Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

...HALI SAHADA MAÇ YAPMAK İSTER BU DELİ GÖNLÜM...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    püsküt abi o kadar dedim bi halı saha yapalım diye...halen yiyelim içelimdesin abi...

arkadaşlar bir halı saha turnuvası başlatalım diyom...

kadrosunu kursun herkes...

anadolu yakası ve avrupa yakası olarak 2 takım kuralım...veya 3lü..4lü...5li guruplar olsun...nasıl arzu edilirse...kimi oynamak ister...kimi izlemek ister...kimse açıkta kalmasın...

herkes takımına hoş bir isim verir...(mesela...ÇILGIN BİSCUİTLER)

ve büyük kapışma yapalım...şampiyonlar ligi gibi...

6-7li takımlar oluşturalım...çok iyi top oynamaya gerek yok zaten...maksat dostluk kazansın...

birde ödül koyalım...

motordelisindede gördüm...

sonra aramızda çok iyi oynayan arkadaşlar motosiklet.net takımına seçilsinler ve sitemizi temsil etsinler...

aramızdaki maçların nerde yapılacağını ve maç saatlerini aramızda tartışalım ve bu başlığı o yönde değiştirelim...

çok hantalız...hem yiyip içip geziyoz...birazda spor yapalım abiler...

maçların hangi halısahada yapılacağını sizlere bırakıyorum...iyi bir tesis ve uygun fiyat bulan arkadaş bu topiği yönlendirsin...

hatta avrupa yakası ve asya yakası arasında bir maçda olabilir en sonunda...

kuyuya taşı atıyorum...haydi taşı çıkarın...yemeye içmeye gidelim diyen arkadaşlarada diyorumki...HAYDİ SPORA....

ben sporcunun zeki.. çevik..ve ahlaklı olanını severim....

AKTİF OYNARIM DİYENLER....

DEMAKS1905...(GÜRKAN)
    HEKTOR(DEFANS-KASAP-TAVLA MAĞLUBU)...
    FEDERAL(BÜLENT SANTRFOR-KAZMA KAZIM)...
    BURAK 786(GALİBA ADI BURAK)...
    DEAMON(FOTO UĞUR)...
    BİSCUİT ABİ(SAĞ AÇIK)...
    KADİRSOYY...(KIZILAYIN GÜLÜ)..
    ALESTE BACIM(SATIŞ MÜDÜRÜ)...
    TAR-KAN...
    SHAMYL...(TOP GEÇER AYI GEÇMEZ..)
    PURUFİER(ESKİ TOPÇULARDANDIR KENDİSİ)...
    CONGUEROR(KAPTAN FATİH)...
    MORPHEUS(NAZLI FORVET)...
    BARON985(ÇOK İSTİYO AMA ZOR)..
    BİNZAT..(BEŞİKTAŞLI KENDİSİ..ÇARŞI TAYFASINDAN YANİ..)
    YAVUZK2004..(KOVA KALECİ)...
    KOBAYHSI(O OLMAZSA OLMAZ)...
    EXPLORER(YORUM YOK)...
    CONSTANTINE..(EMRESİZ ORGANİZASYON OLAMAZ.)..
    DEJAVU..VXR(YAZAQ BELKİ)
    NECEF..(DÜNDEN HAZIR RIZA KARDEŞİM)..
    EGEKNN..(TOP TOPLAYICI)

İZLERİM... ÜŞENGECİM...BİZDEN GEÇTİ DİYENLER...(TOP TOPLAMA TAYFASI)

CHATNOİR...
    ERCUMENT ERDUN ABİ(HAKEM)...
    PERİL BACIM..(SADECE İZLERİM..ARAZİYİM)
    SAVAŞXXL...

EVET BEYLER BU KADARMIII?.....NERDE NE ZAMAN BİSCUİT ABİ VEYA KADİRSOYY AYARLASIN...TARİH VE YER SİZDEN...BEN NABIZ KONTROLÜ YAPTIM...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DEMAKS1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet yaymaya alışmış ne sporundan bahsediyorsun mete sen eniyisi aç bir fasıl topıc i bak neler oluyor. işin sakası tabiki kaytılırım güzel bir düşünce..

mete_han, senin işin indirim, benim işim sindirim maçlar motor üstünde olcaksa ben varım yok eğer koşacaksak iyi bi izleyici olurum

mete_han, canım kardeşim bu gerçekten organize isteyen bi iş gruplar kurup maç yapmak saha belirleme saat belirleme yani tabiki yapılır ama kafada kurmak gerekir bir spor akademisi mezunu olarak bu sistemlerinde eğitimi almış bir kişi olarak gerekli olan desteği sonuna kadar sağlarımm gerekirse organize bile ederim ama ben biraz daha vakit geçsin diye bekliyordum
    saruların cevabına gelince
    1. büyük ihtimalle gece maçları olur 10-12 gibi bu sayede hafta içinede maç koyabilirsin
    2.yer tahlili olarakta karşı tarafın ve bizim köprü çıkışlarına yakın olan yerlerimiz düşünülürse eğer ( beylerbeyi-beşiktaş ) gibi mantıklı olur
    3.takım sayısı halı sahanın ebatına göre ayarlanmalıdır ama en ufak halı sahada bile 6 kişilk takım çıkarki zaten standart bir saha düşünürsek 7 kişiden takım olur
    4.benim tahminim 7 kişiden duruma göre 7 takım çıkabilir bunların orgaizasyonlarını aynı hafta içine koyabilirizzz farklı günler olmak şartı ile

falan filan organize edilir yanlız biraz sabır

ben kasabım yani defansım
    ´´Tek bir hayatiniz var ve bir gün sona eriyor.. Umarim her gününüzü değerlendirirsiniz..\"
    A Rh +

Motosikleti
    valla izlemesi bile çok zevkli olur diye umuyorum...

zaten insanlar birbirini ... yolculukta ...birde halı sahada tanırmış... (halk arasında dolaşan geyik)

yasin abi topu sana atıyorum valla....

ben ortaya fikri attım kaçarım...misyon senin sırtında....kar kıyamet gelmeden kendimizi verelim futbola...

gurkanım fasıl alem dedinmi bir kısım arkadaşlar zaten anında atlıyor...onlar içelim güzelleşelim tayfası...

chatnoır abi suya sabuna dokunmayayım diyon yani...nevizadeye gelmeni umuyordum...

hektorum sende hiç kasap yapısı yok be abicim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mete_han, kasap olmak için cüsseye gerek yok ki futbol oynamyı bilmiyosan defansada koymuşlarsa al sana kasap
    ´´Tek bir hayatiniz var ve bir gün sona eriyor.. Umarim her gününüzü değerlendirirsiniz..\"
    A Rh +

Motosikleti
    bende bilmiyom valla...hemen yoruluyom...nefes nefese kalıyom...onun için bende kaleyi tercih ederim...halı saha maçlarında zaten kaleci bulmak zor olur ya...ben gönüllü kaleciyim...

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    Ben de kazmayım ama mevkiim pivot santrafor ( şaban şükür hesabı )

bana kalecilerin korkulu rüyası derler ( telefonla taciz ve tehdit ederimde )

PİS küvit kardeş maltepe sahildeki halı saha da çok uygun bir de moda da var ama 6 kişilik oynanıyor, zorlarsak 7 kişi de sıkışırız, idealtepe de minibüs yoluna yakın bir yer daha var buralar hep çim saha, herşeyi tek başına yapman zor olabilir, sana yardımcı olabilirim, ben de buralarla görüşürüm, senin yardımcın olmaya hazırım, emir subayın federal emir ve görüşlerine hazırdır komutanım nnooluur beni işe al
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    motorla oynacaksan ben oğlanın krosla gelim gene
    önde oynasam gol atamam
    kaleci olsam topları tutamam gol olur
    orta oynasam herkes geçer beni
    hakem olsam tataf tutamam her iki tarafın oyuncularından dayak yerim
    yanlış karar veriyom diye
    ben eniyi kale arkasında sahadan kaçan topları toplarım
    veya kenardan sizi seyrederim.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    e_erdun, abicim sen benden daha iyi oynarsın, maksat spor olsun aramızda ne kazmalar var ya, sen ben herkes oynayacak ki amaç birlikte olmak, yok öyle sen hatta takım kaptanı oldun bile haberin yok...

Motosikleti
    Burgman An 400
    Bende varım bu işte.(Her ne kadar kazma olsamda)

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    hazır kasklarımız ve korumalı montlarımız da varken amerikan futbolu mu oynasak acaba ?? gerçi bu durumda federal ve metehan'nın karşısına çıkmak da cesaret ister hani
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    deamon, oppssss yok artık lebroonm jamesss benim neyim var abi be nazik ve narin bir adamım, ama mete gerçekten iri kıyım...sen bide kendine bak uğur motoruna bindinmi jantla asfalt aynı hizaya geliyor

Motosikleti
    150 zat
    federal'cim ...son gördüğünden beri baya bi kilo verdim (saçları kestirdim de ...yarım kilo filan gitti yani) ...
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

Motosikleti
    AS 150 T
    maltepe kopruden asagıya ınerken ılk sagdan gırdıgınızde cok guzel ve kalıtelı 3 halı sahanın yanyana oldugu bır yer var orasıda uygundur. bence oradada yapabılırz anadolu yakası maclarını..
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

Motosikleti
    150 zat
    kadirsoy tarif ettiğin yer benim oturduğum sitenin dibinde ya...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    kadirsoyyy, oynuyosun yanii :

kadirsoyy senin dediğin yer olmaz abi, orası uğur'a yakınmış, daha uzak bir yer bakalım

Motosikleti
    AS 150 T
    abı orası super yer tam bızlık bır gecede 3 takım oynar..ugur top sende
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

Motosikleti
    150 zat
    kadirsoy abi ne diyim...yer güzel de ...bende de futbol kabiliyeti yok ki...anca takoz olur benden...ayrıca evden yürüyerek 2 dakka bana orası bana...şöyle motorla yarım saatte gidilecek bi yer olmazsa ne anladım ben bu işten...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler