Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 22 Kasım 2009 Sapanca Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    herkese hayırlı yolculuklar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    PİAGGİO X9
    Valla arkadaşa katılmamak elde değil ben 4 5 defa toplu sürüşlere katıldım 29 ekim gündüz gece 30 ağustos gündüz gece,ama malesef davet edipte çağıran arkadaşlardan bir allahın kulu gel bakalım kardeş sen kimsin nesin demedi 1 kişi bile sohbete girmedi valla bundan sonra sanırım kendi ekibimi kuracağım öle görünüyor. üzgünüm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 ----------

Bence bu tür gezileri organize edip planlayan arkadaşlar gruba liderlik edeceklerse 10 dk.ayırıp listeden çek ederek (belki plakalar alınır yada nicknameler bilemiyorum) yeni katılan arkadaş varmı yokmu diye bir çek edip tanıştırmalı gruptakilerle hepsi ile olmasada en azından başı çeken 3-5 kişiyle tanıştırmak ekip ruhunu canlandırır yoksa ben liderim eee yoldan geçen herkes katılsın olduuu....

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RaQuEtTe77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşa katılmamak elde değil ben 4 5 defa toplu sürüşlere katıldım 29 ekim gündüz gece 30 ağustos gündüz gece,ama malesef davet edipte çağıran arkadaşlardan bir allahın kulu gel bakalım kardeş sen kimsin nesin demedi 1 kişi bile sohbete girmedi valla bundan sonra sanırım kendi ekibimi kuracağım öle görünüyor. üzgünüm
    kimse sana gel kardeş sen kimsin nesin demez. sen gidip ben geldim buyum şuyum deyeceksin. kimsede kabahat bulma. bir ortama girdiğin zaman örneğin kahveye, sen mi selam verirsin yoksa miletten selam mı beklersin. aynı mantık

Motosikleti
    PİAGGİO X9
    İnsanın şevki kırılıyor ondan sonrada bir daha hiç bir organizasyonu iplemimemeye başlıyor düşünsenize benim gibi düşünen arkadaşların sayısı yüksekse busefer başka gruplar doğmaya başlar birlik beraberlik bozulurr....OH BEEE İÇİMİ DÖKÜP RAHATLADIM UMARIM BU SÖZLERİMİ DUYAN LİDERLER VEYA KURUCULAR OLUR SAYGILARRR...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 ----------

Alıntı Reşit19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse sana gel kardeş sen kimsin nesin demez. sen gidip ben geldim buyum şuyum deyeceksin. kimsede kabahat bulma. bir ortama girdiğin zaman örneğin kahveye, sen mi selam verirsin yoksa miletten selam mı beklersin. aynı mantık
    BENİM SLM VERMEDİĞİMİ NEREDEN BİLİYORSUN ARKADAŞIM sen lidersen birilerini çağırıyorsan gelin güç birliği yapalım diyorsan bazı şeyleri düşüneceksin kahve kültürüyle yada o mantıkta olanlarla iş yürümez o zihniyetteki kişilerde kimseye liderlik edemez.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:16 ----------

Bu arada senin yaş 19 galiba kahve kültürü ile bağdaştırdığına göre daha öğreneceğin çok şey varrr..

Ben 33 yaşındayım birader... senin biraz daha çalışman lazım yada okuduğunu biraz sindirip düşünüp öle konuşman yada yazman lazım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:18 ----------

Kahvedeki adam seni davet ediyorsa önce o selam verir ve karşılar bunu bir düşün davet eden sensin ben yoldan geçerken gelmedim..

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    RaQuEtTe77 bence boş yeri kuruntu yapıyorsun davet edilmiş işte topic açılmış davet etmek istenmese zaten telefonla haberleşilir gezi yapılır topic açılır sende bakarsın öle bir durumda senin dedigin doğru 30 ağustos ve 29 ekim kortejlerinde zaten 100 lerce kişi vardı herkezle teker teker merhabalaşıp konuşmak yöneticilerin içinde imkansız bir şey.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    @ RaQuEtTe77
    Tanımlarda bazı yanlış anlaşılmalar var sanırım..
    Öncelikle grup liderinden kasıt sürüş lideridir..
    Bu grup lideri arkadaşta gidilecek güzergahı bilen, grup sürüşü kavramlarına hakim ve trafik/yol bilgisi ve önsezisi kuvvetli arkadaşlardan birisi olur..Bunun haricinde grup liderinin herhangi bir sorumluluğu yoktur..
    Öyle güç birliği vs. türünden bir olay yok ortada yani..

Şimdiye kadar pek çok geziye katıldım..Pek çok yeni arkadaş geldi/gitti..
    Bu tür bir eleştiride bulunanı duymadım açıkçası..
    Bende ilk buluşmama geldiğimde (Dragos'ta kahvaltı etkinliğiydi) Selam ben Osbourne diyip dalmıştım içeri..Sonrada kaynaşmıştık..

Bir de insanların iyi niyetle ve gülücük smileyleri koyarak yazdıkları mesajlara asabi cevaplar veren bir zihniyette olmak zaten herhangi bir ortamda kaynaşmanızı güçleştirir kanısındayım..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Sanirim en erken gelen benim Geziden...Kellecinin benden önce gelmesi lazimdi ama galiba nette degil.... kahvaltiya sonlarında yetiştim saat 11 de burdan çıkmıştım...bi bardak çaylarını içtim...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Var
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanirim en erken gelen benim Geziden...Kellecinin benden önce gelmesi lazimdi ama galiba nette degil.... kahvaltiya sonlarında yetiştim saat 11 de burdan çıkmıştım...bi bardak çaylarını içtim...
    Diğerleri geziye devam mı ediyor?
    Erken mi ayrıldın sen?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğerleri geziye devam mı ediyor?
    Erken mi ayrıldın sen?
    evet onlar devam ettiler ben kelleciyi ugurladıktan sonra kendim biraz turladım sapancada...Sonra geri dönüş yolunu tuttum....
    kelleciye eşlik etmek isterdim ama hızım yetmeyecegi için tek gönderdik

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    güzel bir geziydi..sedat usta nereye kayboldu bıranda anlayamadım bile vedalasamadık bıle...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir geziydi..sedat usta nereye kayboldu bıranda anlayamadım bile vedalasamadık bıle...
    tekrar geliriz hacı sorun degil yolumuzun üzeri

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    resimler birazdan geliyor:D
    Drift Religion

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sana demlik feda olsun hatta yanında da kahvaltıNe iyi ettin de geldin.Allaha emanet olun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:11 ----------

Alıntı 71Hakan71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılım için teşekkür ederiz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

Alıntı Kelleci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler birazdan geliyor:D
    Gözün mprarmış diyorlar-Hanım mı vurmuş ne Eyvallah kardeş
    Fazer 2004 tünal dan sevgiler

Motosikleti
    YZF-R1

Drift Religion

güzel bir gün oldu ,muhabbet güzeldi yemek yediğimiz yer güzeldi ,toplu sürüş ayrı bir güzeldi kısacası her şey harikaydı ,herkese çok teşekkürler

Motosikleti
    YZF-R1
    gelen telefon yüzünden aranızdan erken ayrılmak zorunda kaldım..... emeği geçen tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum...... elimden geldiğince bundan sonraki gezilerde olmaya çalışacağım......
    Drift Religion

Motosikleti
    Var
    Fotoları buraya atmıyoruz arkadaşlar..

Gezi Fotoları kısmında başlık açın, oraya atın hepsini..

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir gün oldu ,muhabbet güzeldi yemek yediğimiz yer güzeldi ,toplu sürüş ayrı bir güzeldi kısacası her şey harikaydı ,herkese çok teşekkürler
    Abi motoruna sağlık.Geldiğin için sağol.Yeni geziyi planlıyoruz.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    iyiki biraz boşladık gezin bakalım

valla nede güzel yapmışsınız aranızda olmak isterdim ama haftanın yorgunluğu ağır bastı sanırım. sabah uyanamadım yoksa ufaktan bir süpriz yapacaktım bukadarmı foto var nerede geri kalnı.emeklerinize sağlık
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motoruna sağlık.Geldiğin için sağol.Yeni geziyi planlıyoruz.
    Grup sürüşünde göstermiş olduğun yardım severliğe teşekkürler ,hakikatten takdire şayandı ilerki gezilerede görüşmek üzere

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler