Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

[Türkiye MT] 17-20 Temmuz / Yalova Festival Katılım Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deniztumer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ula İsmail sen gidiyon mu festivale ?? Daa hala İstanbul'damısın..
    Deniz üstadım daha istanbuldayım ve çalışıyorum.
    hala düşüncemedeyim.

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi eğlenceler arkadaşlar askerde olmasam gelirdim 1 ağustos da geliyorum istanbul a
    İnşallah beraber de gezmelere gideriz arkadaşım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    playboy_77 + 10 Misafir abi bütün mansion ı toplamış geliyon
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    playboy_77 + 10 Misafir abi bütün mansion ı toplamış geliyon
    az bile...şuan festival alanında yaklaşık 50tane misafirim var iş yoğunluğundan akşamları gidip ilgileniyorum tek tek...kısmetse buakşamdan itibaran izinliyim
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

arkadaslar herkez şuan kalkışımı baklıyo :(

bende orda olmak isterdim

olamadıgım ıcın cok üzgünüm

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    biraz önce metehan anlattı ortam süpermiş uyuz oldum bee

neyse herkese iyi eğlenceler
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

lordofthedance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 EXCLUSIVE
    Arkadaşlar merhaba,

Vestival tek kelime ile rezaletti. Sitede belirtilen bir çok şey yapılmadı. gelmeyenler gelemeyenler hiç bir şey kaçırmadı.

Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 A DRAGSTAR
    Organizasyonal anlamda eksiklikler vardı evet, ama amacına göre başarılı bir festivaldi, amacı motorcuları buluşturmak değil mi, bizi izlemek için tüm yalova halkını sokağa dökmedik mi, yeni arkadaşlarla tanışmadık mı
    Hatta polisin bize eskortluk etmesi yol güzergahında her türlü önlemi alması ne bileyim Çınarcıktan yokuş aşağı inerken 100 lerce motorun ard arda harika görüntüsü bence güzeldi ama festival derken gruplar olur (bulutsuzluk özlemi ve dansçı kızlar harikaydı onlara laf yok ) motosiklet firmaları stand açar ne bileyim alternatif yeme içme olanaklarınız olur, 10 ytl giriş ücreti ile bunlar zaten çok zordu ama arkdaşlarla muhabbet etmek bozuk çınarcık yollarında yanyana motor kullanmak ben eğlendim açıkcası...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkadaşlar sabah uyanamadığım için cumartesi sabah ekibine katılamadım ama yine de gittim tabii, vapur da tanıştığım bir abi çok yardımcı oldu onların ekiple takıldık, festival de tüm yalova lıların şaşkın gözlerle binlerce motoru izlemesi, alkışlayanlar fotoğraf çekenler, herkesin camlarda balkonlarda olması falan çok hoşdu, bulutsuzluk özlemi süperdi ( dirty dance dehşetti ) onun dışında da bir sürü motorcu orada olmak ne zaman çınarcığa falan inseniz onlarca motorcunun etrafta olduğunu görmek hoşdu bence, ayrıca motoshow dan daha çok model vardı, seneye almayı düşündüğüm yeni motor için bol bol inceleme yaptım :D:D
    inşallah bir daha ki festivalde uyanırım ve motosiklet.net ekibiyle takılırız
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Chief of HardAffairs Dept - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG Aquila GV250
    başta playboy77, orhun, kıvanç kardeşlerim ve dğer yalova mt li arkadaşlara, organizasyonu düzenleyenlere ve katılımcı arkadaşlara herşey için çok teşekkürler, bi sürü şey yazılabilir fakat herşeye rağmen güzeldi, iyiki gittik arkadaşlar. ortak zevkimiz nerdeyse oraya GİTTİK, güzel yerler güzel insanlar GÖRDÜK tanıştık, ortamdan, dostluktan,paylaşımdan, muhabbetten, keyifden de hissemizi ALDIK arkadaşlar, uzun söze gerek yok herkese herşey için teşekkürler, her zaman derim VENI VIDI VICI o kadar...
    [COLOR="Navy"][B][LEFT]VENI VIDI VICI[/LEFT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    suzuki an125
    perşembe günü festival alanındaydım..cumartesi gecesi pılımı pırtımı topladım yalovadaki ailemin yanına gittim.pazar günü öğle saatlerindede ist'a döndüm.malesef rezaletti.birarada olmak evet güzel olabilir ama insan okuduklarının duyduklarının doğrultusunda bişeyler bekliyor.birarada olmayı eğer istersek herzaman gerçekleştirebiliriz.ben her saat başı sahneye bir adamın çıkıp aktivitelerimiz devam ediyor deyip sonra ortadan kaybolmasına festival demem..ne aktivite nede atraksyon gördüm.sadece çınarcık-yalova sürüşü güzeldi gerisi yalandı.yazılıp cizilen hiçbirşey yapılamadı..en basiti insan bi motosiklet güzellik yarışması yapabilirdi

Motosikleti
    Ah bi de motosşklet.net üyesi arkadaşlarla tanışabilseydik, afiş falan yok , e milleti sadece forumdan küçücük resimlerle çıkarmaya çalışıyoruz, Carrefour da ise sadece zedo2000 ve melocan ı görebildim. Benim tanıştıklarım ise Eskihisar feribotunda tanıştığımız ben ve artçımı her gördüklerinde aralarına davet eden Macho Kings (yalan söylemeyeyim çok bayıldım tarzlarına, harika ve planlı idiler), 57 model sepetli BMW si ile gelen abi, En güzel motor yarışmasına 1100 custom altın rengi Dragstarını classice harika bir şekilde çevirmiş ve modifiye etmiş kocaelili abi, Bulgar motosiklet grubu, tepemizde motorlu paraşütü ile uçan ve çat pat ingilizcemle muhabbet ettiğim alman eleman Bi de motosiklet.net elemanları ile tanışabilsek harika olurdu Ayrıca en çok hoşuma giden gruplar sırası ile Macho Kings, Raptor riders ve kiriklar oldu. Motokoliklerden hoşlanmadım (uyutmadılar kardeşim gecenin 3 ü olmuş hala worn worn worn...) hatta bir çok insan onların gürültücülüğünden rahatsız oldu, bulgarlar sessiz sakin ve tertemizdiler ( çöplerini poşetleyip düzgünce bırakmışlardı, bizim türklerin olduğu her yer ise resmen çöplük haline gelmişti) , çadır kurarken yanımıza gelen bir abla onların çıkardığı sese dayanamayan bir kişinin satırla üzerlerine yürüdüğünü söyledi. Festival genel olarak cruiser motorların hakimiyetinde idi, dehşet ss ler de vardı ama nereye baksanız bir cruiser, harley görmem çok hoşuma gitti. Ömrümde bu kadar fotomu çeken filme alan olmamıştır, İstisnasız tüm yalovalılar ve Çınarcıklılar ellerinde cep telefonu , kamera ve fotograf makinaları ile bizleri kayda aldılar. Bize eskortluk yapan trafik polislerine, jandarmaya da ayrıca çok teşekkür ediyorum, harika bir konvoy düzeni oluşturdular ve trafik sadece bize aitti, arabalar mecburen sağa çekmelerine rağmen bizi gördüklerinde (ben olsam 1 saat beklemede çıldırırdım) kornaları ile selamladılar, el salladılar velhasıl kelam en çok tur olayı hoşuma gitti. Şunun aynısını İstanbul'da yapsalar ya, inanın bizi izleyen binlerce kişiye motor sevgisini aşıladık

Bu arada Danscı kızlar :
    Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .

video görüntülenemezse :

http://video.google.com/videoplay?docid=3207161145544970610&hl=en

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    ya ben kimseyi bulamadım yaw...bi motor gördüm bizim forumun etiketi vardı...başında baya bekledim belki gelir diye..kimseyi göremedim...bence forum organize olup gitseydi daha gzl olurdu...ressim fln çektim eklerim
    :bounce:

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    gittik, gördük, bol bol ses yaptık, bi o kadarda duman, bol sohbet, bol makara, az uyku az vodka, biraz mhrrm, azcıkta tequ hee gece de loft
    marv ın kurbanları, melocan ı evine davet eden 60 yaşındaki teyze, çiğ köfte, hamamdan kopma çadır, 67 mustang karbüratörü misali mhrrm,beyaz show u soollayan helyum şov motorumun arka koltuğuna yapışan çakma maraş dondurması
    bir adet m3 arka lastik, 1 takım da yatak
    potansiyelinin altında ezilen bir organizasyon, berbat wc ve duş
    motor sesinden dolayı çalmayı bırakan garip bi grup köyümden uzak bir şelale, sabahın 5 i, jessin yatttt komutu, kio club ın kapısındaki saplar, mavish beach cub, djjj selll çukkk ve uzaktan sarı mayosuna kandığım ayça
    kop kop kop

işte yaşadıklarımız
    GKN MOTORS

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Öyle anlaşılıyor ki bu sene en iyi geçen festival EMOK olmuş. Ankara MT olarak gelmediğimiz için pek bir şey kaçırmamışız gibi duruyor.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Yorumlara bakılırsa organizatorler sınıfta kalmış. Mazeretim nedeniyle gelememiştim ve çok üzülüyordum. Ne yalan soyleyeyim, yorumlari okuduktan sonra biraz keyfim yerine geldi.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de festivallere kuyruğundan yetişmiş bulunmaktayım... Emok olsun Marmok olsun göremedim fakat bu seneki yalova festivali hakkındaki kişisel düşüncelerim şöyle:

1) Ayrıntılı bilgi verilmediği için , festival alanını geçen seneki gibi sanıp çadır götürmedim , açıkta kalacaktım ki dostlarım sağ olsun kalmadım.
    2) Kumsal sandığım kamp alanında hüsrana uğradım.
    3) Ağaçlık bölge olmadığından ,çadır içinde, olmayan kilolarımı da verdim.
    4) Bungee jumping olsun , diğer bazı eğlenceler olsun , düzenlenmedikleri için zamanımı festival dışında gezerek geçirdim.
    5) Duşların belime geldiğini anlayınca ayaklarımı yıkadım
    6) Sahnedeki birkaç şov ilgimi çekmemesine rağmen (dansçılar hariç) donanımın kötülüğüne şahit oldum.

Amaaa...
    Bunlar benim için önemli değil...
    Zaten beklentilerim de çok yüksek değildi.

Önemli olan toplanmak , dostlarla beraber olmak , kendi aramızda eğlenmek , sağ sola gezmek , viraja yatmak , şelalede donmak , yolda kalanlara yardım etmek , gkn'ın motorunu bağırttırmak , egzos sökmek , biraz demlenmek , sabaha karşı uyumak , veya uyuyamamak , milletin hikayelerini dinlemek , r6 grenajlı 400r görmek , en önemlisi de mutlu olmayı bir şekilde bilmek olduğundan ;
    festival benim için güzeldi ... Daha iyilerine...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Sanırım festival denildiğinde şöyle bir ortak şikayeti var insanların. Büyük beklentilerimiz yok ama sonuçta organizatörler tarafından ilan edilen etkinlikler, yapılmayınca ya da aksatılınca işte o an insan kandırıldığını vs. vs. düşünüyor.

Yani aslında daha makul ve gerçekçi etkinlik programları hazırlansa, insanlar da beklentilerini o derece sağlıklı oluşturacak. İsmi lazım olmayan başka bir festivale katıldım bu sene ve atıyorum müzik/sahne etkinliklerin büyük bir kısmı gerçekleştirilmedi. Oraya motosiklet tutkunu arkadaşlarımla vakit geçirmek, koyu sohbetler etmek ve kamp yapmak isteyen ben, bütün bunların yanında bir de canlı müzik dinlemenin keyfini çıkaracaktım ama organizasyon duyurularında yer alan bu tür etkinlikler yapılmadığı için büyük hayal kırıklığı yaşamıştım. İnsanlar etkinlik bulamayınca bu sefer kendileri etkinlik yaratmaya çalışıyor ve garip bir kargaşa, düzensizlik...

Umarım müteakip festivaller çok daha güzel olur...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Bir de 10 ytl giriş ücretini duyduğumda şok oldum, sağlam sponsorlar bulamazlarsa böyle bir festivalin olması çok çok zor bu ücretle, 1000 kişi gelmiş olsa 10.000 ytl eder ki o parayla hiç bi şey olmaz. Bu festivaller de ikiye ayrılmalı artık; birincisi motorcuları buluşturan ama başka şeyler vaad etmemesi gereken festival (ki yalova motofest buna yakındı, eğlence ve faaliyet ihtiyaçlarımızı yakın olan beachte ve çınarcıkta bol olan cafelerde giderdik), ikincisi her türlü faaliyetin festival alanında olduğu ama katılım ücreti ile kaliteli ve sağlam bir festival sunan organizasyonlar. Bu ikisinin ayrımı çok iyi yapılmalı ve insanlar ona göre yönlendirilmeli.

Birde şu tur hala damağımda, İstanbul da aynısı düzenle ne olur hem kesin rekorda kırılır

Güzel bir haftasonu oldu..
    Eğlendik , güldük , coştuk , yeri geldi gerildik()..
    Geçen sene de Yalova Motofestte bulunduğum için bir çok arkadaş gibi organizasyon beklentisine girmedim.. Aktivitelerin çoğunun hikayeden olduğunu biliyorduk..
    "Alın şu 10 YTL yi bizi 3 gün eğlendirin" demek komik olurdu.. Ekip hazırdı kendi şamatamızı kendimiz yaptık..
    Onuray konseri yarım kaldı ona üzüldüm.. En güzel yerinde kalkmam gerekti
    Yeni arkadaşlar tanımak en güzel kefyti..
    750 (tahmini) kişilik bir toplu sürüş yaptık , Yalova'lıların ilgisi görülmeye değerdi..
    Bulutsuzluk yine muhteşemdi... Deniz bugüne kadar dinlediğim en güzel performansını gerçekleştirdi.. Konserin sonuna doğru Berke'nin davul solosu enfesti..
    Loft'un bizim grubu gaza getirip, tam Grup Enduro sahneye çıkmışken konser alanında lastik yakmasıyla ortalık birbirine girdi Bizim 4 motor tüm alanı çılgına çevirdi motorunu kapan geldi lastik yakmaya.. Custom Chopper lar dan tutun Ybr 125 lere kadar herkes deli gibi lastik yaktı.. Bir Chopper vardıki lastik yakarken ön taraftan 4 kişi iman gücüyle tutuyordu motoru
    YMSK'ya böyle güzel bir ortam hazırladıkları için tekrar teşekkürler.. Bu kadar motorcu ile yan yana olmak güzel..
    Bir arkadaş daha bahsetmiş , Çınarcık'ın neresine gitseniz bir grup motorcu görüyordunuz.. Buda çok keyf vericiydi..

Kırmızı, siyah kurtlar ve diğer chopper gruplarına ait tayfanın , bu dağları biz yarattık tavrı ile ortalıkta dolanmaları bile canımızı sıkmaya yetmedi.. Yinede daha az Amerikan filmi ve daha az alkol öneriyorum arkadaşlara..

Herkese çok teşekkürler..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı busra_bjk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben kimseyi bulamadım yaw...bi motor gördüm bizim forumun etiketi vardı...başında baya bekledim belki gelir diye..kimseyi göremedim...bence forum organize olup gitseydi daha gzl olurdu...ressim fln çektim eklerim
    mavi 636 mıydı o
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gittik, gördük, bol bol ses yaptık, bi o kadarda duman, bol sohbet, bol makara, az uyku az vodka, biraz mhrrm, azcıkta tequ hee gece de loft
    marv ın kurbanları, melocan ı evine davet eden 60 yaşındaki teyze, çiğ köfte, hamamdan kopma çadır, 67 mustang karbüratörü misali mhrrm,beyaz show u soollayan helyum şov motorumun arka koltuğuna yapışan çakma maraş dondurması
    bir adet m3 arka lastik, 1 takım da yatak
    potansiyelinin altında ezilen bir organizasyon, berbat wc ve duş
    motor sesinden dolayı çalmayı bırakan garip bi grup köyümden uzak bir şelale, sabahın 5 i, jessin yatttt komutu, kio club ın kapısındaki saplar, mavish beach cub, djjj selll çukkk ve uzaktan sarı mayosuna kandığım ayça
    kop kop kop

işte yaşadıklarımız
    Ya bilader bu uyuyacak yer olmaması yada uyumak için çadır olması insanın enerjisi tüketiyor..Yokmu şööle klimalı bungalov evlerde konaklayabileceğimiz bi festival
    Alıntı Ümit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir haftasonu oldu..
    Eğlendik , güldük , coştuk , yeri geldi gerildik()..
    Geçen sene de Yalova Motofestte bulunduğum için bir çok arkadaş gibi organizasyon beklentisine girmedim.. Aktivitelerin çoğunun hikayeden olduğunu biliyorduk..
    "Alın şu 10 YTL yi bizi 3 gün eğlendirin" demek komik olurdu.. Ekip hazırdı kendi şamatamızı kendimiz yaptık..
    Onuray konseri yarım kaldı ona üzüldüm.. En güzel yerinde kalkmam gerekti
    Yeni arkadaşlar tanımak en güzel kefyti..
    750 (tahmini) kişilik bir toplu sürüş yaptık , Yalova'lıların ilgisi görülmeye değerdi..
    Bulutsuzluk yine muhteşemdi... Deniz bugüne kadar dinlediğim en güzel performansını gerçekleştirdi.. Konserin sonuna doğru Berke'nin davul solosu enfesti..
    Loft'un bizim grubu gaza getirip, tam Grup Enduro sahneye çıkmışken konser alanında lastik yakmasıyla ortalık birbirine girdi Bizim 4 motor tüm alanı çılgına çevirdi motorunu kapan geldi lastik yakmaya.. Custom Chopper lar dan tutun Ybr 125 lere kadar herkes deli gibi lastik yaktı.. Bir Chopper vardıki lastik yakarken ön taraftan 4 kişi iman gücüyle tutuyordu motoru
    YMSK'ya böyle güzel bir ortam hazırladıkları için tekrar teşekkürler.. Bu kadar motorcu ile yan yana olmak güzel..
    Bir arkadaş daha bahsetmiş , Çınarcık'ın neresine gitseniz bir grup motorcu görüyordunuz.. Buda çok keyf vericiydi..

Kırmızı, siyah kurtlar ve diğer chopper gruplarına ait tayfanın , bu dağları biz yarattık tavrı ile ortalıkta dolanmaları bile canımızı sıkmaya yetmedi.. Yinede daha az Amerikan filmi ve daha az alkol öneriyorum arkadaşlara..

Herkese çok teşekkürler..
    Millette bizi bekliomuş lastik yakmak için Bi girdik göz gözü görmüyordu.. Bi ara lastiğim alevlendi sandım valla
    Ve bi karar aldım ..Irk ayrımı yapmadan hangi renk olursa olsun herhangi bir wolfun olduğu ortama girmicem

Bu arada akşama fotoğraflar geliyor.. Yer yerinden oynayacak valla
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)