Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

17 ağustos hayrabolu cross gösterileri...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    17 ağustos pazar kros gösterilerine gidiyoruz herkesi bekliyoruz....

Hayrabolu'da motokros heyecanı

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenecek Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayağı, Tekirdağ'ın Hayrabolu Belediyesi motokros parkurunda yapılacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ İl Temsilcisi İsmail Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, TMF tarafından düzenlenen şampiyonanın 4. ayağının, Hayrabolu 18. Ayçiçeği Festivali programı içerisinde yapılacağını söyledi.

Hayrabolu'da çalışmalara başladıklarını ifade eden Özkan, 17 Ağustos pazar günü yapılacak şampiyonanın çekişmeli geçeceğini bildirdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    ben Hayraboluluyum ama böyle bişey olduğunu bilmiyordum teşekkürler

bende yeni duydum.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Aycicegi tarlalarinin icinden cross motorlar firlar ise sasirmayin , belediyenin bir hizmetidir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    Geçen seneden bikaç foto

Hayrabolu büyük yarışa hazırlanıyor.Hayrabolu Belediye Başkanı Şener Çelikayar, Hayrabolu�nun Türkiye çapında düzenlenen Türkiye Motokros Şampiyonasının 4. ayak yarışmasına hazırlandığını belirterek, 17 Ağustos 2008 Pazar günü Hayrabolu Motokros Parkurunda start alacağını söyledi. Çelikayar yaptığı açıklamada; Belediyemizin özel titizlik içerisinde hazırlamış olduğu nefis parkurda Ayçiçeği Festivali'nin son gününde yapılacak olan Motokros keyfi, seyircilere ise büyük görsel gösteriler sunmaya hazırlanıyor� dedi. Hayrabolu Motosiklet İhtisas Kulübü yönetim kurulu Başkanı ve TMF yönetim Kurulu üyesi İsmail Özkan da yapılacak yarışta yaklaşık 60 yarışçının, 17 farklı kategoride mücadele edeceklerini ifade ederek,�Özel olarak hazırlanmış ve 11 rampadan oluşan 1500 metrelik parkurda yarışacak olan katılımcılar, 16 Ağustos Cumartesi serbest antreman ve sıralama turlarının ardından 17 Ağustos Pazar günü saat 11:00'den itibaren start alacak. Heyecan ve adrenalin dolu dakikaların yaşanacağı yarışlar, yaklaşık 20 dakika + 2 turdan oluşacak ve yükseklikleri 6 - 7 metreyi bulan atlayışlar toprak parkurda nefes kesen bir yarışa ve izleyiciler için gerçek bir şölene dönüşecek.

Link
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler