Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 29 Kasım 2009 Yalıköy Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Arkadaşlar yarın havanın yağışlı olacağı söyleniyor. Ancak geçiş şeklinde mi yoksa sağanak şekilde mi olacak kesin bir bilgi yok. Telefonla ulaşabildiğim kişiler Pazartesiye ertelesek mi diye sordu.
    Durup düşündüğümüzde geziye katılacağını belirten kişilerin büyük bölümü birbirini tanımıyor daha önemlisi tecrübesi nedir ne değildir bilmiyoruz. Üstelik bir de yağışlı bir günde kalabalık olan grubu ciddi tehlikeye sokabiliriz. Bu yüzden geziyi Pazartesi gününe almayı teklif ediyorum.

Konunun "tatlı su motorculuğu"ndan ziyade toplu sürüş yapıyoruz ve organizasyonu hazırlayan kişiler olarak grubun sorumluluğu bizlerde. Bu şartlarda başlığı açan kişi olarak bu sorumluluğu almak istemiyorum. Hava durumu Pazartesi gününün açık olduğunu bildirdiği için Pazartesi gününe kaydırmak bence daha mantıklı.

Gezinin Pazartesiye alınması konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Küçük bir not :
    Grubun ikiye üçe bölünme konusunu bir araya geldiğimizde konuşalım. Herkes fikrini söylüyor sanki böyle bir karar alınmış gibi bir durum söz konusu oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Arkadaşlar selam silivriden katılmayı düşünüyorum çorlu tarafından bir kaç arkadaş gelecek
    muhtemelen saat 10,00 gibi subaşından katılacağız.
    her halde saat 10,00 gibi subaşında olursunuz

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı GSXRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuştum zeytincim Biraz daha başlığı takip edin netlik kazanıcak zaten...Konuşmalar yapılıyor..
    OK. Okudum şimdi. Olması gereken olduğu için en azından kendi adıma daha iyi hissediyorum. Teşekkürler canım.

Motosikleti
    TDM900
    10 kişi konuyu okuyor yorum yapacak kimse yok mu ?

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın havanın yağışlı olacağı söyleniyor. Ancak geçiş şeklinde mi yoksa sağanak şekilde mi olacak kesin bir bilgi yok. Telefonla ulaşabildiğim kişiler Pazartesiye ertelesek mi diye sordu.
    Durup düşündüğümüzde geziye katılacağını belirten kişilerin büyük bölümü birbirini tanımıyor daha önemlisi tecrübesi nedir ne değildir bilmiyoruz. Üstelik bir de yağışlı bir günde kalabalık olan grubu ciddi tehlikeye sokabiliriz. Bu yüzden geziyi Pazartesi gününe almayı teklif ediyorum.

Konunun "tatlı su motorculuğu"ndan ziyade toplu sürüş yapıyoruz ve organizasyonu hazırlayan kişiler olarak grubun sorumluluğu bizlerde. Bu şartlarda başlığı açan kişi olarak bu sorumluluğu almak istemiyorum. Hava durumu Pazartesi gününün açık olduğunu bildirdiği için Pazartesi gününe kaydırmak bence daha mantıklı.

Gezinin Pazartesiye alınması konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

Küçük bir not :
    Grubun ikiye üçe bölünme konusunu bir araya geldiğimizde konuşalım. Herkes fikrini söylüyor sanki böyle bir karar alınmış gibi bir durum söz konusu oluyor.
    Haklısın Tuğushan, katılıyorum sana. Grup sürüşü yağmur riskiyle birleşince, geziden çok eziyete dönüşebilir hepimiz için.

Kendi adıma yarın ki hava şartları dahilinde geziye katılmayacağımı üzülerek belirtirim.

Pazartesi günü için de katılacağıma dair kesin konuşamıyorum.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    TDM900
    Başka? Arkadaşlar bir anca bir şeyler yazalım yönetime de bildirmemiz gerekiyor.

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın Tuğushan, katılıyorum sana. Grup sürüşü yağmur riskiyle birleşince, geziden çok eziyete dönüşebilir hepimiz için.

Kendi adıma yarın ki hava şartları dahilinde geziye katılmayacağımı üzülerek belirtirim.

Pazartesi günü için de katılacağıma dair kesin konuşamıyorum.
    Pazartesi gelemiyorum. Yarın da gelmiyorum.

Motosikleti
    F 650 GS
    Arkadaşlar muhtemelen iptal galiba ?

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Pazartesi olursa katılımın düşeceğini tahmin ediyorum.Bana göre yarın daha iyi hem yağmurlu havaları daha çok seviyorum..
    Bu benim görüşüm...

Motosikleti
    TDM900
    Başka kişilerden de yanıt bekliyoruz mgu. İptal etmek değil pazartesiye ertelemeyi düşünüyoruz.

Motosikleti
    xvs650 DragStar 2006m
    yeni bir katılımcı olduğumdan, sadece görüşmeleri takip ediyorum, ama iptal olmasa iyi olurdu diye düşünüyorum.

Motosikleti
    F 650 GS
    Tamam bekliyoruz o zaman herkez görüşünü yazsın

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağmurda grup sürüşü olmuyor mu ? bir de düne kadar hava durumu yarın için güneşli görünüyordu. pazartesi içinde aynı durum söz konusu olamaz mı?

Arkadaşlar yarın için 5-6 motor olacaksa bile ben gelmek isterim. Yağmur nasılsa sert olmayacak. Ancak eğer kalabalık olursak güvenlik açısından da orada grupları parçalara bölebiliriz.

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı çakır usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni bir katılımcı olduğumdan, sadece görüşmeleri takip ediyorum, ama iptal olmasa iyi olurdu diye düşünüyorum.
    usta inşallah problem olmaz arkadaşlardan haber bekliyelim bakalım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    pazartesi başka planlarım oldugundan bu geziye katilamayacgim.... yarin olursa ben hazirim...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yav arkadaşlar ben aylardır gezilere katılıp, geziler düzenliyorum..Bu şekilde bir durumla karşılaşmadım hiç..

Grup sürüşü tek grup şeklinde yapılacak diyoruz, her kafadan ses çıkıyor..

Standart düşük hızla toplu sürüş yapılacak diyoruz gene herkes ama şöyle ama böyle diyor..

Yağmur yağacak dedik, yağmurda grup sürüşü riskli olur vs. diyenler var..

Ben anlamadım bu iş nasıl olacak?

Normalde bir gezi başlığı açılır, rota ve saat belirlenir, hava durumu yazılır ve kabul eden insanlar buluşur ve giderler..

Bu şekilde olmaz bu iş..

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşlar ben aylardır gezilere katılıp, geziler düzenliyorum..Bu şekilde bir durumla karşılaşmadım hiç..

Grup sürüşü tek grup şeklinde yapılacak diyoruz, her kafadan ses çıkıyor..

Standart düşük hızla toplu sürüş yapılacak diyoruz gene herkes ama şöyle ama böyle diyor..

Yağmur yağacak dedik, yağmurda grup sürüşü riskli olur vs. diyenler var..

Ben anlamadım bu iş nasıl olacak?

Normalde bir gezi başlığı açılır, rota ve saat belirlenir, hava durumu yazılır ve kabul eden insanlar buluşur ve giderler..

Bu şekilde olmaz bu iş..
    aynen katılıyorum engin abi.

belki sabah kalktığımızda güneşli diye verecek hava durumu, hiç belli olmaz. ama gök gürültülü fırtınalı bir sağanak yağış olmadıktan sonra bence bir sorun olmaz.

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Pazartesi işime gelse de ertelemek için çok geç bence. Yarın olsun derim. Yağmursuz geziler her zaman düzenleniyor nasıl olsa
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    Honda 1000 RR
    Tuğushan Söylediklerine kesinlikle katılıyorum.İyi bir açıklama olmuş Benimde fikrim.gezinin pazartesi gününe alınması yönündedir.Katılacak arkadaşlar Ne düşünür ne söyler bunlarda hepimiz için önemlidir..

Herşeyin ötesinde grup sürüşünü organize eden arkadaşların da Bazı konularda fikir beyan edip karar almaları kesinlikle onların en tabii haklarıdır.Sonuçta en profesyonel'im diyen dahi yağmurlu hava koşullarında sürüşün oldukça zor ve tehlikeli olduğunu bilmektedir...Grup sürüşlerinin dahada tehlikeli olabileceği kanısındayım..

Ancak yarın gidilecek deniyorsada geliyorum.. tmm
    [B]AnıL DOĞRU[/B]
    anildogru@mynet.com

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler