Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Denizli tayfası tanışma partisine haydeeee

Motovento
    REKLAM ALANI
    crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    abi kokoreç ısmarlarım (nede olsa yasaklandı aman diim bak habersiz gelmeyinde hazırlıksız yakalanmayalım.baboş hotel motel pansiyon ne isterseniz ayarlarım size.yok abi olmıcak böle bu iş yaw.ulen nerde bu denizli tayfası ya.ben sizi yalnız bırakmam abi bide bişi sorcam ama özelden sormam lazım sorum artçıyla ilgili artçı alabilrim dien varsa sölesin de özelden yaziim.hadi bakalım gel bayram gel bayram bitsin bu hasret,yolunu bekleyen ....lay lay lom işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

abiçim denizli de istisnalar haric iş yok bana kalırsa güvenme dostuna saman doldur postuna

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herşey iyi hoşda şu crazy_devil işi biraz sakat ya gezi mezi tamam zaman uyarsa bende katılmaya çalışıcam (bayramda sadece 1 gün izinliyim onu denk getirmeye çalışıcam umarım olur) ama bu crazy_devil cins bi kişi o beni tereddüt ettiriyo Sanırım zihinsel problemleri var Buna güvenip oralara gitmek onun bizi götüreceği yerlere gitmek ne bileyim çok güvenli olmayabilir...Herkes yanında kendini savunacak bişeyler getirsin bence...
    Şaka bi yana serdar (crazy_devil) çok iyi bi kardeşimizdir(itinayla yağ çekilir ) kendisiyle ve diğer denizli tayfasıyla görüşmeyi bende istiyorum umarım zaman olayı uyar da bende İzmir Tayfasıyla birlikte denizliye gelebilirim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler