Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

*** 08 NİSAN 2010 PERŞEMBE - RAHMETLİ TUĞPER' in DURUŞMASI ***

Motovento
    REKLAM ALANI
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    istanbulda olsam kesin gelirdim arkadaşlar allah korusun bu gun tuğpere yarına bize lütfen ciddiye alıp bu duruma el koyalım ki benim şu anda zoraki durduğum memleket inanılmaz bir biçimde ne yayalara ne sürücülere bisikletle dahi gitsen çarpacak konumda saygısız cahiller o yuzden ciddi bir biçimde bize diğer herkeze olan kadar saygı duymaları için bir yasanın çıkması için çabalamalıyız şimdiden teşekkürler .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar biraz önce Tuğper'in babası Tuğhan abiyle görüştüm,
    Duruşma Saat 11:00'de olacakmış.
    Yani saatlerimizi programın yarım saat gerisine alıyoruz :

TARİH : 8 NİSAN 2010 PERŞEMBE
    SAAT : 11:00
    YER : Kadıköy Adliyesi - 5. Asliye Mahkemesi

Buluşup toplu olarak gitmek adına Buluşma Detayları aşağıdadır :

SAAT : 10:30 / Adliyeye Hareket : 10:45
    BULUŞMA NOKTASI : Kadıköy'de Fenerbahçe Stadı'nın yan tarafında kalan, eskiden Salı Pazarı'nın kurulduğu boş alan.

Burada buluşup Tuğper'in fotoğrafının olduğu yaka kartları dağıtıldıktan sonra, saat 10:45 (5 dk. opsiyon) hareket ile Yoğurtçu Parkı-Bahariye Caddesi istikametinden Adliye'nin önüne gidilecektir.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Güncel......

Motosikleti
    Var
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel......
    Güncellllllllll!!!!

cihantemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN125
    ya kağıthanede çalışıyorum saat inanın çok ters izin alabilirsem kesin gelirim ama measi saatleri içinde :(
    cihARN 125 MOtorum Ve Benim Tek İsmimiz

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Emre abi busefer söz veremicem ama inş yağğmur yağmaz ve orda olurum ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    son 3 duruşmada ordaydım ve yarında allah izin verirse geleceğim..
    eğer yağmur yağmazsa cıbırımla ordayım emre abi yaz benide..
    malum bu pazar üniverste sınavı var ve dersane full çakılı :S :S bikaç dersten kaçıp gelicem duruşmaya..
    yarın görüşmek üzere...

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre abi busefer söz veremicem ama inş yağğmur yağmaz ve orda olurum ;)
    Gelemezsen de canın sağolsun Caner'cim.

Alıntı bosnak_semko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son 3 duruşmada ordaydım ve yarında Allah izin verirse geleceğim..
    eğer yağmur yağmazsa cıbırımla ordayım emre abi yaz benide..
    malum bu pazar üniverste sınavı var ve dersane full çakılı :S :S bikaç dersten kaçıp gelicem duruşmaya..
    yarın görüşmek üzere...
    Kimseyi yazmıyorum Semih'cim artık, yazma olayına noktayı koydum. Gelenlerle orada buluşuruz kısmetse.
    Sen de derslerinden geri kalacaksan gelmesen de olur, canın sağolsun kardeşim.

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Evet beyler bende geliyorum. Ben alper. Tuğperle uzaktan yakından hiçbir tanışıklığım yok fakat olmasıda gerekmiyor, yarın 10.30 da salı pazarında görüşmek üzere. Bu arada dreamdark adlı arkadaş bana özelden telini verebilirmi.?

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sizlere kolay gelsin...
    Bu seferde orada olamiyacagim ama mahkeme ertelenir ve benim Türkiyede olmama rastgelirse birdahakine insallah yaninizda olurum....

Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizlere kolay gelsin...
    Bu seferde orada olamiyacagim ama mahkeme ertelenir ve benim Türkiyede olmama rastgelirse birdahakine insallah yaninizda olurum....
    Sağolasın Remzi, muhtemelen birkaç ay sonrasına ertelenir bir diğer celse. Adli tatilden sonraya da kalabilir büyük ihtimalle. Türkiye'de olursan da denk gelirse yanımızda olursun İnşallah.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Bugün ben de orada olamayacağım, iş dolayısı ile malesef
    Remzi sanırım yaz tatillerinde geliyorsun Türkiye'ye, geldiğinde mutlaka görüşmek isteriz seninle ve yanında bizim için getirdiğin bratwurscht larla

Kadıköy'e doğru yola çıkıyorum şimdi, gelecek arkadaşlarla görüşmek üzere.

Arkadaşlar biraz apar topar ayrıldık kusura bakmayın ama, gelen herkese çok teşekkürler. Tuğhan abi, Perihan abla ve Tuğper'in kardeşi İnanç da şu anda yanımda ve hepsi desteğinizden ötürü çok teşekkür ediyorlar.

Gelelim bugünkü duruşma sonucuna:
    Mahkeme, önceki duruşmada istenen gerekli detaylı kriminal araştırmanın halen yapılmaması nedeniyle 15 Haziran 2010 günü saat 10:45'e ertelenmiştir.

Tuğhan abinin paylaşmak istediği bazı şeyler var :
    Arkadaşlar, öncelikle mahkeme sürecinin çok ağır işlemesi, her duruşmada acımızı kat kat artırıyor ve süreci daha da çekilmez hale getiriyor. Tüm motorcu arkadaşlar her ne kadar dikkatli olsalar da, başlarına birşey gelme durumunda geride kalan sevdiklerinin yaşayacağı süreci her zaman akıllarının bir köşesinde bulundursun lütfen.

Tuğhan abi telefon numarasını da paylaşmak istedi, motosiklet tutkunlarının kendisiyle yapmak isteyeceği her türlü paylaşımdan mutlu olacağını belirtiyor.

(0532)436 82 29

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz apar topar ayrıldık kusura bakmayın ama, gelen herkese çok teşekkürler. Tuğhan abi, Perihan abla ve Tuğper'in kardeşi İnanç da şu anda yanımda ve hepsi desteğinizden ötürü çok teşekkür ediyorlar.

Gelelim bugünkü duruşma sonucuna:
    Mahkeme, önceki duruşmada istenen gerekli detaylı kriminal araştırmanın halen yapılmaması nedeniyle 15 Haziran 2010 günü saat 10:45'e ertelenmiştir.

Tuğhan abinin paylaşmak istediği bazı şeyler var :
    Arkadaşlar, öncelikle mahkeme sürecinin çok ağır işlemesi, her duruşmada acımızı kat kat artırıyor ve süreci daha da çekilmez hale getiriyor. Tüm motorcu arkadaşlar her ne kadar dikkatli olsalar da, başlarına birşey gelme durumunda geride kalan sevdiklerinin yaşayacağı süreci her zaman akıllarının bir köşesinde bulundursun lütfen.

Tuğhan abi telefon numarasını da paylaşmak istedi, motosiklet tutkunlarının kendisiyle yapmak isteyeceği her türlü paylaşımdan mutlu olacağını belirtiyor.

(0532)436 82 29
    mahkemenin tekrar uzatması yine kötü olmuş buna çok üzüldüm. dışardaki caniler nasıl böyle ellerini kollarını sallayarak geziyor. Bu nasıl dünya demek istiyorum. Bu dünyada hak yerini bulmasa da diğer tarafda kesinlikle adalet yerini bulacaktır olan Tuğper gibi kardeşlerimize oluyor kimbilir kısmet herkesin başına gelecek ama yine de düşünmeden edemiyor insan. Gelemedim kusurumuza bakmayın....
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor)

Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Canı sağolsun tuğhan abinin. Her zaman yanlarındayız...Canım sıkıldı bugün. Kaçıncı erteleme bu. Tuğhan abi dediklerinde haklıydı, bir yağmur yağsa tekerdeki boya izleri yıkansa daha sonra ne olacak..? Ama inanıyorum ki adalet er yada geç yerini bulacak inş.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Yine beklenen sonuç.. Allah sabır versin bu işin sonu son değil, Allah bize bırakmasın adaleti..

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Emreyle konuştum telefonda ne yazıkki ertelenmiş yine İnşallah zaman aşımına uğrayıp cezasız kalmaz...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Var
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canı sağolsun tuğhan abinin. Her zaman yanlarındayız...Canım sıkıldı bugün. Kaçıncı erteleme bu. Tuğhan abi dediklerinde haklıydı, bir yağmur yağsa tekerdeki boya izleri yıkansa daha sonra ne olacak..? Ama inanıyorum ki adalet er yada geç yerini bulacak inş.
    Motosikletin tekeri adli emanette duruyor şuanda..
    Gerçi ona da güvenilmez çünkü burası Türkiye ve sanık tarafın ne yapacağını allah bilir..

Tuğhan bey çok acılar çekmiş ve hala da çekiyor..
    Bir baba için en zoru bu olsa gerek ve memleketimizin hantal adalet sistemi bu acıları dindirmek bir yana kat be kat arttırıyor..

Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin tekeri adli emanette duruyor şuanda..
    Gerçi ona da güvenilmez çünkü burası Türkiye ve sanık tarafın ne yapacağını allah bilir..

Tuğhan bey çok acılar çekmiş ve hala da çekiyor..
    Bir baba için en zoru bu olsa gerek ve memleketimizin hantal adalet sistemi bu acıları dindirmek bir yana kat be kat arttırıyor..

Her türlü katakullinin ve fırıldağın döndüğü ülkemiz yargısında ben o tekerin kaza geçirdiği günkü gibi duracağını hiç sanmıyorum. Tuğhan beyede bu koyuyor belirttiğin gibi, her erteleniş dahada çok üzüyor insanı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler