Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karadeniz gezisinde bize katılmak istiyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    20 temmuz da tüm karadeniz kıyısını gezip görmek üzere bir kaç arkadaş yola çıkacagız isteyenler çadırını artcısını alsın gelsin

gezi programını ve detayları gelmek isteyen arkadaşlarla buradan yazıp kararlaştırcagız cevaplarınızı bekliyorum lütfen cidi olarak katılmak isteyenler yazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Merhaba. Ben Artvin Arhavi'li Osman. İstanbul'da ikamet ediyorum.Karadeniz gezisine bizler birkaç arkadaş niyetliyiz. Fakat kesin tarih henüz belirlenmedi. Bu bölgeyi nekadar biliyosun bilmem. Yanınızda rehberlik eden biri olursa tadına doyulmaz bir gezi olur. İyi planlama yapmak gerek. Memleketimin yağmuru boldur. Düşündüğünüz tarih bölgenin en az yağmur aldığı dönemdir. Tercih edilebilir.

Tel: 0532 241 94 86

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    start noktasının ankara olmasını temenni ediyorum . hangi şehirdesiniz ?
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben Artvin Arhavi'li Osman. İstanbul'da ikamet ediyorum.Karadeniz gezisine bizler birkaç arkadaş niyetliyiz. Fakat kesin tarih henüz belirlenmedi. Bu bölgeyi nekadar biliyosun bilmem. Yanınızda rehberlik eden biri olursa tadına doyulmaz bir gezi olur. İyi planlama yapmak gerek. Memleketimin yağmuru boldur. Düşündüğünüz tarih bölgenin en az yağmur aldığı dönemdir. Tercih edilebilir.

Tel: 0532 241 94 86
    osman bey bizde istanbuldanız ataşehirde yaşıyorum burdan bir kaç arkadaş bir kaç da başka şehirden katilacak gelmek istersen memnun oluruz tarih kesin 20 sinde geziye başlıyoruz yazdıgım gibi çadırlı eşli olacak eşi gelmeyende gelebilir o bölgeyi bilmiyorum ben il defa gidecem bizde yagmuru hesap ettik artık gerisi bahtımıza siz istanbulun nersindensiniz.

Dün 23:58
    start istanbul ama gelmek istersen bir güzergah tesbit edecegiz takib ederseniz açıklıyacagım buradan

Motosikleti
    Alıntı kayar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osman bey bizde istanbuldanız ataşehirde yaşıyorum burdan bir kaç arkadaş bir kaç da başka şehirden katilacak gelmek istersen memnun oluruz tarih kesin 20 sinde geziye başlıyoruz yazdıgım gibi çadırlı eşli olacak eşi gelmeyende gelebilir o bölgeyi bilmiyorum ben il defa gidecem bizde yagmuru hesap ettik artık gerisi bahtımıza siz istanbulun nersindensiniz.

Dün 23:58
    start istanbul ama gelmek istersen bir güzergah tesbit edecegiz takib ederseniz açıklıyacagım buradan
    Arkadaşim ben İstanbul Büyükçekmece de ikamet ediyorum. Bizim geçen seneden böyle bir organizemiz olmuştu. Fakat araya çocoğumun rahatsızlığı girince icraatın gecikmesine ben neden olmuş oldum. Bir hafta gecikmeli fırsatım olunca diğer arkadaşlarda gitmediler. Kısmetse bu sene telafi etme niyetindeyiz.
    Büyükçekmece de İstanbul Edirne istikametine giderken B.Çekmece'ye girişte E-5 Güzergahından ayrılıp (Jandarmanın yanından) yan yola girilirse ŞENOL koltuk döşemede Motosikletçi Selahattin arkadaşımız var. Bizim genelde odaklanma noktamız orası. Gelirseniz bekleriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

Alıntı OrjinAli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş yeterki plan tutsun.
    Start noktasının Ankara olması çok önemli değil. Yoldaşları şehrin girişinde karşılar Ankara'nızın sahilinde bir yemek ismarlarsan neden olmasın ki... !!!

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım güzel bir gezi olur. Karadenize gidipte kötü olması pek mümkün değil ama.
    Biz şimdilik 3 motor 6 kişi olarak bu geziyi İNŞALLAH seneye Transalpimi aldıktan sonra yapmayı planlıyoruz. Bu nedenle bu gezinin ve yayınlayacağınız gezi raporunun en yakın takipçisi olacağım. Nasıl yapacağınız konusunda ki fikirlerinizi merak ediyorum.

Faydası olurmu bilmiyorum ama benim programım, Motorları trene yükleyip erzuruma kadar yataklı vagonlarla gitmek orada yukarı artvine oradanda geriye doğru bir dönüş planlıyorum. Sizin seyehatinizin sonunda okuyacaklarım ve göreceklerim bu fikrimi değiştirebilir tabii.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    Honda CBF 150-2012

:)

kulağa hoş bi fikir

Motosikleti
    Regal Raptor
    Şimdiden iyi yolculuklar arkadaşlar, gezi rotanız çok güzel o bölgeye ilk defa gideceğinizi söylemişsiniz
    Osmanba üstadım gibi bölgeyi bilen biriside sizinle birlikte olursa hem yol gitme konusunda hemde konaklama ve gezilip görüle bilicek yerler konusunda size çok faydalı olacağını düşünüyorum, gezinizin sonunda güzel anılarınızı okumayı sabırsızlıkla bekliyorum, kazasız belasız gider gelirsiniz inşallah
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı KurtÇobanı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden iyi yolculuklar arkadaşlar, gezi rotanız çok güzel o bölgeye ilk defa gideceğinizi söylemişsiniz
    Osmanba üstadım gibi bölgeyi bilen biriside sizinle birlikte olursa hem yol gitme konusunda hemde konaklama ve gezilip görüle bilicek yerler konusunda size çok faydalı olacağını düşünüyorum, gezinizin sonunda güzel anılarınızı okumayı sabırsızlıkla bekliyorum, kazasız belasız gider gelirsiniz inşallah
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim ancak biz gelecek arkadaşlar da istiyoruz osman bey katılabilirse seviniriz gelebilecek bütün arkadaşları bekliyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:25 ----------

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşim ben İstanbul Büyükçekmece de ikamet ediyorum. Bizim geçen seneden böyle bir organizemiz olmuştu. Fakat araya çocoğumun rahatsızlığı girince icraatın gecikmesine ben neden olmuş oldum. Bir hafta gecikmeli fırsatım olunca diğer arkadaşlarda gitmediler. Kısmetse bu sene telafi etme niyetindeyiz.
    Büyükçekmece de İstanbul Edirne istikametine giderken B.Çekmece'ye girişte E-5 Güzergahından ayrılıp (Jandarmanın yanından) yan yola girilirse ŞENOL koltuk döşemede Motosikletçi Selahattin arkadaşımız var. Bizim genelde odaklanma noktamız orası. Gelirseniz bekleriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

Kardeş yeterki plan tutsun.
    Start noktasının Ankara olması çok önemli değil. Yoldaşları şehrin girişinde karşılar Ankara'nızın sahilinde bir yemek ismarlarsan neden olmasın ki... !!!
    osman arkadaşım yerinizi anladım ben genelde geliyorum oralara ugrarım sizide beklerim bostancı köprüsünün ordaki sanayi sitesine çok yakınım 5322124353
    kısmet olursa geziyede gideriz

Motosikleti
    Sevgili arkadaşlar; Tammuz ayının 20 sinde Karadenize yapacağınız motosikletli geziye bazı sebeplerden dolayı katılamıyorum. Fakat 15 ağustos annemin vefatının yıl dönümü. Bu tarihte ruhuna okutulacağı mevlüde katılmak düşüncesindeyim. Bu nedenle Ağustos ayının içinde (15 ağustosu kapsayacak şekilde) oluşturulacak bir karadeniz gezi olursa (10 günlük dönem olarak) kesinlikle eşlik edebilirim.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel bir gezi olacağı kesin,hava şartlarını göz ardı etmeyin derim kesinlikle.kamp yapmayı düşünüyorsanız kamp malzemelerinizi eksiksiz tamamlayın derim sonra bulması zor oluyor ve insan rahatsız oluyor. geçenler'de batı karadeniz turu yaptık çok güzel geçti.kısmetse eylül gibi bende düşünüyorum orta ve doğu karadeniz turu bakalım izini ayarlaya bilirsek artık.
    sizlere hayırlı yolculuklar dilerim kazasız belasız bol resimli
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    kısmet olursa 10 ağustosta türkiye turuna çıkıyorum,ilk durak karadeniz olucak,tarihler uysaydı sizinle yol yapmak zevkli olurdu,yine de tarihi değiştirirseniz beraber gidebiliriz,ben karadenizden devam ederim anadoluya.
    faruksevim59@hotmail.com
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)