Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

14 EKİM BOWLİNG'E GİTTİK!:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Fazer'ı görünce ER-5'i unuttun di mi. Neyse elini çabuk tut yoksa sen benim mavi fazerımla resim çektirirsin on göre...
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gaffar, abicim madii durumu gözden geçiriyim zorlıyım bakalım alabilirsem fazer alıcam. sonra er-5 i de sat falan daha çok zarar etmeyelim. fazer her yonden beni tatmin edebilecek bir motor. parayı ayarlayamazsak gene er-5 dönecez artık

baron985, olm bu işin sonu yok er-5 derken fazer,,,,fazer derken de 1000 rr olur yaww ama allah naip eder ve hayırlısı ise 600 f yada 600 rr abicim benim gözüm başka bişey görmüyor şu an

Biscuit, yok abicim benim için son sayılabilir fazer. racinglerden alacağım hız zevki, enduroların rahat oturus pozisyonu, geniş lastikleri, ve şekli itibari ile hoşumada gitmesi ile beklediğim her şeyi karşılıyor. er-5 den artıları ise şeklinin daha güzel olması ve inanması güç ama ayaklarımın yere daha sağlam basmasıdır. ilerde mutlaka bir racing alıcam ama olurda bir fazer alırsam bu çoook sonra olur. ama er-5 alırsam biliyorumki gözüm hala racinglerde kalır. büyük ihtimalle bir yaz kullanır öbür yaz racing alırım.

aslında ben motor alırken çok fazla motor sevgisi ile değilde ucuz ve çok güzel görünüşlü motorlar diye bunları aldım. sahilde falan dolaşırız yavaş yavaş diyordum. ama şimdi kendime uygun bir motor arayışındayım. kanıma işledi bi kere motorlar. artık motorcu olduk sayılır. daha önceden eğlencesine almıştım motoru

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Arkadaşlar caddebostan burger'de barona iş geldiği doğrudur. Şahidim.
    Haa fazer konusuna gelince benim de hedefim güzel bi fazer. Deli gibi çalışıyoruz. Bakalım ne olacak. Olmadı ER-5 kader...
    Baron dostum son resimlerde nasıl yakışmışız fazere...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Güzel buluşmaydı. Buluşmalara gelenler giderek artıyor. Aramızda eskiye göre daha çok bayan görmek de güzel. Sanıyorum şehir içi buluşmalar daha kalabalık olacak ama günübirlik geziler de oldukça zevkli geçiyor. Herkese tavsiye ederim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi paparazi gibisin beni ne zaman çektin hiç anlamadım yawwww

holy_diver, vallaha bilmiyorum. sen hangi resimdeki hangi kişisin bi tarif et bakalım

3 kişi masada derin derin muhabbet ederken barışarock tişörtü olan(siyahlı)48.sayfada pisküvit çekmiş

holy_diver, şindi buldum. ok. aldım eşgalini seninde. tamadır

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    YA ÇOK PARDON PERİL HARİKA Bİ ORGANİZASYONDU HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR MÜTİŞ EĞLENDİM,ORTAM GAYET GÜZELDİ TABİ BİRDE 1. OLUNCA İNSAN ....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390

yaa benim kafamın arkasındaki saçlar da dökülmeye başlamış 3-5 seneye kalmaz kel olurum ben

hehehehehehehehehe sıkma canını

Caesar, yaw yanımda oturmuşsun ama çıkaramadım ben seni önden bir resim yokmu nicklerle kişileri öğrenelim. bu arada sağ tarafıma ait bir meculden başka hiç bişi hatırlamıyorum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    peril sağolasın çok koşturdun...bu işler sorumluluk istiyor...herkese gezi için teşekkürler...hepiniz çok tatlı şeylersiniz...hepinizin yanaklarını ısırırım valla...

biscuit abi milleti gezi öncesi beslemişsin...oh ne güzel...

hoydiver ve arkadaşı sevgili dostlarım sizleri tanıdığım için çok mutluyum...

türkiyede eşi benzeri olmayan mavi manyak motoru mafya ümit abi ve tayfası sizleride çok sevdim...

fotoğraflarda çok güzeldi ama artık motorumu geri vermek zorunda kaldım...çünkü işten kovuldum abiler ablalar....450 ytl zararla geri verdim napayım anasını satayım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    Caesar, yaw yanımda oturmuşsun ama çıkaramadım ben seni önden bir resim yokmu nicklerle kişileri öğrenelim. bu arada sağ tarafıma ait bir meculden başka hiç bişi hatırlamıyorum
    @baron985
    hocam şööle bi resim var cenk in solundaki mavi t-shirt lü

mete han sıkma abi canını herşey yoluna girer

Caesar, ok senide yazdık listeye

mete_han, abicim çok geçmiş olsun. allah daha iyilerini de nasip eder sen yeterki yengeyi çocuğu üzme

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200 / Gilera Nexus 500ie
    Caesar, flasş yüzündendir sıkma canını

mete_han, baba geçmiş olsun yaa! valla okuyunca şöle bi dondum kaldım! iş ve motor için daha iyilerini almanı diliyorum baba. fazla acele etme yanlız motor için lütfen, önce işlerini yoluna koy. biz burdayız illaki!!!

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ay bunlarda süper çıkmış hele ben ZOMBİ gibi çıkmışım yaaaa gözler falan

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler