Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kitap Yardım Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Az önce Hakkari'den bir öğretmenden aldığım maili sizlerle paylaşma ve bilgilendirme amacı ile açtım bu başlığı.

Yorum katmama gerek yok, olduğu gibi alıntılıyorum

Sevgili Umudumuz,

Ben Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde bulunan, Süleyman Uğur Sıtkı İlköğretim Okulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz on iki yıldır eğitim vermektedir. Okulumuzda çok kaliteli ve başarılı öğrenciler bulunmaktadır. Gelecek vaat eden, zeki ve pırıl pırıl öğrencilerdir. Fakat ellerinden tutacak, onlara rehberlik yapacak çok az kaynaklara sahiptirler.
    İlçede hep stajyer öğretmenler görev yapmaktalar. Onlar gidince çocuklar sahipsiz ve rehbersiz kalmaktalar. Maddi olanakları yetersiz, ders kitapları dışında başka kaynakları bulunmayan nice öğrenciler var. İnternete gidip hayattan haberdar olma gibi şansları yok. İlçede eskiden bir halk kütüphanesi vardı, şimdi o da yok.
    Okulumuzda 1358 öğrenci var. Bu yıl öğretmen arkadaşların da yardımıyla okulumuza bir kütüphane kazandırdık. Fakat kütüphane raflarına koyacak kitap bulmakta zorlanıyoruz. Öğrencilerimizin okul kütüphanesi dışında yararlanabilecekleri kaynakları yok. İlçe hayatının dışına, sadece kütüphane penceresinden bakabilmekteler. Onlara, hayata yeni bir pencereden bakmaları için sizden ilköğretim seviyesine uygun kitap talep ediyoruz. Öğrencilerimizin, buna gerçekten çok ihtiyaçları var. Kitaplarınızın nice hayallere ab-ı hayat olacağının teminatını verebilirim.
    Yarının umutları olan öğrencilerimize el uzatmak istiyorsanız kitaplarınızı aşağıdaki okul adresine sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Saygılarımla
    Türkçe Öğretmeni
    Nurullah ŞİN

Adresimiz: Süleyman Uğur Sıtkı İlköğretim Okulu Yüksekova /HAKKÂRİ
    Evinde ihtiyaç fazlası birikmiş kitabı olanlar bi el atsın bakayım
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    çok iyi bi konuya barnak atmışsın arkadaş.
    Benim elimde çok sayıda kitap var.Bunların içinde ders kitapları,Öykü&Hikaye&Roman,Hatta yabancı working kitaplarımı bile verebilirim.
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    Geçen sene böyle bir organisazyonda Adıyaman'a bir sürü kitap göndermiştik.
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

::tutkuy::

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    nerde topluyacaz elimizdeki kitapları herkez tek tek mi gönderecek yoksa hep beraberbi bi açıklama getirebilirsek daga iyi olucak sanırım
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Benden bir kaç koli kitap çıkar bile diyebilirim arkadaşlar.Hatta Toptan defter falanda almıştık çok sayıda daha tek yaprağına bile yazılmamış defterler var.Güzel bir iş çıkacağa benziyor burdan hadi bakalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 PM ----------

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde topluyacaz elimizdeki kitapları herkez tek tek mi gönderecek yoksa hep beraberbi bi açıklama getirebilirsek daga iyi olucak sanırım
    gürkan abi hep beraber yollasak hem daha makul bir kargo ödemesi yapılır Hemde toplu bi şekilde gitmesi karşı tarafın moralini çok çok daha iyi hale getirir diye düşünüyorum.
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Motosikleti
    Honda NC 750X
    İsteyen tek tek göndersin isteyen ve müsait olan bir kaç kişi birleşip göndersin farketmez.

Dikkat etmemiz gereken tek şey kargoyu ödemeli göndermemek.

Gönderi yaparken ücretleri herkes ödesin ki okula bir külfet getirmeyelim yardımcı olacağız derken
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsteyen tek tek göndersin isteyen ve müsait olan bir kaç kişi birleşip göndersin farketmez.

Gönderi yaparken ücretleri herkes ödesin ki okula bir külfet getirmeyelim yardımcı olacağız derken
    +1
    minimumkaraktersayısınıdoldurdum (:

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden bir kaç koli kitap çıkar bile diyebilirim arkadaşlar.Hatta Toptan defter falanda almıştık çok sayıda daha tek yaprağına bile yazılmamış defterler var.Güzel bir iş çıkacağa benziyor burdan hadi bakalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 PM ----------

gürkan abi hep beraber yollasak hem daha makul bir kargo ödemesi yapılır Hemde toplu bi şekilde gitmesi karşı tarafın moralini çok çok daha iyi hale getirir diye düşünüyorum.

şahsi görüşüm bi kitap toplama tariği koymaz isek topik amacına ulaşmaz sanırım
    diyorumki bir yer belli edelim o gün oraya her kez getirsin sonrası malum

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yardimci olmak isteyen arkadaslar toplu hareket ederlerse(özellikle büyük sehirlerde oturanlar) kargo sirketlerinden bir ya da ikisi bu ise sponsor olabilir.
    Ya da sponsor olmasalarda, benim durumumda olup, kitap yardimi yapamayacak olanlar sponsor olurlar.

Istanbul, Ankara ,Izmir, Bursa gibi illerde birer gonullu arkadas depo olmayi kabul etsinler.
    Yardimci olmak isteyen tum arkadaslar bu gonullu arkadaslara kitaplari ulastirsinlar.
    Hem boylece envanter de tutulabilir ve birbirinin ayni olan kitaplar ayrilarak, baska ihtiyaç sahiplerine ulastirilabilir.
    Bana kalirsa, bu iyi bir çozum olabilir.
    Siz kitaplari toplayin.
    Sonra biz devreye girelim....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ne demişim;
    isteyen ve müsait olan bir kaç kişi birleşip göndersin farketmez
    Tabi ki bu dediğim sadece bir fikirdir, bu başlığı öğretmen arkadaşımızın yardım talebini dile getirmek için açtım.

Böyle bir organizasyon yapmak istiyorsanız bir başlık açın ve tarih ve yer belirleyip etkinliğe bu yönde bir katkıda bulunun.

Müsait olan o şekilde davransın.

Müsait olmayanda oturduğu yerden çağırsın kargoyu versin 5-10 TL yapsın hayırını.

Kimseyi birşey yapmak için mecbur bırakmayalım yani

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardimci olmak isteyen arkadaslar toplu hareket ederlerse(özellikle büyük sehirlerde oturanlar) kargo sirketlerinden bir ya da ikisi bu ise sponsor olabilir.
    Ya da sponsor olmasalarda, benim durumumda olup, kitap yardimi yapamayacak olanlar sponsor olurlar.

Istanbul, Ankara ,Izmir, Bursa gibi illerde birer gonullu arkadas depo olmayi kabul etsinler.
    Yardimci olmak isteyen tum arkadaslar bu gonullu arkadaslara kitaplari ulastirsinlar.
    Hem boylece envanter de tutulabilir ve birbirinin ayni olan kitaplar ayrilarak, baska ihtiyaç sahiplerine ulastirilabilir.
    Bana kalirsa, bu iyi bir çozum olabilir.
    Siz kitaplari toplayin.
    Sonra biz devreye girelim....
    aynı kanaldan konuşuyoruz

Motosikleti
    Arkadaşlar istanbul/avrupa yakası/okmeydanında depo olabilirim.

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Ne demişim;

Tabi ki bu dediğim sadece bir fikirdir, bu başlığı öğretmen arkadaşımızın yardım talebini dile getirmek için açtım.

Böyle bir organizasyon yapmak istiyorsanız bir başlık açın ve tarih ve yer belirleyip etkinliğe bu yönde bir katkıda bulunun.

Müsait olan o şekilde davransın.

Müsait olmayanda oturduğu yerden çağırsın kargoyu versin 5-10 TL yapsın hayırını.

Kimseyi birşey yapmak için mecbur bırakmayalım yani
    ben o zaman elimi taşın altına sokuyorum herkez verecehim adrese göndersin

yeni kafa sok no 19 beyoglu ist
    bu ay sonuna kadar dükkanım müsaittir

[QUOTE=OGLUMVE BEN;1821889]ben o zaman elimi taşın altına sokuyorum herkez verecehim adrese göndersin

bu ay sonuna kadar dükkanım müsaittir [/QUOTE
    selamlar arkadaşlar bende varım gürkan abi bendekileri topalayayaım arabayla sana bırakırım.look after yourself sir yoksa

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    [QUOTE=CAPANORD;1821895]

bu ay sonuna kadar dükkanım müsaittir [/QUOTE
    selamlar arkadaşlar bende varım gürkan abi bendekileri topalayayaım arabayla sana bırakırım.look after yourself sir yoksa
    tamam abi getirirsin dükkan müsait

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu ay sonuna kadar dükkanım müsaittir
    Niye ay sonuna kadar ?
    Ay sonundan sonra ne oluyor ?
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye ay sonuna kadar ?
    Ay sonundan sonra ne oluyor ?
    erhancım süre ne kadar uzarsa insan ların aklından cıkar diye düşündüm yoksa başka bi düşünce yok

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erhancım süre ne kadar uzarsa insan ların aklından cıkar diye düşündüm yoksa başka bi düşünce yok
    Bende dedim tukkanda avize takma işini fabrikasyona bagladı da artık iceri kimseyi almayacakmı ne
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Arkadaşlar,

Ben bu adresteki öğretmenle telefon irtibatı kurduktan sonra kendi çalıştığım özel okulu, kargo için sponsor yapabilirim..

Dolayısı ile yardım etmek isteyen arkadaşlarımız tüm Türkiye'den benim okula kitaplarını kargolar ve bende buradan o okula topluca kitapları postalayabilirim..

Özetlemem gerekirse;

Kitaplarınızı benim okula kargoluyorsunuz..Ben burada tasnif ve kargolama işini üstleniyorum..

Eğer MT adına bir kampanya yapılacaksa bu şekilde organize edilebilir..

Yalnız bu yardım çağrısı yapan öğretmen arkadaşla telefon irtibatı kurmam gerekir..Genelde bu tür maillerde telefonda verirler ama ?!

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Ben bu adresteki öğretmenle telefon irtibatı kurduktan sonra kendi çalıştığım özel okulu, kargo için sponsor yapabilirim..

Dolayısı ile yardım etmek isteyen arkadaşlarımız tüm Türkiye'den benim okula kitaplarını kargolar ve bende buradan o okula topluca kitapları postalayabilirim..

Özetlemem gerekirse;

Kitaplarınızı benim okula kargoluyorsunuz..Ben burada tasnif ve kargolama işini üstleniyorum..

Eğer MT adına bir kampanya yapılacaksa bu şekilde organize edilebilir..

Yalnız bu yardım çağrısı yapan öğretmen arkadaşla telefon irtibatı kurmam gerekir..Genelde bu tür maillerde elefonda verirler ama ?!

tamam engin irtibatı koparmıyalım kardeşim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler