Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İZMİR 29 EKİM CUMARTESİ AKŞAMI İFTAR YEMEĞİNDE TOPLANIYORUZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Evet sevgili dostlar her hafta cumartesi akşamı saat 20.00 da atatürk lisesi önünde buluşup toplanıp kordonda üsküdar çaycısına giderek yaptığımız toplantılarda gözlemlenen X olayını biliyosunuz 40 çay içip 50 çay parası ödüyoruz neyse zaten yer ve hizmet te kimsenin hoşuna gitmemeye başladı yarın akşam yeni bir toplantı yeri kararlaştıracağız sizlere bir iki alternatif sunacağım yarın araştıracağım bu işi gelelim 29 ekim akşamına hem oruç tutan arkadaşlar hem de yemekli sohbetli hoş bir toplantı düşünüldüğünden bu tarihte hep beraber iftarda buluşalım diyoruz oruç tutan arkadaşlarla beraber yemek yer iftar yaparız yemekten sonra çay kahve ve bol geyiğe devam iftar için yer......... PALMİYE CAFE yeni asır binası yanından sevgi yoluna girilen sokakta menü ve fiyat hakkında ayrıntılı bilgiyi bu hafta sonu toplantıda sunacağım ama şimdiden söyliyeyim yemekler lezzetli ve kaliteli fiyat son derece uygun

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +****************************************+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Asyaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    Tamam "EgeKnn" benim için uygun tabi fiyatta uygunsa aşırıya kaçmazsa ben ve artçım geliriz. Hem güsell bi yemek ve muhhabet olur.
    Ama ben Cumhuriyet Bayramı için motorlarla gündüz dolaşmayı istiyorum tabiki sizede uygun olursa.
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşaLLah olurum aranızda ama şimdiden bişey diyemiycem...Tek diyeceğim şey aranızda olursam bencede o çay bahçesine gitmeyelim...Yemekli davullu zurnalı bişiler yapalım daha iyi

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    baba sen dolaş gündüz için söz veremem ben şahsen malum çalışıyoruz ama akşam iftarda beraberiz fiyat işini kafaya takmayın hakikaten uygun duyunca şaşıracaksınız

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    toplantıya aile olarak gelene hoş geldin çayı iftar yemeğine aile olarak gelene hayır duası bekar arkadaşlara sevgi ve dostluk ikram edeceğiz hadi izmiri az birşey daha sarsalım YERLEŞSİN
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    İiii peki bende dolaşmıom işte "EgeKnn" o gün sana iii çalışmalar diliyorum
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    arkadaşlar bu cumartesi saat herzamanki gibi 20.00 da herzamanki yerimizde atatürk lisesi önünde toplanacağız üsküdar çaycısı dışında 2 seçenek daha var kordonda pasaport iskele sırasında lise önünde toplandığımızda ayak üstü konuşup bir karar veririz iki yerde birbirine yakın ikisinede bakar hangisinde rahat edeceksek oraya otururuz hava güzel diyosunuz eeeee güzel hava kaçmaz yapıcaz artık bişeyler....

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben malesef 29 ekim günü tire'de olacağım,eğer gitmezsem gelirim,veya siz tire'ye gelin

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    valla olabilir kanka tire nin kebabı meşhurdur

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ************UYARIDIR..!!************************** ****
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.

PEŞPEŞE (FLOOD) MESAJ atarsanız UYARILMADAN içeriği ne olursa olsun biri hariç diğer mesajlarınız silinecektir..!!
    Sonradan yazmanız gereken yazı olursa DÜZENLE butonunu kullanıp postunuza ekleme yapınız..!!..

+ Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ***************X******************X*********

Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    yaf bende varım beni unutmayın ben ve artçım yemeğe gelicez haberiniz olsun
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı
    ben malesef 29 ekim günü tire'de olacağım,eğer gitmezsem gelirim,veya siz tire'ye gelin
    ben PHAETONW12 nin artçısı olduğum için ona bağlı olarak Tire'ye gitmeyeceğim tabii Şaka bir yana PHAETONW12 Tire'ye gitmezse onunla beraber gelirim, giderse de gelmek istiyorum, sizlerin hoş sohbetinden mahrum kalmak istemem. İnşallah buluşmak ve görüşmek üzere.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    şebnem dert etme yaw ben bostanlıdan geçecek olursam alırım seni ebru gıdada çalışıyo seni bırakıp onu almaya gidebilirim dönüşte de 3 kişi biner aleme reklam oluruz

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşlar iftar yemeğinde sizlerle olmayı çok isterim işallah bir aksilik olmazsa ben kesin geleceğim ve bu arada egeknn abi sen niye bir turizm şirketinde gezi koordinatörü olmuyorsun vallah çok iyi fikirler üretiyorsun sen

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sizler için varım sevgili dostlarım

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    yine parçaladın ortalığı egeknn vatan sağolsun herşey vatan için

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    şebnem dert etme yaw ben bostanlıdan geçecek olursam alırım seni ebru gıdada çalışıyo seni bırakıp onu almaya gidebilirim dönüşte de 3 kişi biner aleme reklam oluruz
    benim için uygundur EgeKnn, dönüş için de birşeyler ayarlarız artık da motora 3 kişi binersek Ebru ile benim çenemizden bayılırsın sen tabi Ebru şişko motora nasıl sığar bilemem

lomar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    arkadaslar tire dediniz tireli olan misafirimdir buruya gelmenizde buradaki arkadasların sizinle tanışması süper olur hme gezmiş görmüş olursunuz biliyosunuz kebab we daha mesur olan daha bir cok seyi war ben tireliyi m ok

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    29 ekşme var daha biz bu c.tesi ve pazar gezisini ayarlayalım arkadaşlar. Bu pazar hava süper olacakmış, ve birlikte motogp yi izlemek de harika olur. İlk aklımıza gelen inciraltı oldu. Ne dersiniz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler