Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

25/10/2009 Malkara Gezisine Var Mısınız??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    Tarih : 25/10/2009

Yer :
    Malkara Değirmen Restorant

Toplanma Saati : 10:00

Teker Dönüş Saati :
    10:30

Toplanma Yeri : Aslı Petrol Shell Benzinliği

Lüleburgaz Rotası :
    Aslı Petrol – Alpullu – Hayrabolu– MALKARA

Menü ve ücret belirtilmemiştir.Herkes istediği yemeği yiyebilir

ve ona göre ücret öder..

Lüleburgaz İrtibat Tel : 0542 214 24 25 ( Ali Tezcan)

Malkara irtibat tel : 0543 803 23 23 (Aykut Tabak)

Bu gezi kesinlikle klüp/kuruluş adı altında düzenlenmemiştir..

Lüleburgaz motosiklet klübünden istifa ettim. Artık gezileri tek başıma organize ediyorum..

Bilginize...
    ::160:: [COLOR="Magenta"][B][I]тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм [/I][/B][/COLOR] :joker: ::kalbim::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Maşallah.. Ne be.. Etrafa tohum mu saçtınız. Bravo organize edenlere ve ıştırakçılara...

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    malkara gezisi yapıyoruz gezi olmadı daha abi
    ::160:: [COLOR="Magenta"][B][I]тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм [/I][/B][/COLOR] :joker: ::kalbim::

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    hava müsait olursa istanbuldan gelirim cansu,sen çağırırsın da gelmezmiyiz.efe_1987 mehmetle beraber hemde,bi de istanbuldan gelecekler direk malkaraya mı gidecek,sergen gezisindeki gibi karşılama grubu falan olacakmı acaba

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    size neresi uygun olursa orası mustafacım zaten irtibat no yazdım neresi uygunsa orasını arasınız yine karşılamaya gideriz

Motosikleti
    Işte bunu sevdim,silivriden murat abiyi de bekliyoruz onu arıcam ben gelirse ben mehmetle beraber silivriye giderim ordan geliriz biz inşallah hava güzel olur inşallah güzel olur inşallah güzel olur

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    inşalla

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işte bunu sevdim,silivriden murat abiyi de bekliyoruz onu arıcam ben gelirse ben mehmetle beraber silivriye giderim ordan geliriz biz inşallah hava güzel olur inşallah güzel olur inşallah güzel olur
    TEkirdağ mt Grubu Olarak İstanbuldan Gelecekleri KArşılayabilir, YOla Beraber devam edebiliriz..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    özer abi bence söz verme hep böyle yapıyosun son anda bi bakıyoruz yoksun

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Selamlar Pazar gününe Bir planım çıkmaz ise Bende Gelebilirim Yanlız Yolları Sağlam tarif edicek birisi Lazım. Yada fatihten beraber Çıkabiliriz yola Varsa butarafta arkadaşlar ?
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    mustafa var motosiklet adaşın onla konuş by_dengesiz

Motosikleti
    Alıntı by_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağ mt grubu olarak istanbuldan gelecekleri karşılayabilir, yola beraber devam edebiliriz..
    hallederiz hele bi hava iyi olsun

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı _cns_monero_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa var motosiklet adaşın onla konuş by_dengesiz
    Okey cansu Dediği gibi hava güzel olsunda Yolların Bittiği yere kadar gideriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:18 PM ----------

hallederiz hele bi hava iyi olsun
    Katılıyorum Yağmurlu havada hiç Sürmedim Bu Yeni şeytanımı Sürmekte İstemiyorum
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    arkadaşlar istanbuldan kac km olur malkara bende bı hesap yapım belkı gelırım bu arada bayan kısmısıda gelecekmı bende esımı getıreyım ole olursa

Motosikleti
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okey cansu dediği gibi hava güzel olsunda yolların bittiği yere kadar gideriz.

[sıze=1]---------- mesaj ekleme zamanı: 16:19 pm ---------- ilk mesajı ekleme zamanı 16:18 pm ----------[/sıze]

katılıyorum yağmurlu havada hiç sürmedim bu yeni şeytanımı sürmekte istemiyorum
    yağmurlu olması da önemli havanın soğuk olması da,soğuk havayı sevmem,motorum da sevmez

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı eyüb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar istanbuldan kac km olur malkara bende bı hesap yapım belkı gelırım bu arada bayan kısmısıda gelecekmı bende esımı getıreyım ole olursa
    bilader sen harbi tehlikelisin ya Tam takır kuru bakırsız okadar yola Gelicen he

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:22 PM ----------

yağmurlu olması da önemli havanın soğuk olması da,soğuk havayı sevmem,motorum da sevmez
    Sadece Soğuk Duş yapmayı sefiore

Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    bilader sen harbi tehlikelisin ya Tam takır kuru bakırsız okadar yola Gelicen he

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:22 PM ----------

Sadece Soğuk Duş yapmayı sefiore
    cihan kardwesım napım yaa kıs geldım gelecek azcık gezeyım yahuu

beraber gidekmi :::::::::::.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    cihan kardwesım napım yaa kıs geldım gelecek azcık gezeyım yahuu

beraber gidekmi :::::::::::.
    En sevindiğim nokta Ehliyeti Alıyor bilincinde olmanç

Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    En sevindiğim nokta Ehliyeti Alıyor bilincinde olmanç
    bak şaka filan yapıyorum ama bende bu durumdan pek memnun degilim ama hep aksilikler oldugu ıcın alamadım sımdıye kadar
    motoru yenı aldım sende ılk aldıgını hatırla o heyecan senı seytanlastırıyo dostum
    ben motoru almadan 3 gun onceden aldım kaskları dizlık korumayı eldıvenı montu anlatabılıyomuyum bos bırı degılım ama zorlandım neyse bu kadar acıklama yeterlı

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    bak şaka filan yapıyorum ama bende bu durumdan pek memnun degilim ama hep aksilikler oldugu ıcın alamadım sımdıye kadar
    motoru yenı aldım sende ılk aldıgını hatırla o heyecan senı seytanlastırıyo dostum
    ben motoru almadan 3 gun onceden aldım kaskları dizlık korumayı eldıvenı montu anlatabılıyomuyum bos bırı degılım ama zorlandım neyse bu kadar acıklama yeterlı
    Hayırlı olsun Pazar günüki yolculuk Kaç km git gel sen onu söyle

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler