Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 14 Kasım '08 "Nargilemin Marpucu Nedendir Neden?" Muamması Toplanması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'a dönmemiz gerekti başka sefere uzunca kalırık
    tamam o zaman resimleriniz daha fazla yer alacak bir dahaki sefere ve açılış resmi olacak
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir akşamdı, ama biz niyeyse toplu fotoğraflarda yokuz, sadece birer fotoğrafa sığmışız

Neyse 1-2 kare daha gönderelim;
    Şuradan köz uzatır mısın? cevabı kare:
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla resimlere geri dönüp bakın radayız hiç değilse iki üç resmimiz çıkmış
    ben şahidim, makinamın köşesinde iki resim kalmış geceden,

biraz geç katıldılar, olcan yoldaydı, tuçiyide topcase'imde unutmuşum, kusura bakma

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    merhaba arkadaşlar konak belediye aday adyı arkadaşımızın mail edresini veriyorum.merak edenler girip bilgi edinebilirler.www.muhsinkurt.com iyi saglıklı sürüşler.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Tum arkadaslarima ve benden buyuklere selamlar...

sizleri boyle bi arada resimlerden de olsa gormek ne guzel... cekirdek grup ve yeniler... ahhh ahhh diyorum hele ki gittardando yu chatkut un kamerasindan gorunce daha da bi ic cektim acikcasi...

bu arada Sevcan i, Nur u ve Mugeyi de gordum, fazla yuz vermeyin o ikisine, kardesim diye de torpil gecmeyin Sevcan a... Nur bizle bi kac toplanti ve de Ayvalik gezisine katildiktan sonra hemen ehliyetini aldi ve gecen hafta da cbr ini aldi... onu tebrik ediyorum burdan, azimli kizmis gercekten... ama benim biricik kiz kardesim motora binsin diye beni cagiriyor uzaklardan...

Hepinizi saglikli gordum Cesi her zaman ki gibi bodyguard isini ustlenmis, kardeslerinin guvenligini sagliyor, karmacoma da kiyafet konusunda hafif tarz degistirerek 3 yas genclesmis... biraz da yaramaz gordum acikcasi

Oguz abi seninde Masallah in var...

Sule nerelerdesin sen? sen demi yurtdisindasin?

Bu arada arkadaslar Hollandadayim 15 gundur, bi sure daha kalacagim burda... bu taraftan istegi olanlar olursa msn im var sizde.. ulasirsiniz....

ozer abicim aklimda

Alıntı turan çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar konak belediye aday adyı arkadaşımızın mail edresini veriyorum.merak edenler girip bilgi edinebilirler.www.muhsinkurt.com iyi saglıklı sürüşler.
    abicim cuma gunu icinde ortami pek samimi bulmadin diye yazmissin... birazda bu tarz durumlardan dolayi oluyor...

ister istemez yeni arkadaslarla kaynasmak ya da yeni arkadaslarin ortama bi anda isinmasi kolay degil, ne de olsa yeni tanisiliyor, zamanla herkes birbirine isinir... uyum saglayamayan yol alir gider... bu hep boyledir... az olsun oz olsun, muhabbet bizim olsun... maksadimiz cok kalabalik olmak degil, kafa dengi arkadaslarla yol yapmak zaten...

ordaki dostlarimin bi cogu evime gelmistir, ben gitmisimdir, derdim oldumu sicak yatagindan kalkip gelmistir... ama bunlar bi kac hafta da olmadi... neyse uzun konular bunlar...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    [QUOTE=uglychild;1338569]Tum arkadaslarima ve benden buyuklere selamlar...

sizleri boyle bi arada resimlerden de olsa gormek ne guzel... cekirdek grup ve yeniler... ahhh ahhh diyorum hele ki gittardando yu chatkut un kamerasindan gorunce daha da bi ic cektim acikcasi...

bu arada Sevcan i, Nur u ve Mugeyi de gordum, fazla yuz vermeyin o ikisine, kardesim diye de torpil gecmeyin Sevcan a... Nur bizle bi kac toplanti ve de Ayvalik gezisine katildiktan sonra hemen ehliyetini aldi ve gecen hafta da cbr ini aldi... onu tebrik ediyorum burdan, azimli kizmis gercekten... ama benim biricik kiz kardesim motora binsin diye beni cagiriyor uzaklardan...

Hepinizi saglikli gordum Cesi her zaman ki gibi bodyguard isini ustlenmis, kardeslerinin guvenligini sagliyor, karmacoma da kiyafet konusunda hafif tarz degistirerek 3 yas genclesmis... biraz da yaramaz gordum acikcasi

kardeşim senin yoklugunda burada bayagı hissediliyor.hollanda,da benim kayınço var istersen adres veririm. tanışırsınız ama onun motorla işi olmaz

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Ben gelemiyorum bizim buralara kar yağıyor. Ne güzel siz motor muhabbetine devam İzmiremi yerleşsek ne yapsak

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahhh ahhh diyorum hele ki gittardando yu chatkut un kamerasindan gorunce daha da bi ic cektim acikcasi...
    Sen bir süre daha görünme, bak ne fotoğraflar yayınlayacağım ben...

Hayırsız çıktın oğlum sen...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    öyle deme ya iyidir benim kardeşim baksana taaaa hollandadan bile bize selam sarkıtıyor

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    @uglychild kanka hollandanın meşhur keklerinden getir gelirken bi tadına bakalım
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @agliçild;
    Nur bizle bi kac toplanti ve de Ayvalik gezisine katildiktan sonra hemen ehliyetini aldi ve gecen hafta da cbr ini aldi... onu tebrik ediyorum burdan, azimli kizmis gercekten... ama benim biricik kiz kardesim motora binsin diye beni cagiriyor uzaklardan...
    biricik kardeşinin sana ihtiyacı kalmadı burda bi sürü abisi var,
    mesela bi taraflarda boş yatan bi motosiklet duruyodu nura eşlik etsin diye tahsis ettik sevcana o sarı ciesbeşyüzü

Bu arada arkadaslar Hollandadayim 15 gundur, bi sure daha kalacagim burda... bu taraftan istegi olanlar olursa msn im var sizde.. ulasirsiniz....

ozer abicim aklimda
    özer abi bi diyalog aktarayım sen kıssadan hisseyi al;

ben:kanko rüzgar camı görürsen alsana,
    uc: boşver camı ya ben sana bot alayım .... fiyatları
    ben:o da olurda önce cam lazım bana,
    uc: cam işe yaramaz botlar harika
    ben :iyi tamam bot al.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr

ozer abicim aklimda

abicim cuma gunu icinde ortami pek samimi bulmadin diye yazmissin... birazda bu tarz durumlardan dolayi oluyor...

ister istemez yeni arkadaslarla kaynasmak ya da yeni arkadaslarin ortama bi anda isinmasi kolay degil, ne de olsa yeni tanisiliyor, zamanla herkes birbirine isinir... uyum saglayamayan yol alir gider... bu hep boyledir... az olsun oz olsun, muhabbet bizim olsun... maksadimiz cok kalabalik olmak degil, kafa dengi arkadaslarla yol yapmak zaten...

ordaki dostlarimin bi cogu evime gelmistir, ben gitmisimdir, derdim oldumu sicak yatagindan kalkip gelmistir... ama bunlar bi kac hafta da olmadi... neyse uzun konular bunlar...
    sercan nbr kardeşim özledik seni canım kardeşim sevcanı nuru merak etme nura eğitim veriyom bu arada motor eytimi durumu iyi ye gidiyor kardeş lerimden ayırt mıyorum gözüm üstlerinde sende çabuk gel çok arayı açtın sellam lar kardeşim gülşenede sellam söyle

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

ozer abicim aklimda
    Sercanım zahmet etme ben Kask'ı sipariş ettim şu anda yolda inşallah 10-15 güne kadar gelecek.Uvex Helix Carbon/Kevlar composit 1150 gr.
    İlgine teşekkür ederim.

Senden yinede bir ricam var. Bana mevcut kask için saydam bir vizör lazım.
    Kask : Takachi TK 36 M size.
    Ebay de 29,90,-€ senden ricam bana 1 ad. alman mümkünse.
    minicik kaskı navlunu 13.-€

öptüm seni kendine iyi bak.....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    ............
    [QUOTE=uglychild;1338569]Tum arkadaslarima ve benden buyuklere selamlar...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

teşekkür ederim ,birde kısa zamanda iyi bir sürücü olmayı başarırsam o zman keyfim yerine gelecek. daha işin çok başındayım

sen merak etme sevcanı bugün kandırdım pazartesi ehliyete yazılmaya gideceğiz onunla.senin motosiklet alacağını duyunca ,ben de ehliyet konusunda biraz ısrar edince pazartesi gitmeye karar verdik sürücü kursuna (ama her an vazgeçebilir )
    [COLOR="Purple"][I][B]Sonuna Dek Çaba
    Gösterin ve Kuşkuya DÜşmeyin ; Hiçbirşey o Kadar Zor Değildir, İnanın Yeter..:cat:[/B][/I][/COLOR]

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    arkadaşlar bügün hiç ses seda çıkmadı galiba ülkedeki genel kriz sizide vurdu.kendinize iyi bakın can dostlarım.

merhaba sevgili dostlarım.yarın yavuz bingül ün konseri var saat 18 de bendede 25 davetiye var ilgilenen arkadaşlarımız oguz çatal dan alabilirler.bu paylaşım ve bu siyaset.iyi akşamlar can kardeşlerim ve dostlarım.yarından kastım pazar 21.11.2008 dir.mutlu onurlu saglıklı sürüşve yaşam dilegi ile esenkalın.

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X

ozer abicim aklimda

seco bana lastik alırmısın ?
    tamam biliyorum cok agır ama napayım yani dışardan getirtsem daha ekonomik
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan getirme buna bişi

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeşim senin yoklugunda burada bayagı hissediliyor.hollanda,da benim kayınço var istersen adres veririm. tanışırsınız ama onun motorla işi olmaz
    valla abi kayincona gelecek gidecek varsa haberim olsun, bu arada neresinde kaliyor? merkez mi sehir ismi yazsana sana zamet, belki yakinizdir...

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bir süre daha görünme, bak ne fotoğraflar yayınlayacağım ben...

Hayırsız çıktın oğlum sen...
    kankam benim, dostum benim... nasil fotograflarmis bunlar, bu sefer kac kizla yakaladin beni

hayirsiz ciksamda unutabilir mi Sercan dostlarini... en az iki gunde bir hala bere ve ayriyetten youtubedan izliyorum seni...

Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle deme ya iyidir benim kardeşim baksana taaaa hollandadan bile bize selam sarkıtıyor
    Allah razi olsun abi, ne yapsak yaranamiyoruz iste Ali ye...

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @uglychild kanka hollandanın meşhur keklerinden getir gelirken bi tadına bakalım
    Getireyim de sonrasina karismam ama, sanirim bi muhabbet vardi o geldi aklina hehehe...

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @agliçild;

biricik kardeşinin sana ihtiyacı kalmadı burda bi sürü abisi var,
    mesela bi taraflarda boş yatan bi motosiklet duruyodu nura eşlik etsin diye tahsis ettik sevcana o sarı ciesbeşyüzü

özer abi bi diyalog aktarayım sen kıssadan hisseyi al;

ben:kanko rüzgar camı görürsen alsana,
    uc: boşver camı ya ben sana bot alayım .... fiyatları
    ben:o da olurda önce cam lazım bana,
    uc: cam işe yaramaz botlar harika
    ben :iyi tamam bot al.

kardesim Allah razi olsun, Sevcan ve Nur la ilgilendiginiz haberlerini aldim ama sasirmadim, cunku biliyorum...

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan nbr kardeşim özledik seni canım kardeşim sevcanı nuru merak etme nura eğitim veriyom bu arada motor eytimi durumu iyi ye gidiyor kardeş lerimden ayırt mıyorum gözüm üstlerinde sende çabuk gel çok arayı açtın sellam lar kardeşim gülşenede sellam söyle
    ahh beee abi, kordon kordon kordon, hakkatten insan ozluyor, baska bi memlektim olsa ozlemem ama Izmir hakketten ozlenecek yer... ama cok sukur burda da rahatim ve keyfim yerinde... ayri tadi var ama sanirim uzun sure cekilmez buralar... bi de iki gundur cok guzel kar yagiyor, arabayla drift yapiyoz

Nur a motoru benim ogretmem lazim aslinda, sen cok pimpiriksin, benim gibi dalsin ciksin aralara bol bol viraj yapsin hehehe...

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercanım zahmet etme ben Kask'ı sipariş ettim şu anda yolda inşallah 10-15 güne kadar gelecek.Uvex Helix Carbon/Kevlar composit 1150 gr.
    İlgine teşekkür ederim.

Senden yinede bir ricam var. Bana mevcut kask için saydam bir vizör lazım.
    Kask : Takachi TK 36 M size.
    Ebay de 29,90,-€ senden ricam bana 1 ad. alman mümkünse.
    minicik kaskı navlunu 13.-€

öptüm seni kendine iyi bak.....
    abi bu hafta dusseldorf a bi gecicem ordan daha rahat bulurum burda coffe shop a gitmekten motorcularin yolunu bulamiyorum

[QUOTE=redmagic;1339699]

teşekkür ederim ,birde kısa zamanda iyi bir sürücü olmayı başarırsam o zman keyfim yerine gelecek. daha işin çok başındayım

sen merak etme sevcanı bugün kandırdım pazartesi ehliyete yazılmaya gideceğiz onunla.senin motosiklet alacağını duyunca ,ben de ehliyet konusunda biraz ısrar edince pazartesi gitmeye karar verdik sürücü kursuna (ama her an vazgeçebilir )
    selam Nur, valla motosiklet konusundan vazgecmis Sevcan.. ertelemis anliyacagin... yanima geliyor... sali gunu islemlere basliyacagim dedi.. bilmem sana soyledi mi bu sefer kararli gorsdum onu...

Alıntı turan çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bügün hiç ses seda çıkmadı galiba ülkedeki genel kriz sizide vurdu.kendinize iyi bakın can dostlarım.

merhaba sevgili dostlarım.yarın yavuz bingül ün konseri var saat 18 de bendede 25 davetiye var ilgilenen arkadaşlarımız oguz çatal dan alabilirler.bu paylaşım ve bu siyaset.iyi akşamlar can kardeşlerim ve dostlarım.yarından kastım pazar 21.11.2008 dir.mutlu onurlu saglıklı sürüşve yaşam dilegi ile esenkalın.
    orda olsam kesin giderdim Yavuz Bingol u dinlemeye...

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seco sana lastik alsin da, kardesim don lastigi mi istiyon anlamadim olum nereye sokacam o lastigi nasil getirecem onu ben, siparisi ufalt birazcik yaww

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan getirme buna bişi
    mesela ayakkabi koruyucu, moto guetta, burda da satiyorlardir mutlaka.. motogueatta, moto guetta
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    oguzum açılımını göremedim.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    BEN hallettim heralde

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    bügün gelen arkadaşlara çok teşekür ederim.bügünkü toplantıyı yarın basından izleriz bakalım ne gelişmeler olucak.haberi olupta gelemeyen arkadaşlarada teşşekkür ederim.sonra bir inciraltı yaptık.çok kalabalık motorcular vardı vemükemmel bir hava tam gezinti havasıydı.bir pazar daha geride kaldı.hepinize iyi haftalar dilerim.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler