Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SINAVDAN GELDİM YIRTTIK GALİBA...

Motovento
    REKLAM ALANI
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Selam motosiklet sevdalıları...
    O büyük günü diğer aday arkadaşlarla beraber heyecanla yaşadık. Sabah 08.30'da gittim ve saat 10.00'da evdeyim, sizlerle sevincimi paylaşıyorum. Şanslıydım erken bir saatte girdim, şanslıydım hava mükemmeldi, şanslıydım Berkem'den Metin hocanın talebesiydim ve şanslıydım sitedeki bütün dostlarımın iyi dilek ve başarı temennilerini aldım... Gerçekten burada bilgi ve tecrübelerini aldığım arkadaşların da eğer geçtiysem, başarımdaki payları çok büyük; site kurucuları, tasarımcıları ve katılımcılarına üye bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

Motor ehliyeti almak üzere olan ya da niyetli arkadaşlara tavsiyem; bu tip sınav yerlerine meraklarından bile olsa bir kere gidip görmeleri... Sınava hazırlık aşamasında kendilerini rahatlatmaları açısından önemli... Kadın, erkek, genç yaşlı bütün yurdum insanından örnekler oradaydı... Ben çok eğlendim... Gerek kurslar gerek komisyon ciddi ciddi iş yaptılar... Heyecandan komisyon üyelerinin üzerine motorla çıkanlar bile oldu. Duvara girmek üzereyken arkadan hocanın yakaladığı adaylar ve benim gibi son kukaya takılanlar vardı. Ama ortam güzeldi... Zaten motorla ilgili olan kötü ne varki arkadaşlar... Motor=Mutluluk ve güzellik...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende geldım sımdı sınavdan.doğuştan yetenekliyim galiba ,ilk defa vitesi sürmeme ragmen vıınnnnn vıııınnnnnn...

sınava gırılen yrde gormek ıstedıgım motorlar vardı şans o matorlarda ordaydı,kullananlarla konusma sansım oldu..guzeldı ortam.onemlı olan bayan suruculerın olmasıydı

fantom76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dragstar650 sport
    bugün bendegirdim sınava.sınav olayı zaten tamamiyle komedi bence .ben kalkıp üsküdardan kendi motorumla kayışdağına sınav yerine gelip sınava giriyorum.sınavda 4 tane labuttan geçmek.tabi burası türkiye herşey olabilir.gerçi sınav bahane ama ortam şahaneydi.birdaha snav olsa birdaha giderim doğrusu.

Motosikleti
    JL 250-5
    arkadaşlar ben bu ehliyet sınavı işinin komediden başka birşey olmadığını düşünüyorum... toplam 30 saniye motor üzerinde kaldım ve belkide ömründe motosiklet kullanmamış biri bana geçer not verdi??!! motorun üzerinde zorlukla duranlar da geçti eminim.... bu kadar gayrıciddi bir uygulama yerine daha düzenli ve gerçekten hak edilerek alınmalı bence ehliyet...

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    serk,
    arkadaşlar ben bu ehliyet sınavı işinin komediden başka birşey olmadığını düşünüyorum... toplam 30 saniye motor üzerinde kaldım ve belkide ömründe motosiklet kullanmamış biri bana geçer not verdi??!! motorun üzerinde zorlukla duranlar da geçti eminim.... bu kadar gayrıciddi bir uygulama yerine daha düzenli ve gerçekten hak edilerek alınmalı bence ehliyet...
    +1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler