Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

25/10/2009 Malkara Gezisine Var Mısınız??

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Teşekkürler Türkiye
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Süper oldu bu teşekkürler mehmet Sabah görüşmek üzere.
    Kamera aparatını takamadım sabaha erken kalkabilirsem kamerayı da takarım

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    efe_1987 namı diyer mehmet kardeşim de gelebilir,ben gelirsem tabi,yarım saat sonra haber verecem

arkadaşlar şimdi < haber geldi gelemiyorum yinede bir durum <olursa cepten sizleri bulur yetiştirim.Allaha emanet olun kardeşlerim.

Motosikleti
    TDM900
    Tüh :(
    Sen yine de gelmeye çalış

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Bayrağı kaptırmam BEnim nerden geldiğimi bilen varmı Cıp Cıpımı bakıma soktum beyler yarın sabah saat 7 de yola çıkıyoruz ben fatihteyim benle buluşmak istiyen varmı gişelere kadar beraber gidelim ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 PM ----------

Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şimdi < haber geldi gelemiyorum yinede bir durum <olursa cepten sizleri bulur yetiştirim.Allaha emanet olun kardeşlerim.
    Seni Sünnet edicem zaten güzel u Dönüşü yapıon
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayrağı kaptırmam BEnim nerden geldiğimi bilen varmı Cıp Cıpımı bakıma soktum beyler yarın sabah saat 7 de yola çıkıyoruz ben fatihteyim benle buluşmak istiyen varmı gişelere kadar beraber gidelim ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 PM ----------

Seni Sünnet edicem zaten güzel u Dönüşü yapıon
    eyvallah kardeş

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Anlaşılan tek motor gidicem gişelere kadar :S 7 de çıkıcam yola 8 de gişelerde olurum inşallah. Hepinizi yüreğinizden öpüyorum geç kalmayın. yeni saate göre gelicem.
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    hyosung gt250r...
    bol bol resim çekip koyun da bizde yararlanırız...

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı bluem195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bol bol resim çekip koyun da bizde yararlanırız...
    Çakal Gelsene sende

Yaman peynircilik Malkarada hemen yol kenarindadir Malkara icine girmenize gerek yoktur Tekirdagdan gelenler Malkaraya sapmadan devam edecekler Malkaradan 2 Km. kadar sonra Yaman Peynircilik var.
    (Değirmen Restorant) bilmiyorum yeni acilmis herhalde bayagi zaman oldu memleketime gitmeyeli :-)

iyi eglenceler

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Cumartesi, 24 Ekim 2009
    Yaz saati uygulaması bu gece sona eriyor. Gece 04.00'de saatler 1 saat geri alınacak.
    Yaz saati uygulaması bu gece sona eriyor. Cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 04.00'te saatler 1 saat geri alınacak. Yaz saati uygulamasına 29 Mart 2009 tarihinde geçilirken, saatler 03.00'te bir saat ileri alınmıştı.

29 Mart 2009 tarihinde başlayan yaz saati uygulaması, çalışma saatlerinin günün güneşli bölümüne alınması suretiyle, gün ışığından daha fazla yararlanılması, elektrik enerjisinin aydınlatmada kullanılan bölümünden tasarruf sağlanması amacıyla yapılıyor.

Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efe_1987 namı diyer mehmet kardeşim de gelebilir,ben gelirsem tabi,yarım saat sonra haber verecem
    mustafa haber bekliyorumm hadi ok olsunda bi gezip gelelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:52 PM ----------

[QUOTE=cihan_34_ist;1835612]Bayrağı kaptırmam BEnim nerden geldiğimi bilen varmı Cıp Cıpımı bakıma soktum beyler yarın sabah saat 7 de yola çıkıyoruz ben fatihteyim benle buluşmak istiyen varmı gişelere kadar beraber gidelim ?[COLOR="Silver"]

cihan ben merterdeyim bide kağıthaneden by dengesiz var mustafa ondan haber bekliyorum olursa sabah müsait biyerde bulusup gideriz birazdan haber gelir

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    [QUOTE=efe_1987;1835756]mustafa haber bekliyorumm hadi ok olsunda bi gezip gelelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:52 PM ----------

Bayrağı kaptırmam BEnim nerden geldiğimi bilen varmı Cıp Cıpımı bakıma soktum beyler yarın sabah saat 7 de yola çıkıyoruz ben fatihteyim benle buluşmak istiyen varmı gişelere kadar beraber gidelim ?[COLOR="Silver"]

cihan ben merterdeyim bide kağıthaneden by dengesiz var mustafa ondan haber bekliyorum olursa sabah müsait biyerde bulusup gideriz birazdan haber gelir
    Coco ben yatıyorum sabah yeni saate göre 7 de kalkıp gidicem inşallah gişelere

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    [QUOTE=efe_1987;1835756]mustafa haber bekliyorumm hadi ok olsunda bi gezip gelelim

Bayrağı kaptırmam BEnim nerden geldiğimi bilen varmı Cıp Cıpımı bakıma soktum beyler yarın sabah saat 7 de yola çıkıyoruz ben fatihteyim benle buluşmak istiyen varmı gişelere kadar beraber gidelim ?[COLOR="Silver"]

mehmet geliyorum dew-rem haberin olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:01 AM ----------

Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saatlerimizi bu gece 1 saat geriye almayı unutmayalım arkadaşlar !!!
    MT İstanbul yarın sabah Saat 08.00 da mahmutbey gişelerinde buluşuyor..
    Hareket saati 08.15..

1- Blue white(MT)
    2- K@@n (MD)
    3- Özgür (A2)
    4- By_dengesiz(MT)
    5- By_star(MT)
    6- Cihan_34_ist (MT)
    7- Eyüb (MT)
    8- UmARsIZ (MT)
    9- Mehmetay18 (MT) (Avcılar gişelerinden gruba dahil olacak)
    10-okican71 (A2)
    11-Erdal Özgüner (MF)
    12-CAPANORD (MT)

Yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar..
    +1 efe 1987-mehmet de gelecek 8.00 de gişelerdeyim

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    MT istanbul

1- Blue white
    2- By_dengesiz
    3- Cihan_34_ist
    4- Eyüb
    5- UmARsIZ
    6- Mehmetay18 + Artçısı İlhan (Avcılar gişelerinden gruba dahil olacak)
    7- efe1987

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:15 AM ----------

İyi geceler arkadaşlar..sabah görüşmek üzere inş...
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    TDM900
    Ya kaldım tam da tahmin ettigim gibi oldu bir dahakine

Motosikleti
    gsxr13000
    arkadaşlar malkaralı varmı aranızda ?

tuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dorion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar malkaralı varmı aranızda ?
    Var.
    Motosikletlerin sesini duyunca merak ettim baktım burgazdaki grup geçiyodu.Bizim burası alışkın değildir etraftaki insanlarda şaşkın şaşkın bakıyodu
    'ExTReMa'

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tuem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var.
    Motosikletlerin sesini duyunca merak ettim baktım burgazdaki grup geçiyodu.Bizim burası alışkın değildir etraftaki insanlarda şaşkın şaşkın bakıyodu
    Sen fazla bakma bakıyım keçi
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler