Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ege-Akdeniz Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Harley Davidson XL883C
    Merhaba,
    Temmuzun son 3. haftası bir haftalık istanbul çıkışlı bir ege-akdeniz gezisi planlıyorum. Önce feribotla bandırmaya, oradan da yollar beni nereye götürürse artık. (Bodrum ile antalya arası) Nihai hedefim sedir adası olacak gibi.

Arkadaşlardan gelecek rota önerileri ve bana aynı hafta bir süreliğine de olsa eşlik etmek isteyen olursa sevinirim.

Hepinize mutluluğa doğru sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    merhaba 2008 yazında izmirden çıkıp antalya, olimpos, kemer,kaş, kalkan, fethiye, ölüdeniz, köyceğiz, dalyan, marmaris, datça didim rotasını yapmıştım.
    incelemek istersen linki
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...rli-yolda.html

detayları çekinmeden sorabilirsiniz.
    sevgilerle

Motosikleti
    Harley Davidson XL883C
    Tekrar merhaba arkadaşlar.
    Sormak istediğim başka bir konu var.
    Motosikletlilere de radara yakalandıklarında ceza kesiyorlar mı.
    Çok hızlı gittiğimden değil ama bir çok yerde 50 km hız sınırlaması var. 50 ile gidilmiyor ki....

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Merhaba. Kuzenim için hazırladığım tam sizin isteğinize uygun bir rota var.
    Bandırma feribotundan indikten sonra sahil yollarını takip ediyorsunuz. Bu vereceğim linkteki rota sizi antalyaya kadar neredeyse bütün sahil kesimlerini gezdiriyor. Yorucu rota olmamasına özellikle dikkat ettim, çünkü kuzenimin motoru CBF150. Her 150-200 Km'de bir mola verebileceğiniz çadır kurabileceğiniz kamp alanları var. Buyrun linki vereyim...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...in-yardim.html
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tabii ki kesiliyor.hemde araçlardan daha az hız sınırı var.normal karayollarında 70+%10 yani son 77 km,otoyollarda 80+%10 yani 88 km.hız sınırı var.şehir içinde ve meskun mahalde de söylediğiniz gibi 50 km.tek yapılacak şey,tabelalara çok dikkat etmek.yoksa geziniz ve planlarınız burnunuzdan gelir.tecrübeyle sabittir.98 km.ile radara yakalandım ve ceza 270 tl.92 km.ye kadar 1. basamakmış yani 130 tl.ondan sonrası 2. basamak olduğu için 270 tl.aman dikkatli ol kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    o tarihler arasında uyarsa bende gelebilirim belki arkadaşım. ist. neresindensin?

Motosikleti
    keeway land cruiser
    hocam bende birkaç gün sonra çıkıyorum izmirden tüm ege ve akdeniz kıyılarında gidilip görülebilcek neresi varsa gidicez ben ve artcım.bende yoğun bi rota planlaması derdindeyim şuan

Motosikleti
    Harley Davidson XL883C
    Alıntı aloavera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tarihler arasında uyarsa bende gelebilirim belki arkadaşım. ist. neresindensin?
    İstanbul Dudullu civarında oturuyorum. İşyerim Leventte...
    Temmuz 17-25 arası yollarda olacağım gibi görünüyor....

Siz ne zaman çıkmayı düşünüyorsunuz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:54 ----------

Alıntı serknozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende birkaç gün sonra çıkıyorum izmirden tüm ege ve akdeniz kıyılarında gidilip görülebilcek neresi varsa gidicez ben ve artcım.bende yoğun bi rota planlaması derdindeyim şuan
    Rotanızı belirlediğinizde ve mutlaka gidilecek yerleri tespit ettiğinizde paylaşırsanız mutlu olurum...

Ozellikle kotu yolları belirlerseniz daha çok sevinirim. Motorların çoğu çakıl taşlarını sevmez ama benim motorum maalesef hiç sevmez...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:59 ----------

kimseye mesaj gönderemiyorum. isteyenler bana yykrl@hotmail.com dan mesaj gönderebilir. avatar ve e-mail adresimi gorulebilir hale getirdim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:19 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabii ki kesiliyor.hemde araçlardan daha az hız sınırı var.normal karayollarında 70+%10 yani son 77 km,otoyollarda 80+%10 yani 88 km.hız sınırı var.şehir içinde ve meskun mahalde de söylediğiniz gibi 50 km.tek yapılacak şey,tabelalara çok dikkat etmek.yoksa geziniz ve planlarınız burnunuzdan gelir.tecrübeyle sabittir.98 km.ile radara yakalandım ve ceza 270 tl.92 km.ye kadar 1. basamakmış yani 130 tl.ondan sonrası 2. basamak olduğu için 270 tl.aman dikkatli ol kardeş.
    Geçen hafta geliboluya giderken 160 la radara yakalandım. Radardaki polis bana saolsun el salladı... Ama sonraki çevime beni çevirmedi. Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler...

Motosikleti
    KLE 500
    Merhaba, ben de temmuzun ikinci haftası benzer bir rotada yolculuk yapmayı planlıyorum.

Muhtemelen şöyle birşey olacak: İstanbul -> Bandırma -> Balıkesir -> Edremit -> Ayvalık -> Dikili -> Aliağa -> İzmir -> Selçuk -> Didim.

Sonra da İzmir, Manisa, Akhisar, Balıkesir üzerinden geri döneceğim.

Ben cuma sabah çıkıp salı sabahı yine İstanbulda olmayı planlıyorum. Marmarise de inmek isterdim ama dört gün için bile güzergahım uzun olacak biraz.

Motosikleti
    Harley Davidson XL883C
    Alıntı cityrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de temmuzun ikinci haftası benzer bir rotada yolculuk yapmayı planlıyorum.

Muhtemelen şöyle birşey olacak: İstanbul -> Bandırma -> Balıkesir -> Edremit -> Ayvalık -> Dikili -> Aliağa -> İzmir -> Selçuk -> Didim.

Sonra da İzmir, Manisa, Akhisar, Balıkesir üzerinden geri döneceğim.

Ben cuma sabah çıkıp salı sabahı yine İstanbulda olmayı planlıyorum. Marmarise de inmek isterdim ama dört gün için bile güzergahım uzun olacak biraz.
    merhaba,
    buradan mesaj gönderremiyorum.
    e-mail adresimi belirtmiştim. yykrl@hotmail.com.

bana mesaj gönderirseniz yolculuk tarihine yakın haberleşiriz.

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    ben çıkış için tam tarih belirlemedim. her zaman olabilir ekip olursak daha keyifli olur diye düşünüyorum. uygun olursam sizin tarihlerinize katılabilirim.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı yykrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba arkadaşlar.
    Sormak istediğim başka bir konu var.
    Motosikletlilere de radara yakalandıklarında ceza kesiyorlar mı.
    Çok hızlı gittiğimden değil ama bir çok yerde 50 km hız sınırlaması var. 50 ile gidilmiyor ki....
    ben geçtiğimiz 23 nisanda fethiye yolunda 86 km ile 130 tl ceza yedim.Hız limiti 70+%10 imiş.(bende cezayı yedikten sonra öğrendim)Ama son kararla sanırım limit 80km çıktı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:05 ----------

Ben o tarihte Didimde olacağım,uygun olursa ben de sizlere katılabilirim.Motosiklet cc leri birbirine yakın olursa daha iyi bir yolculuk yakalanır diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)