Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yol arkadaşları aranıyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar hafta sonu eğer seferde olmazsam istanbul yozgat yapacağım.. cumartesi sabah 05,00 da pendikten hareket edip otobandan ankara , ankaradan samsun yolu üzerinden elmadağ kırıkkale yozgat a geçeçeğim..şefaatli kasabasında aile ziyareti yapıp pazar günü sabah dönüş yoluna çıkacağım.. pendikten 700 km civarı gidiş 700 dönüş olacak... bana eşlik edecek motorcu arkadaşlar çıkarsa birlikte yol alabiliriz.. gt250r ile gideceğim... ama dediğim gibi uzun yol şöförü olduğumdan sefer e çıkmazsam gideceğim... ankara sonrası yollar çok güzelleşiyor.... hava durumu hata sonu yağmur çamur beklemiyor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    neyleyim yayla otsuz..neyleyim inek sütsüz hacı..vakte göre mesafe bi hayli uzun...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyleyim yayla otsuz..neyleyim inek sütsüz hacı..vakte göre mesafe bi hayli uzun...
    senki otoban fatihi, sen ki soğuk yollarda açan bir çiçek.. bu temiz yaz aylarında bu yolculuktan korkmamalısın..ol bana artçı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:38 ----------

104 kez bakılmış 2 cevap yazılmış... biride bana ait.. ne güzel...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    yokmu bana yol arkadaşı yada tavsiyesi bulunan dostlar...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Kesinlikle yazlık montla akşam seyahat etme, Eskişehir Ankara arası resmen dondum, birde Yozgat'ın Kayseri taraflarına yakınsan Yozgat üzerinden değil Kayseri üzerinden git, yol daha rahat...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle yazlık montla akşam seyahat etme, Eskişehir Ankara arası resmen dondum, birde Yozgat'ın Kayseri taraflarına yakınsan Yozgat üzerinden değil Kayseri üzerinden git, yol daha rahat...
    yozgat yolu benim için daha yakın.... ben şefaatlılıyım.... zaten yerköyden sonra şefaatli ayrımı.... mont zaten kıslık ve yanıma her ihtimale karşılık yağmurlukta alacağım...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Haftaya olsa seve seve eşlik ederdim..Malum ay sonu birde kardeşim dediğim kişinin nişanı var..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Günaydın;

gt250r nin sizde yakıt tüketimi ne oluyor?
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu satalı baya duygusallaştı bu Sedat, Şiir gibi konuşuyor baksanıza. Özledi sanırım dayısını.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya olsa seve seve eşlik ederdim..Malum ay sonu birde kardeşim dediğim kişinin nişanı var..
    keşke gelebilseydin güzel bir yolculuk olurdu...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:03 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın;

gt250r nin sizde yakıt tüketimi ne oluyor?
    gidiş geliş 150 tl yi ben gözden çıkardım... aslında yakıt biraz bize bağlı... basmayıp dengeli gitmeye bağlı... tek gidersem basarım gibi geliyor ama yanımda arkadaş olursa işte o zaman fotojenik oluyorum....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:05 ----------

Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu satalı baya duygusallaştı bu Sedat, Şiir gibi konuşuyor baksanıza. Özledi sanırım dayısını.
    eve kapattı kendini..isyanlarda mı desek, yaşlanıyormu desek, askerlik korkusumu sardı desek bilemiyorum.. gel kafan dağılsın diyorum yok diyor...
    sedatla her yola varım ben....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:07 ----------

ha bide unutmadan 4 kişi üzerine çıkarsam testi kebabı yemeye geçeceğim... eğer yozgat a gidip te yemeyeniniz varsa çoook büyük kayıp...
    damak zevkinin doruklara çıktığı an testi kebabının yendiği andır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)