Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5 Temmuz İstanbul (Karadeniz) Batum sınır kapısına seyahat.

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Arkadaşlar ben Artvin / Arhavi'li Osman. İstanbul Büyükçekmece ikamet ettiğim ve iş yerimin bulunduğu yer. Bugün senelik iznimin onaylandiği haberini aldım.
    Geç kalınmış olmakla beraber sizlere duyurmakta fayda olabileceğini düşünerek konuyu açtım.
    Gidenler bilir. Ülkemizin Karadeniz bölgesi dünyanın doğa harıkalarından bir köşesi. Belki ortası. Benim seyahat amacım aile büyüklerimin orada olması. 5-10 veya duruma göre 15 temmuz'a kadar tatilimi karadeniz bölgesinde değerlendirmek. Ulaşımı asfalt yollarla olan ve çeşitli etkinliklerin düzenlendiği 3-4 tane yaylalara gitmek, Bölgenin sahilleri komple doğal plazlarında (Tamamem ücretsiz) masmavi ve berrak sularında serinlemek, yine çok manzaralı amazon ormanlarını andırır ulaşımı kolay Mençuna şelalesinin döküldüğü yerde mangal yapmak, buna benzer hepsi bir birinden harıka tabiat güzelliklerinde adeta oksijen çadırı niteliğindeki havayı teneffüs etmek niyetindeyim.
    Yolda seyahatıma eşlik edecek motosikletli arkadaşlarla gurup olursak daha renkli bir organize olacağini düşünüyorum. Tabi ki yaklaşık 1200 km. yol tek motorla gidilmesi sıkıntılı olur.
    Vakti ve imkanları denk gelen arkadaşlar olursa harika bir tatil olur. Karadenizde önderliğimle çok güzel vakit geçirilebilir. Memleketimizin konaklama ve yemek bedelleri son derece ucüz ve kalitelidir. Ayrıca eşi ile gelen aklı başında arkaşlar olursa şahsıma ve ailemize ait evlerde çok rahat konaklama imkanı tanıyabilirim. Tabiki her şey bir birbirimize vereceğimiz insani değerlere bağlı olacaktır.
    Gelecek arkadaşlar olursa seyahat süresinde kamp yapmak,molalar vermek, güzergah değişmek gibi konularda hemfikir oluruz.
    Osman;0532 241 94 86 numaralı telefondan irtibat kurabiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Sayın yolcular.. !!!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı yolculuklar... gitmeyi görmeyi hep planladığım güzergah ama şuan hasta ve yorgunum.. yolunuz açık olsun........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Kısmetse biz Temmuz sonu İstanbul Avcılardan birkaç motor Batum festivaline gideceğiz giderkende tüm karadeniz i gezerek gitmeyi planlıyoruz, mademki siz oralısınız illada şuralara gidin diyeceğiniz yerler nerelerdir acaba?
    Teşekkürler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı auditer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmetse biz Temmuz sonu İstanbul Avcılardan birkaç motor Batum festivaline gideceğiz giderkende tüm karadeniz i gezerek gitmeyi planlıyoruz, mademki siz oralısınız illada şuralara gidin diyeceğiniz yerler nerelerdir acaba?
    Teşekkürler.
    Şu batum festivali hakkında biraz bilgi verir misin. Gürcistan tekin yer değildir, başınız derde girmesin ? Daha önce gittin mi ? veya gidenlerle görüştün mü ?

Motosikleti
    Kardeşim 11 yıl boyunca o bölgelerde tırcilik yaptı. Herdefasında kendisinden duyduğum şey ne olursa olsun oranın insanı haklı yabancı haksızdır. Başına bir olay gelmesin . Yolun polis ile kesişirse şayet para gücün ile kurtulabileceğini söylerdi. Eğer sende para olduğunun işaretini hissederlerse de bir tuzağa getirip cebini boşaltırlarmış.
    Bu yakınmalar sonunda 10 gün kadar önce tır işini birakıp şehirler arası otobüs işletmeciliğine başladı. Benım bildiğim bunlar.

alketas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS
    valla zaman olarak benim için çok uygun ama güzergah ters kaldı. ben ege bölgesine ayın 5 inde bir gezi yapmayı planlıyorum. size kazasız belasız yolculuklar. yolunuz açık olsun.
    Carpe Diem or Carpe Diem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)