendirirseniz çok memnum olurum ve böyle alakasız araya girdiğim için tekrar özür dilerim
    0530 822 00 58 te. numaram,otogara inince telden ara,ben seni yönlendireceğim..Yanıma gelirsin ben seni götürürüm 42 evlere...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Terminalde indikten sonra arka tarafta şehir içi dolmuşları var..Zaten inince sor hemen gösterirler..O dolmuşlara geldiğinde Vilayet arabalarına bin... vilayette indikten sonra kime sorsan sana trafik tescili gösterir.. zaten inmeden önce önünden geçeceksin.. E-5 in kenarında kalıyor..İndikten sonra tahmini 50 m yürüme mesafesi[COLOR="Silver"]
    P
    Vilayette inmeyecekki...
    Reali azcık geçince Dsi müdürlüğü var önünde inecek üst geçitten karşıya geçip jandarma komutanlığının arkasına yeni Eminiyet mÜD. binasına gidecek

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    1- k o r @ y
    2- ethemm76
    3- yasin_942
    4- piyanist_irf
    5- rq7
    6-u.ak
    7-furkanmg
    8- Ahmet N.
    9- ghostcorc
    10- lycantrophic
    11- Mcadamm

GÜNCEL

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0530 822 00 58 te. numaram,otogara inince telden ara,ben seni yönlendireceğim..Yanıma gelirsin ben seni götürürüm 42 evlere...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:46 ----------

Vilayette inmeyecekki...
    Reali azcık geçince Dsi müdürlüğü var önünde inecek üst geçitten karşıya geçip jandarma komutanlığının arkasına yeni Eminiyet mÜD. binasına gidecek
    otogardan arabalar E-5 ten gidiyor abi.. trafik tescilde vilayetin o civardaki yer....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    otogardan arabalar E-5 ten gidiyor abi.. trafik tescilde vilayetin o civardaki yer....
    Senin rehberliğinde adam düz yolda kaybolur be En ne zaman gittin tarfiğe,taşındılar yeni binaya

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    1- k o r @ y
    2- ethemm76
    3- yasin_942
    4- piyanist_irf
    5- rq7
    6-u.ak
    7-furkanmg
    8- Ahmet N.
    9- ghostcorc
    10- lycantrophic
    11- Mcadamm

GÜNCEL .....

vallaha mı ahmet aga... ne bilim ben orada duruyo ya...hergün önünden geçiyorum...

Motosikleti
    GV 250
    Bir yol tarifi verebilecek birisi var mı bana? Kesin kaybolacakmışım İzmit'in altını üstüne getirecekmişim gibime geliyor. Sakarya'dan İstanbul'a gelirken Sekapark diye yol lehvası gördüm gibi sanki; ama İstanbul tarafından da tabelada yazıyor mu ki? Ya da en kötü gelince birilerini ararım bulamazsam.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Konuyu sabote edecem koray
    Biraz zıpırlık yapayım bari...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yol tarifi verebilecek birisi var mı bana? Kesin kaybolacakmışım İzmit'in altını üstüne getirecekmişim gibime geliyor. Sakarya'dan İstanbul'a gelirken Sekapark diye yol lehvası gördüm gibi sanki; ama İstanbul tarafından da tabelada yazıyor mu ki? Ya da en kötü gelince birilerini ararım bulamazsam.
    Otobandan geleceksen=gelirken kuruçeşme(derince) gişelerinden çık,seka devlet hastanesine kadar (5 km) gelince hastaneye sapan yoldan içeri gir deniz kenarına,karşına çıkacak sahil boydan boya sekaparktır...E5 den geleceksende aynısı geçerli seka devlet hastanesini bilmiyorsan Orduevi alt geçiti var onun üzerinden deniz tarafına geç boydan boya sekaparkı göreceksin...doğu tarafı marina batı kısmı sekapark...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ahmet abi gülmekten öldürdün beni.. video süper bizim pandastardan bile iyi çıktı

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Yayınlama lan şu fotoşcukları,niyeti bozup talip olcam yoksa bu YARMAGÜLE
    YARMAGÜLÜN SUÇU NE diye film yaparlar sonra

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu sabote edecem koray
    Biraz zıpırlık yapayım bari...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Otobandan geleceksen=gelirken kuruçeşme(derince) gişelerinden çık,seka devlet hastanesine kadar (5 km) gelince hastaneye sapan yoldan içeri gir deniz kenarına,karşına çıkacak sahil boydan boya sekaparktır...E5 den geleceksende aynısı geçerli seka devlet hastanesini bilmiyorsan Orduevi alt geçiti var onun üzerinden deniz tarafına geç boydan boya sekaparkı göreceksin...doğu tarafı marina batı kısmı sekapark...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İrfan aga, bizim gölcük, değirmendere tarafından ses gelmiyor hayırdır bi el atsana aga

1- k o r @ y
    2- ethemm76
    3- yasin_942
    4- piyanist_irf
    5- rq7
    6-u.ak
    7-furkanmg
    8- Ahmet N.
    9- ghostcorc
    10- lycantrophic
    11- Mcadamm

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)