Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

[Mt İzmir] 07 Kasım '08 "sezon gelmiş hoş gelmiş" toplanması - İnciraltı gurme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    evet arkadaşlar güzel bir akşamdı hepinizin tekerine sağlık foto çatal çabuk fotoları isteriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    toplaşma çok güseldi de kim kimdi ben karıştırdım yahuuu fotoları yarın atarız bu ne aceleciliktir cesur

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı pierid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplaşma çok güseldi de kim kimdi ben karıştırdım yahuuu fotoları yarın atarız bu ne aceleciliktir cesur
    yatmadan bakiyim dedim hem acelle işe kim karışır

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    ARKADAŞLAR GRUBUN FOTAGRAFÇISIYIM YAAA BİRAZ RESİM ATAYIM

BURASI MEŞHUR GURME

MIZIKÇILIK YAPMA CESUURRRRR

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar güzel bir akşamdı hepinizin tekerine sağlık foto çatal çabuk fotoları isteriz
    attım abim resimleri
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

gerçekten çok güsel bi akşamdı.. Dier arkadaşları tanıdığıma gerçekten çok sewindim.. Sizinle olmak çok keyifli.. Bu arada bizimle Langırt oynayan arkadaşlara sesleniyorum bu işin rövanşı da olucak...
    Bizi Bilen Bilir Biz 3 Kişiyiz BEN-KEYFİM VE KAHYASI..

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılan herkese çok teşekürler, ayağınıza, tekerinize sağlık,
    oğuz abi ve pierid sizlere de ayrıca deklanşöre basan parmaklarınız için ayrı bir teşekkür daha.

penye işinede girdik de, ben bi ara gaza gelip garsona bir çift MT çorabı sözü verdim o işin altından nasıl kalkacam bilmiyorum

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz abi ve pierid sizlere de ayrıca deklanşöre basan parmaklarınız için ayrı bir teşekkür daha.

penye işinede girdik de, ben bi ara gaza gelip garsona bir çift MT çorabı sözü verdim o işin altından nasıl kalkacam bilmiyorum
    anneme süyliyim bir çift ürsün mt çorabını biz daha giymedik garson nasıl giycek mustafa vallah ban anlamam bende isterim

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    selam arkadaslar,

sizleri boyle resimlerden de olsa gormek ne guzel... yeni gelen arkadaslara da selam olsun,
    benden arada sirada anlatin onlara... gidisi sessizdi ama dönüsü muhtesem olacak falan deyin;) cumlelerinize simdi o burda olsaydi diye baslayin hehehehe...

cesi ve karmacoma bikac resimde sasi cikmissiniz, hayirdir? körlerle mi takiliyosunuz...???
    bi capicino icmek vardi simdi sizinle kordondaki cafe de...

sevgili kardesim Bahtiyar, bayagi ara verdik seninle,bakiyorum da eski formunu aliyosun yavas yavas... ne guzel... Bodrum a hazirla kendini...

chatkut
    cc yi arttirinca gözüme daha bi buyuk gorunmeye basladin... gelince bi kapisalim

simdilik fotograflarda Ozer abi&Marina, gittardandó ve wallace i goremedim... ama yarin gorurum herhalde... Gureli, Rahmi Amca yani dedesiz olmaz, ne yapin edin bi daha ki toplantiya dahil edin paslanmasin cesmealtinda;)

Herkesi cok cok ozledim, siteye az girebilsem de, fazla yazamasamda dostlarim hep aklimda... ne de olsa, kimler geliyor kimler gidiyor, ama kendini bilenler hep birlik beraberlik kardeslik icinde devam ediyor....

Kendinize iyi bakin, sevgi ve saygilarimla...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

kardeşim BÜLENT kardeşimize 1 adet XL tşört sipariş vermiştim 1 ilave yap L beden yani 2adet XL 1 adet L TAMAM kardeşim çorabı hallederiz takma kafana
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yokmuydum acaba orda ya! 1 resimde çıkmamışım oğuz abi şikayetçiyim!
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    gece güzeldi biz göremedik o ayrı.. ben gelirken büyük çoğunluk gitmiş / gidiyordu.. neyse az oldu ama güzel oldu..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı tgb_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok güsel bi akşamdı.. Dier arkadaşları tanıdığıma gerçekten çok sewindim.. Sizinle olmak çok keyifli.. Bu arada bizimle Langırt oynayan arkadaşlara sesleniyorum bu işin rövanşı da olucak...
    sen biraz çalış geliştir kendini seneye bu zamanlar oynarız tekrar
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar,

sizleri boyle resimlerden de olsa gormek ne guzel... yeni gelen arkadaslara da selam olsun,
    benden arada sirada anlatin onlara... gidisi sessizdi ama dönüsü muhtesem olacak falan deyin;) cumlelerinize simdi o burda olsaydi diye baslayin hehehehe...

cesi ve karmacoma bikac resimde sasi cikmissiniz, hayirdir? körlerle mi takiliyosunuz...???

sevgili kardesim Bahtiyar, bayagi ara verdik seninle,bakiyorum da eski formunu aliyosun yavas yavas... ne guzel... Bodrum a hazirla kendini...

chatkut
    cc yi arttirinca gözüme daha bi buyuk gorunmeye basladin... gelince bi kapisalim

simdilik fotograflarda Ozer abi&Marina, gittardandó ve wallace i goremedim... ama yarin gorurum herhalde... Gureli, Rahmi Amca yani dedesiz olmaz, ne yapin edin bi daha ki toplantiya dahil edin paslanmasin cesmealtinda;)

Herkesi cok cok ozledim, siteye az girebilsem de, fazla yazamasamda dostlarim hep aklimda... ne de olsa, kimler geliyor kimler gidiyor, ama kendini bilenler hep birlik beraberlik kardeslik icinde devam ediyor....

Kendinize iyi bakin, sevgi ve saygilarimla...
    rahmi amcanın interneti kesik herhalde yine sesi çıkmıyor bayadır, diğer saydığın isimler yakında dahil olurlar bu hafta işleri vardı
    kardeşim kapışmak falan yanlış şeyler kötü örnek olmayalım kimseye, ama kıç kıça bağlayıp motorları halat çekmece oynayabiliriz
    Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece güzeldi biz göremedik o ayrı.. ben gelirken büyük çoğunluk gitmiş / gidiyordu.. neyse az oldu ama güzel oldu..
    sinan iyi ettinde geldin, tam ben mekandan ayrılırken geldin ama olsun en azından bi selamlaştık...bir dahaki toplantıda görüşmek üzere...

toplantıya katılan herkese teşekkürler, keyifli, sohbet dolu bir toplantı oldu
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yokmuydum acaba orda ya! 1 resimde çıkmamışım oğuz abi şikayetçiyim!
    assolistler enson çıkar

toplaşmanız çok güzel geçmiş güzel kareler ama resimler çok az bidahakine çok resim isterük.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper bi buluşma olmuş
    Devamları gelir artık,sezonu açtınız nasıl olsa..
    Fotoğraflar için teşekkürler..
    Baya bi yeni arkadaş var,hoşgeldiniz arkadaşlar..

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fiyat listemiz şüyledir
    ızgara çeşitleri ..7 ytl dir.
    bira ................4.ytl dir.
    nargile ............4 ytl dir.
    meşrubatlar......1.5ytl dir
    çay ................50yk tur
    bilginize arz ederim.. tuvalet gırgır şamata eylence bedavadır.ve başka süpriz etkinlikler var .:
    Bırak abi bunları,insanları neden pahalı yerlere götürüyosunuzBak benim şuan olduğum yerde;

Izgara Çeşitleri : 3 ytl
    Bira : 1,60 Ytl
    Meşrubatlar:50 krş -kola,fanta- (meyve suyu,ayran 30 krş vs.)
    Çay: 10 krş

Afyon orduevi Bana uzak Allah a yakın olmasını dilediğim yerde bu fiyatlar böyle tabi..Biz siviller(yani sivilken) bu fiyata bakkaldan alamıyoruz birayı ..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pierid' in objektiflerinden;

Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

[QUOTE=chatkut;1323942]sen biraz çalış geliştir kendini seneye bu zamanlar oynarız tekrar

buldunuz 2 bayanı geçin dalganızı walla.. 1 şeref golünü attık biz yeter bize ayrıca sen hangisiydin kusura bakma çünkü sadece yüzünüzü hatırlıyorm isim ve nick bilmiyorum..
    Bizi Bilen Bilir Biz 3 Kişiyiz BEN-KEYFİM VE KAHYASI..

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oturcan örcen artık garson amcaya bi çift çorap..... güsel olursa ben de isterim

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    fotolardan tek tanıdığım bahriyar ve cesur abi çok arayı açmışım belli ya toplantı fotoları görmeyeli uzıun zaman olmuştu ... elinize sağlık
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    vay annasını be ula insan bir teşekür eder ne unutkan motorcularsınız be başta mustafa ve aykut çatal foto
    yediniz cevizli sucukları mıkoynumuzda ne besliyoz vaybe espiri tabi herkese afiyet olsun inşallah kendime çok teşekür ederim çok güzel miş ellime sağlık ohhhhhhhhhhhhhhhh be

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolardan tek tanıdığım bahriyar ve cesur abi çok arayı açmışım belli ya toplantı fotoları görmeyeli uzıun zaman olmuştu ... elinize sağlık
    gel kardeşim uzatma arayı fotolara sende katıl artık her cuma toplantılar yapacaz nasib olursa bayadır toplanmıyorduk mt nin çatısı geniştir herkese yer var

Alıntı pierid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturcan örcen artık garson amcaya bi çift çorap..... güsel olursa ben de isterim
    senin ayağına güre yokki

sercanım pislik kardeşim senin gidişin kör eti bizi sensiz alsancakta haram oldu bize sensiz izmir bille acı veriyor çabuk gel üzletin kendini pisliiiiiiiiiiiiiikkkk

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Gelicem die sölemedim yine çıktım geldim ama ..
    Çok güzel bir toplantıydı, emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.
    Fotoğraflar da çok güzel olmuş, ellerinize sağlık...

E kış geldi, İZMİR-MT yine ayaklandı walla...

Bir çok yeni arkadaşları da tanıdım. Yeni gelenler hoş gelmişler..

Şu çikin çocuk bir kaç isim ver miş. Bende eklemek istemiorum o isimlerin yanına. Onalr kendilerini biliorlar. Hadi sizleri de göreceğiz gelecek hafta demi ..

Hepinize ii akşamlar.. Sevgiler ..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler