Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Istanbul -amasra-bartın-safranbolu gezisi 11-12-13/06/2010

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    İSTANBUL-AMASRA,BARTIN GEZİSİ

Gezi Başlangıç Tarihi :11-06-2010
    Gezi Dönüş Tarihi :13-06-2010

Hareket Yeri: İstanbul Avrupa-Eminönü Arabalı Vapur İskelesi
    Saat :12:00
    Hedef: Kadıköy Yeni Salıpazarı Park alanı
    Not:2.grup ile buluşulucak

Hareket Yeri: İstanbul Anadolu-Kadıköy-Yeni Salıpazarı Park alanı
    Saat :12:10
    Kalkış:12:40(1.Grup gelince yola devam)
    Hedef :E-5'ten Düzce (1.kamp alanı)
    Not :Gezerek,Görerek ,Bol Resimli Yolculuk,Maximum 100 km hız limiti

Geziler ile ilgili genel notlar:

•Tüm gezilerde grup sürüşü ve kuralları geçerlidir.

•Gezi ve Organizasyon'da mevcut gezi rotalarında değişiklik yapılabilir.Fazla esnememek şartıyla.

•Sürüşlerde, herkes kendi motorundan sorumludur. Bakımsızlıktan meydana gelebilecek aksaklıklar için arıza yapan motosiklet sürücüsü yemek ısmarlar.

•Geziye katılan tüm Sürücülerin’lerin ve misafirlerin kılık kıyafetleri motor kullanmaya uygun olmalıdır(full korumalar). Tüm gezilerde KASK takmak mecburidir

•Geziye katılan tüm sürücülerin ve motorlarının, resmi evraklarının tam ve eksiksiz olması gerekmektedir.

•Kampinğ yapacak arkadaşların eşyalarının eksiksiz olması tavsiye edilir.

•Tüm gezilere katılanların toplanma veya geziye başlama yerlerine dolu depo ile gelmeleri önerilir. Yolda gruptan ayrılıp münferit sürüşler yapmak yok.

•Uzun sürüşlü gezilerde maksimum 150 km. de bir benzin molası yapılacak. Benzin alınacak yerlere toplu karar verilecek.

http://maps.google.com/maps/mm?ie=UT...8,7.113647&z=8

başka bir açıdan yol güzerğahımız
    [IMG][/IMG]

şimdi sıra isim listemizde

1-Arjantinli69
    2-Berk
    3-Askon
    4-Ugur volkan
    5-Brezilyalı
    6-
    7-
    8-
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    haydı hayırlısı bakalım

Güzel gezi olacak anlaşılan. Keyifli sürüşler

Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv250
    Rota güzel bi rota, amasrayıda hep görmek istemişimdir bi türlü nasip olmamaıştı. Büyük bi aksilik olmazsa bende gelirim kanka

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Az daha öteleseniz ne kadar güzel olurdu..
    Gerçi teşkilatlanmışsınız siz

Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv250
    Alıntı Demir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rota güzel bi rota, amasrayıda hep görmek istemişimdir bi türlü nasip olmamaıştı. Büyük bi aksilik olmazsa bende gelirim kanka
    Gerçi saatlare bamamıştım ama benim mesai 18.00 bitiyor 19'dan önce yola çıkamam. En kötü akşam yola çıkar gece yanınıza gelirim, yada düzcede arkadaşda konaklar sabah devam ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az daha öteleseniz ne kadar güzel olurdu..
    Gerçi teşkilatlanmışsınız siz
    Akşam sana uyarsa bizde akşam yola çıkıp beraber gidelim yada cumartaesi sabah erkenden sana uyan bi saatten

Motosikleti
    Var
    Alıntı Demir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçi saatlare bamamıştım ama benim mesai 18.00 bitiyor 19'dan önce yola çıkamam. En kötü akşam yola çıkar gece yanınıza gelirim, yada düzcede arkadaşda konaklar sabah devam ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:17 ----------

Akşam sana uyarsa bizde akşam yola çıkıp beraber gidelim yada cumartaesi sabah erkenden sana uyan bi saatten
    Yok sorun saatte değil günde..1 hafta sonra olsa çok daha uygun olacak bana..
    Daha motoru almadım çünkü
    Alınca da alışmak için uzun yol da güzel olurdu aslında ama..Bakalım diyelim şimdilik..

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel bir gezi olucak bencede,rota biraz daha uzun'du ama kısalttık.zaman darlığı,biraz güzel manzaralar görelim resim çekelim diye kısa tuttuk.yeni motoru açmak için güzel bir mesafe engin.diğer haftalar arkadaşlar yoğun o yüzden bu tarihte karar kıldık.hayırlısı artık bakalım.düzce'den ,amasra'dan,bartın'dan arkadaşlar'la yol güzerğahı üzerin'de buluşur daha'da keyifli bir gezi yaparız.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    125 zn
    İyi eğlenceler arkadaşlar! Lütfen bol fotoğraf çekin

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    •Sürüşlerde, herkes kendi motorundan sorumludur. Bakımsızlıktan meydana gelebilecek aksaklıklar için arıza yapan motosiklet sürücüsü yemek ısmarlar.

Birgün böyle bir organizasyona katılabilecek miyim acaba
    112ciyiz

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    cuma günü sabah çıkıyosunuz yola sanırım
    benim istediğim bir rota aslında ama cuma günü sabahı beni bozar sizlere iyi yolculuklar

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Birgün böyle bir organizasyona katılabilecek miyim acaba
    ne demek katılırsın tabiki,önce vakit sonra bol bol gezi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:55 ----------

Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günü sabah çıkıyosunuz yola sanırım
    benim istediğim bir rota aslında ama cuma günü sabahı beni bozar sizlere iyi yolculuklar
    arkadaşımızdan bir tanesi öğlen paydos ediyormuş,O yüzden 12:00 gibi buluşmayı düşünüyoruz.zaten maximum 150-200 km yol gideceğiz en fazla sonra mola vermeyi düşünüyoruz ve C.tesi sabah erkenden yola devam

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdiden iyi yolculuklar arkadaşlar bol bol fotoğraf bekliyoruz. özel istek--> motorların toplu fotoğrafları çok şık durur...

ben de 12 gündür tıkılıp kaldım Manavgat'ta. ayın 10unda saat 20:00'de yine Dinar yolculuğu var(250km). İple çekiyorum.
    112ciyiz

Motosikleti
    Var
    Bu şiddette yağmur yağmaz umarım ki bana yağacak gibi geliyor..

RockheR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika bir rota gerçekten, sanki aklımı okudunuz be kardeşim ama neyazıkki ben olamıycam henüz motoru almadım çünkü, rotanın güzelliğini resimlere yansıtırsınız umarım arkadaşlar, benim gibi gelemeyecek olanlar eminim resimleri sabırsızlıkla bekliyor olacaktır, şimdiden güzel bir gezi olması dileklerimle kazasız sürüşler bol eğlencelerrrr
    Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    12 sinde karabükteyim eğer karabüğe kesin bir gezi yaparsanız safranboluda vs yardımcı olabilirim sizlere
    Yamahaşk 😍

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Kısa ,Öz ve Hazz alınabilecek bir rota gibi ,bol foto, güzel yolhikayeleri ve özellikle 4 yıl öğretmenlik yaptığım Amasradan (94-98 arası ) fotoğraf ve yorumlar bekliyorum .Sağlıkla gidin sağlıla ve mutlu bir şekilde dönmeniz dualarımla...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şiddette yağmur yağmaz umarım ki bana yağacak gibi geliyor..
    valla engin seni'de bekleriz geziye.yağmur olayı hafta sonu görünmüyor,çarşamba son diyor ama sorun değil şekermiyiz dimi ama yola devam.mesela bu gün 2 saat dışarda motorla dolaştım yağmur'da motor sürmek başka bir zevki var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 ----------

Alıntı RockheR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir rota gerçekten, sanki aklımı okudunuz be kardeşim ama neyazıkki ben olamıycam henüz motoru almadım çünkü, rotanın güzelliğini resimlere yansıtırsınız umarım arkadaşlar, benim gibi gelemeyecek olanlar eminim resimleri sabırsızlıkla bekliyor olacaktır, şimdiden güzel bir gezi olması dileklerimle kazasız sürüşler bol eğlencelerrrr
    yorum için teşekkürler.1 aydır düşünüyoruz nerden gitsek diye son şekil şimdilik bu.Allahın izniyle güzel olacağa benziyor.resim zaten tam bizlik bol resim çekeriz

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Yolunuz açık olsun

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 sinde karabükteyim eğer karabüğe kesin bir gezi yaparsanız safranboluda vs yardımcı olabilirim sizlere
    büyük olasılıkla 13'ünde safranbolu'da olacağız,denk gelirse görüşmek,tanışmak güzel olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:18 ----------

Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolunuz açık olsun
    teşekkür ederiz.7/24 yol gurubu

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)