Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

21 Mart 2010 Pazar günü Kerpe'ye gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    kasım ayında güneşli bir cumartesi şile ağva üzerinden kandıra kerpe yapmıştık. madem amacınız gezmek keşke o rotayı kullansanız mükemmel bir doğa içinden gidersiniz. iyi yolculuklar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasım ayında güneşli bir cumartesi şile ağva üzerinden kandıra kerpe yapmıştık. madem amacınız gezmek keşke o rotayı kullansanız mükemmel bir doğa içinden gidersiniz. iyi yolculuklar.
    Siz bu işi biliyorsunuz.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Şile ağva üzerinden gitmeyi ben de istiyorum o tarafların yollarını çok seviyorum ancak aramızda sürüş tarzını, temposunu, tecrübesini bilmediğimiz kişiler olacak bu yüzden göreceli de olsa daha güvenli olduğuna inandığım bu yoldan gitmeyi tercih ettim.

Murat selamlar yol grubuna bulaşma .Cumartesi geliyormusun.Yoksa kulaklarını çekerim ona göre he he he

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:15 ----------

Beyler ss st büyük küçük cc makinalara her zaman açığız grup sürüşü esastır,valla beni bilek güreşinde yenen olursa yada güreşte yada freefiğht ta -söz onu grup lideri yapacağım.Tabi yiyorsa........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:17 ----------

Yanımda kore savaşından kalma madalyalarımın fotolarınıda getireceğim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:18 ----------

Balık ekmek yiyosa tabiiiii

Motosikleti
    hyosung gv250
    ben sakaryalı olarak ufaktan bilgi vereyim o bölgede çok sehat ettim..yol virajlı ,iniş çıkışlar var yer yer bozuk bazen hızınız 100 km yi aşabiliyo bezende 30-40 a kadar düşüyosunuz yani ortalama 60 km olur haklısınız ancak zorlamaya gelmez hızlı gitmek istiyenler olursa çok risk almış olurlar bence düzde bile 90-100 ü gçmemek en doğrusu olur (benim görüşrüm)

Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şile ağva üzerinden gitmeyi ben de istiyorum o tarafların yollarını çok seviyorum ancak aramızda sürüş tarzını, temposunu, tecrübesini bilmediğimiz kişiler olacak bu yüzden göreceli de olsa daha güvenli olduğuna inandığım bu yoldan gitmeyi tercih ettim.
    Farkındaysan dolanıp duruyorum topikte,sapanca gezisinden tanıdığım çok düzeyli arkadaşlar var aranızda gerek gezideki davranışları ,gerek sitede takılışları ile taktire şayan kişiler .. kadro öyle olursa bende gelmeye çalışacağım ,baktım uymadı gelmem takipteyim topiği

haddime değil ama ,guruptaki kişileri tanımayanlar hız şu olsun bu olsun konusuna bir şey yazmasın bence ,guruptaki tanıdığım kişiler nasıl gideceğini nasıl motor kullanacağını bilen üst düzey motorcular ,

Motosikleti
    hyosung gv250
    hız konusunda fikrimi söledim o yolları biliyorum.."akıl vermedim" haddime deil

Motosikleti
    TDM900
    Hakan abi desteğin için teşekkür ederim.
    Yol grubu hız değil gezi grubudur güvenlik ön plandadır aksi durumlar beni irrite ediyor. Daha önce sanırım karaburuna yapacağımız geziyi sağanak yağmur nedeni ile çok tepki almama rağmen iptal ettik hız. Sürüş güvenliğini aksatacak bir durum gerekli önlemler alınacak merak etmeyin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız konusunda fikrimi söledim o yolları biliyorum.."akıl vermedim" haddime deil
    Sen merak etme yanlış anlaşılacak bir durum yok Ben de Temden sonra ortalama hızımızın 60 km olacağını tahmin ettiğimi söyledim zaten. Elbette o taraf izmit bölgesinde olduğundan sizlerden fikir ve hatta rehberlik alacağız ;)

Bu arada izmit bölgesi organize oldu mu?

Motosikleti
    hyosung gv250

biz adapazarından en az 2-3 motor katılacağız izmit bölgesinden ses çıkmadı cvp yazarlarsa bağlantıya geçip izmitten onlarla birlikte gruba dahil olmamız daha doğru olacak diye düşündüm..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    len varya aklımı çeliyorsunuz he
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Motorum bitsedi gelirdim deryayla beraber. Geçen seneden beri kerpeye gitmek istiyoruz kısmet olmadı.
    GKN MOTORS

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum bitsedi gelirdim deryayla beraber. Geçen seneden beri kerpeye gitmek istiyoruz kısmet olmadı.
    bu sene kesin gidiyoruz falcım benimmmmm
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan iyi olur vallah bende daha sonra eşim ve kızmla araba ile geleceğim.

Yol grubu hız grubu değildir arkadaşlar.Buradaki amaç güvenli sürüş ve güvenli eğlenmektir.Doğal olarakta olabildiğince mutlulukları paylaşmaktır.

Pazar günü hava süper beyler kaçırmayın bu geziyi....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:15 ----------

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sene kesin gidiyoruz falcım benimmmmm
    Gelip alayımmı abi biliyosun gelirim.

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Yol grubu hız değil gezi grubudur güvenlik ön plandadır aksi durumlar beni irrite ediyor. Daha önce sanırım karaburuna yapacağımız geziyi sağanak yağmur nedeni ile çok tepki almama rağmen iptal ettik hız. Sürüş güvenliğini aksatacak bir durum gerekli önlemler alınacak merak etmeyin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Sen merak etme yanlış anlaşılacak bir durum yok Ben de Temden sonra ortalama hızımızın 60 km olacağını tahmin ettiğimi söyledim zaten. Elbette o taraf izmit bölgesinde olduğundan sizlerden fikir ve hatta rehberlik alacağız ;)

İzmit grubu olarak biz Cumartesi gitmeyi planlamıştık, arkadaşlara bu geziyi duyurdum cevap bekliyorum. Cuma akşamı zaten toplanacaktık orada görüşürüz diyorlar.. Birşey çıkar çıkmaz sizi haberdar edicem..

Forumda görüştüğümüz arkadaşlardan geziye gelenler var. Onlarla tanışmak için en azından ben gelmeyi planlıyorum..
    Adapazarından gelecek arkadaşlarla da görüşüyoruz.

Bence bu fırsat kaçmaz, birkaç şehirden motorcuların bir arada olması çok güzel bir durum olacak inşallah..

İyi günler..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındaysan dolanıp duruyorum topikte,sapanca gezisinden tanıdığım çok düzeyli arkadaşlar var aranızda gerek gezideki davranışları ,gerek sitede takılışları ile taktire şayan kişiler .. kadro öyle olursa bende gelmeye çalışacağım ,baktım uymadı gelmem takipteyim topiği

haddime değil ama ,guruptaki kişileri tanımayanlar hız şu olsun bu olsun konusuna bir şey yazmasın bence ,guruptaki tanıdığım kişiler nasıl gideceğini nasıl motor kullanacağını bilen üst düzey motorcular ,
    Motosilet özgürlüktür, öyle grup lideri, yok onu takip et yok tek sıra ol, bu kültürün bir parçası değil, ramazan pidesi gibi motosiklet sırasına girenlere acemiler veya çaylaklar dışında bir şey demem.

Yol yapan endurocuları görüyoruz, 24 saat pc başında değiliz, virajlara peg sürterek kuğu gibi dönüyorlar.

irrite ne abi? bırakın bu ilgilizceden devşirme deyimleri, ingiltere kraliçesimi gelcek sanki geziye.

Acemiler için Tem güvenli demişsin, yani avrupa ve asya arasındaki tek ana ve yoğun yolu güvenli nitelendirmişsin, ama ağva'dan kerpeye uzanan 10dk da 1 aracın geçtiği sahil yolunu güvensiz ilan etmişsin, nerden okuyoruz bu güvenlik kriterlerini?

Güvenlik diyorsunuz ama keşke depo kameram olsaydı, 100km de en az 100 çılgın hata yakalayacağıma eminim.

Neyse aklımda tutmaya çalışçam, hataları pazartesi forumda anlatırım.

Grup lideri oluyosa grup müfettişi niye olmasıni, yaşasın grupçu zihniyet.

Motosikleti
    TDM900
    Arkadaşlar sonliste aşağıdaki gibidir.

1-Umarsız (Tuğushan ÖZDENER) + 1
    2-Batubay (Batuhan ÇAKIR + EŞİ)
    3-Tombo (Burak DEMİR)
    4-İstanbulcc (Kerim AYKUT )
    5-Motorlord (Kaan ÇAĞIN)
    6-fthinky (fatih uysal)
    7-mosfet (ahmet)
    8-HAZER(Hakan GÜNDÜZ)
    9- polo34 (A. Selim DALKILIÇ)
    10-aparat (Cem Aral) + 1
    11-Vukuat Selo (selahattin Baylan)
    12-capanord (Tünal Demirkaya ve ailesi)
    13- kkarabidan (Kemal Karabidan)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlar sonliste aşağıdaki gibidir.

1-Umarsız (Tuğushan ÖZDENER) + 1
    2-Batubay (Batuhan ÇAKIR + EŞİ)
    3-Tombo (Burak DEMİR)
    4-İstanbulcc (Kerim AYKUT )
    5-Motorlord (Kaan ÇAĞIN)
    6-fthinky (fatih uysal)
    7-mosfet (ahmet)
    8-HAZER(Hakan GÜNDÜZ)
    9- polo34 (A. Selim DALKILIÇ)
    10-aparat (Cem Aral) + 1
    11-Vukuat Selo (selahattin Baylan)
    12-capanord (Tünal Demirkaya ve ailesi)
    13- kkarabidan (Kemal Karabidan)
    Beni niye yazmadın listeye, sen beni beenmiyor musun.

Mosfet hmm... Çalsın sazlar patlasın mosfetler.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Bir gezı düzenlnıyor takriben 20 kişi toplandı dıyelım bu bır gurup değilmidir organızasyon yapan arkadaş bu gezıyı en güvenli şekılde bitirmeye gayret etmelıdır .evet gurup kuralı olmalı herkes uymalı zaten gazlamak isteyen vırajlarda yatmak isteyen kendıne eş dengı gurup yada arkadaş bulsun ama amacı gezmek olan insanlarda oluşan guruba uygun hareket etsın, bence TUĞUSHAN arkadaşım doğru olanı yapıyo taktır ederım

ama ben gazlamak istıyoooom arkadaşlar gaz nerde satılıyo gazlı bezle motoru sılersem parlıyor ve ben motorumu gazlamak istıyorum arkadaşlar

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Size iyi yolculuklar, kazasız belasız sürüp gelirsiniz umarım..

Ben malum nadenlerden ötürü Pazar günü gelemiyorum ama benim yerime de balık yiyip foto çekmezseniz küserim vallahi bak..
    Selim sözüm sana he..

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Sevgili arkadaşlarım, aynı güzergaha giden tatlı virajlı, güzel asfaltlı, süper sakin bir alternatif olduğunu biliyorsunuz değil mi? 41-77 güzergahından bahsediyorum. Burada trafik yok denecek kadar az ve çok zevkli bir yol. Doğrudan da Kandıra yoluna çıkıyor sonu. Bazılarını düşündürecek tarafı ise çok ıssız olması ve 70 km kadar benzinci olmaması.

Siz planınızı yapmışsınızdır ama haberiniz olsun yine de...

Ağır metal insanı...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler