Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Herkez kebap yemeye!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM
    EVET MT HALKI HERKEZ KEBAP YEMEYE BU SEFERDE GELMEYEN İR KİŞİ BİLE OLURSA ARTIK YUH DİYECEĞİM KENDİMİ ABİLERİM ABLALARIM HALAMIN OĞLU İLE BİRLKTE BR KEBAP SALONU AÇTIK VE SİZLER İÇİN KATILIMLARINIZA GÖRE DÜKKANI SİZE AYARLICAM YANİ KÜNEFE DAHİL BÜTÜN YİYECEK İÇECEK KEBAP İSKENDER DÖNER ÇAY TABİKİ HERŞEY OLUCAK RİCA ETTİM AKŞAM NORMALDE DÖNER ÇIKARTILMAZ AMA BEN SİZLER İÇİN ÇIKARTICM EVET KATILIMLARINIZA GÖRE BELİRLEYECEM GÜN VE SAAT

EVET BU SEFER BARİ KIRMAYIN BENİ DE GELİN

OLCAY DÖNER VE KEBAP SALONU
    NUHKUYUSU CAD. 141.A

05068471144 BU BENM TELİM HERHANGİ BİR SORUNUZ OLURSA ARAYABİLİRSİNİZ..

EVET ŞMDİİİ!!!!!!!!111

1=......................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hayırlı uğurlu olsun, allah dürüst çalıştığınız sürece bol kazanç versin

şimdi güzel kardeşim 3-4 tane komple menü hazırlaman lazım, çorbadan başlayacak tatlı da bitecek şekilde karşılarına da fiyatlarını yazıcan, ona göre millet gelecek yer tarifi de olsun, mağazanın fotoları da olsun, iyi fikir değil mi ?
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    polo34 haklı...
    sen uygun ve hesaplı olacak şekilde (kendinde düşün ama!!!) 2-3 tane menü hazırla,herkes bütçesine ve zevkine göre yesin...

allah bol kazançlar nasip etsin...

fıstıkağacı tam olarak nerde kalıyordu?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    walla bana uygun bir fiyat olursa +2 kişi ile gelirim.... iskender tereyağlımı :xd

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polo34 haklı...
    sen uygun ve hesaplı olacak şekilde (kendinde düşün ama!!!) 2-3 tane menü hazırla,herkes bütçesine ve zevkine göre yesin...

ayberk ne zamandan belli senin orayada gelemedik...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Kelon'cuğum kebaba hayır diyen zaten motora binmez.
    Hele sen de çağırdıktan sonra. Yalnız baksana havalara, motorcular ne zamandır evlerinde. Hele biraz havalar düzelsin, güzel bir haftasonu gezisinin sonra akşam vakti senin dükkanda ne var, ne yoksa yalar yutarız, sen merak etme. Az sabret.
    Bu arada yeni dükkanınız hayırlı, uğurlu olsun, Allah utandırmasın....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    arkadaşlar aramızda yemek sektöründe mağazaları olanlar var galiba, bu mekanları değerlendirmemiz lazım, mesela bir geziye gideriz, gezi dönüşü feneri oralarda söndürürüz, organize olmak semtlere göre bu indirimli torpilli mekanları belirlemek lazım

keloncum becerebiliyorsan yer müsaitse salonun ortasında bir yere ocak başı kur, orada urfalar adanalar etler odun ateşinde pişsin, sonra bunları kocaman bir tepside bulgur pilavı üzerinde servis yap, ardından da muhteşem bir künefe yedir, oh maşallah ne keyifli olurdu ümraniye de bağdat diye bir yerde böyle yemek yedirdiler, harikaydı ..
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş hayırlı olsun ...

diğer arkadaşlarında dediği gibi ..

mekanın resimleri
    hava durumunuda düşünerek uygun bir tarih
    ve madem MT ye özel bir davet bu.. menü nedir ve kaç paradır varsa ikramın nedir bu konularada açıklık getirirsen başın ağrımaz ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    polo34 haklı...

üsküdara gider iken....

valla tükkan bana yakın her daim etrafında kedi gibi dolanabilirim.sanırım zeynep kamil askerlik şubesine yakın biryer
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM
    polo34 haklı...

üsküdar bağlarbaşı abi capitolün alt tarafı evet ab yarın foto ve mnü yapcam koyucm artı çay vs..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:19 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun, allah dürüst çalıştığınız sürece bol kazanç versin

şimdi güzel kardeşim 3-4 tane komple menü hazırlaman lazım, çorbadan başlayacak tatlı da bitecek şekilde karşılarına da fiyatlarını yazıcan, ona göre millet gelecek yer tarifi de olsun, mağazanın fotoları da olsun, iyi fikir değil mi ?
    evet abiyarın mutlaka koyuyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üsküdara gider iken....

valla tükkan bana yakın her daim etrafında kedi gibi dolanabilirim.sanırım zeynep kamil askerlik şubesine yakın biryer
    evet yakınsan sabahları açık büfe kahvaltımız sıpsıcak çorbmız var dükkanı ben 6 da açıyorum 7 de çorba hazır olur kahvaltı 6 tabiki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:21 ----------

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hayırlı olsun ...

diğer arkadaşlarında dediği gibi ..

mekanın resimleri
    hava durumunuda düşünerek uygun bir tarih
    ve madem MT ye özel bir davet bu.. menü nedir ve kaç paradır varsa ikramın nedir bu konularada açıklık getirirsen başın ağrımaz ..
    evet abi işte ona göre ayarlıcaz bir katılım olsunda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aramızda yemek sektöründe mağazaları olanlar var galiba, bu mekanları değerlendirmemiz lazım, mesela bir geziye gideriz, gezi dönüşü feneri oralarda söndürürüz, organize olmak semtlere göre bu indirimli torpilli mekanları belirlemek lazım

keloncum becerebiliyorsan yer müsaitse salonun ortasında bir yere ocak başı kur, orada urfalar adanalar etler odun ateşinde pişsin, sonra bunları kocaman bir tepside bulgur pilavı üzerinde servis yap, ardından da muhteşem bir künefe yedir, oh maşallah ne keyifli olurdu ümraniye de bağdat diye bir yerde böyle yemek yedirdiler, harikaydı ..

oo ne gerek var ortaya mutfak yeter yer daraltmayalım kebap urfa adana ne ararsan var merak etme knefeler zaten hazır durumda bekletcem gelmeden siz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 ----------

Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kelon'cuğum kebaba hayır diyen zaten motora binmez.
    Hele sen de çağırdıktan sonra. Yalnız baksana havalara, motorcular ne zamandır evlerinde. Hele biraz havalar düzelsin, güzel bir haftasonu gezisinin sonra akşam vakti senin dükkanda ne var, ne yoksa yalar yutarız, sen merak etme. Az sabret.
    Bu arada yeni dükkanınız hayırlı, uğurlu olsun, Allah utandırmasın....
    eyvallah abim dediğim gibi merak etme herşeyi düznlicem sende gelcen zatndavet etmeme gerek yok dimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gelmeemezlik yapmada...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:24 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bana uygun bir fiyat olursa +2 kişi ile gelirim.... iskender tereyağlımı :xd

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

ayberk ne zamandan belli senin orayada gelemedik...
    farketemz nyi nasıl istiyorsanı o şekilde yaparız

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVET MT HALKI HERKEZ KEBAP YEMEYE BU SEFERDE GELMEYEN İR KİŞİ BİLE OLURSA ARTIK YUH DİYECEĞİM KENDİMİ ABİLERİM ABLALARIM HALAMIN OĞLU İLE BİRLKTE BR KEBAP SALONU AÇTIK VE SİZLER İÇİN KATILIMLARINIZA GÖRE DÜKKANI SİZE AYARLICAM YANİ KÜNEFE DAHİL BÜTÜN YİYECEK İÇECEK KEBAP İSKENDER DÖNER ÇAY TABİKİ HERŞEY OLUCAK RİCA ETTİM AKŞAM NORMALDE DÖNER ÇIKARTILMAZ AMA BEN SİZLER İÇİN ÇIKARTICM EVET KATILIMLARINIZA GÖRE BELİRLEYECEM GÜN VE SAAT

EVET BU SEFER BARİ KIRMAYIN BENİ DE GELİN

OLCAY DÖNER VE KEBAP SALONU
    NUHKUYUSU CAD. 141.A

05068471144 BU BENM TELİM HERHANGİ BİR SORUNUZ OLURSA ARAYABİLİRSİNİZ..

EVET ŞMDİİİ!!!!!!!!111

1=......................
    yaşar kardeşim Allah utandırmasın sana bol kazançlar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    kanka hayırlı olsun havlar düzelsin bu havada kimse çıkmaz hele bugün donuma kadar ıslandım ki motorla da gitmedim taksiyle gittim durağa kadar vıçık vıçık oldum havalar biraz dzüelince yap bence
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hadi hayırlı olsun bakalım canım benim..

Gelince hususi muamele isterim yalnız..O gün arabalı vapurda konuştuyduk, Üsküdar da senile balık-ekmek yapamadık bak hala aklımda o plan

Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gelince hususi muamele isterim yalnız..O gün arabalı vapurda konuştuyduk, Üsküdar da senile balık-ekmek yapamadık bak hala aklımda o plan
    unuttun gitin birdahada aramadın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:43 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

saol kanka sende gelcen dimi

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulaaaaa.....
    yahu harbidende acayip AÇIKTIM!!!!
    canım ADANA çekti bide künefe.....

eh be kardeşim,gece vakti aklıma ne soktun....

BABAÇİ;

Abi bi gün sana geleyim,buluşup beraber gidelim... ben bulamam şimdi orayı...

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    kanka motorum serviste kazadan dolayı biliyosun bitsin hem havalarda biraz düzelsin topluca bi gelelim kanımca
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hayırlı olsun ...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Hayırlı olsun kelon....
    Paket servis elemana ihtiyacın varmı....Nerden nereye dimi keloncum,ALLAH hayırlı işler versin..

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    ete muhabbete her türlü varım, motora gerek yok bu havada arabayla geliriz leziz kebabların dönerlerin tadına doyulurmu yaw sen işleri bi yoluna koyda kaptan illaki damlarım bende emin ol

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    hayırlı olsun, Allah bol ve hayırlı kazançlar nasip etsin. fiyat dengesine, temizliğe, kaliteye, hızlı servise önem verdiğiniz sürece müşterileriniz hem artacak hem de sizi tavsiye edeceklerdir.

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Hayırlı olsun fakat ben haddim olmadan bir hatayı düzeltmek istiyorum.
    Her kişi anlamındaki yazım "herkes"
    Her sefer anlamındaki yazım "herkez"
    olacak. Yani sizinki "herkes" olmalıydı sanırım.
    Tekrar hayırlı olsun
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler