Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Denizli tayfası tanışma partisine haydeeee

Motovento
    REKLAM ALANI
    poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    Denizli tayfasında crazy_devil ve ben tanışma partisi düzenleyelim dedik ama diğer arkadaşların hangi zamanlarda uygun olduğu konusunda karar veremedik
    Biz 08.12.2005 Perşembe günü saat 23:00 da buluşalım dedik

Denizli'li arkadaşların saat ve zaman konusunda fikirlerine açığız

0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    hadi denizli ekibi çalışın resimleri yollayın bakalım site şenlensin adam kendini paralıyor orada organizasyon yapmak için baharda izmir tayfasını karşılarsınız artık 50 motor kadar ziyarete geleceğiz bizi çamlığa çıkarırsınız orman havası alalım biraz dolmuş son durağı önünde sizi bekleriz oradaki dolmuşçu kahvesinde çay içeriz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    hadi denizli tayfası toplanın da baharda izmirden çıkarma yapalım denizliyi motora boğalım

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    resimleri bilmem ama buyrun gelin misafirimiz olun
    bekleriz
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezi ne oldu?yapabildiniz mi?

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    halooooooo.olum crazy_devil geri döndü leyyyynnnnnn:D şşş ne zaman toplanıoz tayfa.geçen hafta toplanamadık.hadi site çalışması var felan die millet giremedi o günlerde.ama şimdi şu topici okuyun da bi hortlatın bakalım.hadi tanışma kaynaşma yuvarlaşma toplantısına kimler gelio elleri görelim bakalım:8-)
    1-)crazy_devil yani ben
    2-)posedion_20 yani o
    ...
    hadi bakalım ellerrrr haydi oturmaya mı geldik buyrunnnnn:D :D

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    aslında bayramı denizlide geçirmeyi düşünebiliriz.kaplıcaları olan bir yer varmış.ve oradaki evlerin fiyatlarıda baya iyi imiş.

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    lancelot35 ;bekleriz hocam her zaman.buyur gel sadece bayramda değilş her zaman buyur gel.ulen bi ben mi varım denizli de yaşayan beeee(bak denizlili demiorum denizli de yaşayan diorum)...hadi nerdesiniz denizli tayfasıııı.aloooooo

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denizli tayfasının güllerinden crazyim devilimde gelmiş yaw denizli tayfası daha neyi bekliyonuz en az 100 kişi toplarınır bunun şerefine Gerçektende denizli tayfasının artacağına inanıyorum...Hadi arkadaşlar bu sitede Denizlili arkadaşlarında gezi fotolarını görmek istiyoruz

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    lancelot35 ;bekleriz hocam her zaman.buyur gel sadece bayramda değilş her zaman buyur gel.ulen bi ben mi varım denizli de yaşayan beeee(bak denizlili demiorum denizli de yaşayan diorum)...hadi nerdesiniz denizli tayfasıııı.aloooooo

dostum tam olarak anlamadın galiba bayramda denizliye kaplıcalara gelmekten bahsediyo kankam lancelot35 ( sacit ) yani bu izmir tayfası demek oluyo ve biz bunu bir kaç gündür konuşuyoruz zaten bayramda planlanacak olan bir gezi bu 25 kişilik bir gurubun gelmesi söz konusu denizliye bumu yani denizliden bumu çıkıyo hadi canlanın yaaa bakalım nasıl karşılanacaz denizlide tayfanın şereflendireceği ilk il siz olacaksınız ona göre

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Egeknn orti ben ne diom alla aşkına yawww.gelin diom,görün diom,her zaman bekleriz diom,ama bunları neden sadece ben diom??denizlide adam akıllı motor binmenin bilincinde olan çok az insan var,bi o kadar da sitemizi keşfedememiş insan var denizli de.haa bu arada valla izmir tayfasının arasında forrap kardeşim olmazsa olmaz.hadi bekliom sizi bayramı felan beklemeyin hemen bu gece atlayıp gelin

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    forrap ı görürsen selam söle

Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    Egeknn orti ben ne diom alla aşkına yawww.gelin diom,görün diom,her zaman bekleriz diom,ama bunları neden sadece ben diom??denizlide adam akıllı motor binmenin bilincinde olan çok az insan var,bi o kadar da sitemizi keşfedememiş insan var denizli de.haa bu arada valla izmir tayfasının arasında forrap kardeşim olmazsa olmaz.hadi bekliom sizi bayramı felan beklemeyin hemen bu gece atlayıp gelin
    valla dostum bana kalsa pazar sabahtan çıkarım yola ama bizimkiler(izmir tayfası)günü birlik yorulmak istemiyorlar.ama bayramda hava muhalefeti olmazsa benim en çok istediğim yer denizlide kaplıcası olan bir yer varmış orası.umarım gidebiliriz.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yaw kanka nasıl günü birlik istemiyelim ki bizim izmirden denizliye yolda mola vererek gurup halinde gidişimiz kafada 5 saat sabah 10 da çıksak öğleden sonra 3 te orada olucaz 2 saat takılıp 5 te geri çıksak akşam 10 da izmirdeyiz yasık değilmi 2 saat için 10 saat yola

Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    e yuh be kanka 230 km yolu yaptı 500 km de.ee tabi 30 km de bir durursan 5 saatte sürer ona diyeceğim yok.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı lancelot35 adlı üyeden alıntı
    e yuh be kanka 230 km yolu yaptı 500 km de.ee tabi 30 km de bir durursan 5 saatte sürer ona diyeceğim yok.

kanka izmir söke arası 120 km denizliyle arası 110 km mi??

amma yaptın heeeee

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    izmir tayfası geldiğinde zaten denizli yerinden oynar biz döndükten sonra bak nasıl organize olurlar İZMİR TAYFASININ geçtiği yollarda gül bahçesine döner bakalım denizli ekibi kaç kişi olacak ve bizi karşılayacak bence lancelot sacit daha sultanhisardayken duyarlar bizim geldiğimizi bayramda denizli yıkılacak belli oldu bakalım denizli tayfası motorları yağlayıp bize eşlik edecekmi ali babanın yerinde bize tandır bile ısmarlayacak adam bulabilecekmiyiz
    CENGOMOTO

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    şşşşş aman diim haaaa ne o tandır mandır kandır yapmayın baba benden hepinize bi şıpsevdi sakız hediye ya denizli izmir arası 235km yazıo;3-3,5 saatte denizlidesiniz aha burdan hesaplayın http://www.mercedes-benz.com.tr/Internet/TR/Route/ yaww bayram ne zaman yok baba bi kaç saat durmak için gelcekseniz hiç gelmeyin yaw.bi kaç saatte nereyi gezcez biz sizle daha nereleri nereleri gezdircem ben size;çamlık,karahayıt,pamukkale,sidikli ağaç (ismi bize ait) ,yenişehir,şahin tepesi... daha neler neler ...hadi bayram gelsin de havanın azizliğine uğramazsak işallah bi toplanalım artık.kimse olmasa bile bak denizlide ben ,free_eagles,posedion_20 varız;başka kimse yokmu beaaaaa

Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    kanaka okudunmu km yi sende oaray erzurum yaptın yani

ya aslında tam konuşmadık ama bana göre denizli bayramda gidilmek için tam yeri.zaten güne birlik gidecek arkadaş burada bulamazsın.bize uygun bi hotelfalan bulun 2 gece bile kalırlar.zaten yolun yarısı otabandan gidilecek kanaka duydunmu sesimi...

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    denizliye gidilecek ve halley otelde kalınmayacak ha beni bir daha denizliye sokmazlar be ben şimdi ararım halley oteli yer ayırtırım ve denizli tayfasından iş yok belli oldu ali babanın tandırını ben ısmarlarım size oradanda sidikli ağaca gider sidikleriz o kadar biradan sonra kurur sanırım ve unutmadan denizli 250 km ben haftada bir oradayım en iyi ben bilirim BİR SAKIZA O YOL ÇEKİLMEZ hiç olmazsa kokoreç yiyelim
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler