Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

(mt izmir) teras kafe toplantısı 25/03/2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nihayet sizlerle tanismak nasip oldu . Cok memnun oldum.
    Çok fazla konuşamadık....Bir dahakine uzun sohbet ederiz...
    Bende çok memnun oldum....
    Katılan herkese teşekkürler.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok fazla konuşamadık....Bir dahakine uzun sohbet ederiz...
    Bende çok memnun oldum....
    Katılan herkese teşekkürler.....
    ins abi.isten kacipta geldim pek kalamadim oyuzden.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Ben geldim ama siz gitmişsiniz
    Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Yeni girebildim siteye. Keyifli bir geceydi. Fotoları hazırlayım, yüklerim daha sonra.

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    ben uzun zamandır aranıza katılmak istiyordum ama bu seferde olmadı :(:(:( birdahaki sefere kesinlikle kaçırmayacağım

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650

Hava soğuktu biraz , üşeyenler belli oluyor.

Bu da benim makina

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Güzel bir etkinlik olmus, Bidahakine inş. bizde katırlırz
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Fotolar için teşekkürler......

Bir dahaki etkinlik te görüşmek üzere....

Haftaya pazara güzel bir gezi ve kahvaltı bizi bekler...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Geçen sefer nöbetçi olduğum için katılamamıştım bu sefer de görev çıktı yine kaçırdım
    Enduro forever :cat:
    Bir gün 4 teker istersem 1 Motor daha alırım...:bounce:

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan

Teras Cafe Süpermişşş

Valla biliyorum belki bana çok kızacaksınız ama 15 yıldır Bornova Taşkent'de ikamet etmekteyim ve böylesine nezih yerlerin olduğunu bilmiyordum.Değerli arkadaşlarım çoookkk uzun yıllardır yalnızdım ve yaklaşık 10 yıl öncesine her ne olduysa oldu ama çok iyi oldu gece hayatını bar ve disco alemini bir anda bıraktım.Malüm buna birazda ekonomik şartların zorlamasıda üzerine eklenince tamamen sosyal olan ben neredeyse A-Sosyal biri olmuş çıkmıştı derken tamda bu noktada model gemilerle tanıştım ve içimdeki yeteneği cevheri keşfettim ve son 5 yıldırda bu alanda profesyonel olarak hobi amaçlı yapmaktayım.Ama git zaman gel zaman buda benim için yeterli olmamaya başlamıştı ve yine bir tesadüf eseri ani bir kararla mağazada görüp aşık olduğum Ramzey QM250 Copper model motoru satın aldım.Kendi kendime ben ne yaptım diye sorarken bir baktım A-2 ehliyet sahibi oluverdim.Aslında tek amacım nezih güzel sahil kasabalarını şehirlerini gezmekti ancak ne varki ne zaman yine tesadüf eseri bu forum ile tanışınca gördümkü motosiklet camiası çok büyük sımsıcak birbirini kollayan arayan aile imiş.İşte bu bağlamda bende artık sosyalleşip yeni yüzler tanımak güzel ve sağlam arkadaşlıklar dostluklar kurmak adına kendimi bir anda sizlerin yanında buluverdim.Henüz daha hiçbirinizle yüzyüze tanışma fırsatı bulamamaış olsamda buradaki yazışmalarımız neticesinde sanki hepinizi yıllardır tanıyrmuş hissine kapılmamak elde değil.Ve son olarak meşhur Teras Cafede birde pinpon masası olsaymış o zaman deymeyin keyfimize
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Fotoğraflar için teşekkürler

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Güzel bir akşamdı, fotolarda güzel
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Birdahaki buluşmada tanışmak üzere

Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla biliyorum belki bana çok kızacaksınız ama 15 yıldır Bornova Taşkent'de ikamet etmekteyim ve böylesine nezih yerlerin olduğunu bilmiyordum.Değerli arkadaşlarım çoookkk uzun yıllardır yalnızdım ve yaklaşık 10 yıl öncesine her ne olduysa oldu ama çok iyi oldu gece hayatını bar ve disco alemini bir anda bıraktım.Malüm buna birazda ekonomik şartların zorlamasıda üzerine eklenince tamamen sosyal olan ben neredeyse A-Sosyal biri olmuş çıkmıştı derken tamda bu noktada model gemilerle tanıştım ve içimdeki yeteneği cevheri keşfettim ve son 5 yıldırda bu alanda profesyonel olarak hobi amaçlı yapmaktayım.Ama git zaman gel zaman buda benim için yeterli olmamaya başlamıştı ve yine bir tesadüf eseri ani bir kararla mağazada görüp aşık olduğum Ramzey QM250 Copper model motoru satın aldım.Kendi kendime ben ne yaptım diye sorarken bir baktım A-2 ehliyet sahibi oluverdim.Aslında tek amacım nezih güzel sahil kasabalarını şehirlerini gezmekti ancak ne varki ne zaman yine tesadüf eseri bu forum ile tanışınca gördümkü motosiklet camiası çok büyük sımsıcak birbirini kollayan arayan aile imiş.İşte bu bağlamda bende artık sosyalleşip yeni yüzler tanımak güzel ve sağlam arkadaşlıklar dostluklar kurmak adına kendimi bir anda sizlerin yanında buluverdim.Henüz daha hiçbirinizle yüzyüze tanışma fırsatı bulamamaış olsamda buradaki yazışmalarımız neticesinde sanki hepinizi yıllardır tanıyrmuş hissine kapılmamak elde değil.Ve son olarak meşhur Teras Cafede birde pinpon masası olsaymış o zaman deymeyin keyfimize
    AMCA 35 oh ne iy yapmışsında Ramzey QM250 ye aşık olmuşsun Arkadaş yaşamımıza anlam katmalı ,elimiz ayağımız tutarken içimizde uhde kalacak bir şeyleri atlamamalıyız. Benim hikayemde sizden pek farklı değil yıllar sonra tekrar tepreşen motor sevdasıyla şu yaşıma kadar isteyipte yapamadıklarımı yapmyı planlıyorum. Şimdi yeni motorum CBR 250 R iyi bekliyorum nisanın 15.de gelecekmiş o geldikten kısa bir süre sonra Allah nasip ederse izmirden başlayarak karadeniz üzerinden türkiye turu planlıyorum. Ben bu buluşma imkanını kaçırdım, inşallah bundan sonraki buluşmada arkadaşlarla tanışırım hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AMCA 35 oh ne iy yapmışsında Ramzey QM250 ye aşık olmuşsun Arkadaş yaşamımıza anlam katmalı ,elimiz ayağımız tutarken içimizde uhde kalacak bir şeyleri atlamamalıyız. Benim hikayemde sizden pek farklı değil yıllar sonra tekrar tepreşen motor sevdasıyla şu yaşıma kadar isteyipte yapamadıklarımı yapmyı planlıyorum. Şimdi yeni motorum CBR 250 R iyi bekliyorum nisanın 15.de gelecekmiş o geldikten kısa bir süre sonra Allah nasip ederse izmirden başlayarak karadeniz üzerinden türkiye turu planlıyorum. Ben bu buluşma imkanını kaçırdım, inşallah bundan sonraki buluşmada arkadaşlarla tanışırım hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun
    Aynı durumdaki arkadaşları görmek sevindirici,bende şu anda motoru değiştirmeye uğraşıyorum,gezi öncesi haberleşip birlikte bi program yapabilirsek düşündüğünüz geziyi birlikte gerçekleştirebiliriz.

Motosikleti

İnşaalah

Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı durumdaki arkadaşları görmek sevindirici,bende şu anda motoru değiştirmeye uğraşıyorum,gezi öncesi haberleşip birlikte bi program yapabilirsek düşündüğünüz geziyi birlikte gerçekleştirebiliriz.
    Tamam esirci o1 çok iyi olur benim aslındayarım gümüşhaneli yarım trabzonlu oraları doğup büyüdüğüm yerleri iy bilirim
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam esirci o1 çok iyi olur benim aslındayarım gümüşhaneli yarım trabzonlu oraları doğup büyüdüğüm yerleri iy bilirim
    Şimdilik tamamdır diyelim o zaman,iş motorları ayarlamaya kaldı.Tekrar görüşelim.

Motosikleti
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik tamamdır diyelim o zaman,iş motorları ayarlamaya kaldı.Tekrar görüşelim.
    Aynen öyle sevgili kardeşim

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    gezi ve yol resimlerinizede burada isteriz gezinin temelleri burada atıldı bizde ŞAHİT olduk
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi ve yol resimlerinizede burada isteriz gezinin temelleri burada atıldı bizde ŞAHİT olduk
    Henüz birbirimizi tanımıyoruz,tanışıp fikirlerimiz uyuşupta geziyi istediğimiz gibi gerçekleştirebilirsek eğer,çok güzel bi gezi raporu hazırlayabiliriz,belki siz de katılırsınız.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    mayısın yarısından sonra uşak BÜYÜK OTURAK gezimiz var planlamaları sürüyor. bu yılın ilk uzun soluklu gezisi olacak sonrasında durum ne gösterecek bakacağız
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler