Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

29.10.2005 Cumhuriyet Bayramı(Bağdat Caddesi Geçişi)

Motovento
    REKLAM ALANI

seki, sana da baksalardı anlardın ne demek istediğimi. (bu arada bizim gurubumuzdaki bayanlar, sözlerimi üstünüze alıp da yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim. açık açık yazayım da sözlerim size değil. zaten olamaz da.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    çolakoğlu kardeşim o bayanlar senin motorda bu motorun pilotu kim nerde acaba diye sana bakıp durmuş olmasınlar sakın

e_erdun, valla o da olabilir. duyduğuma göre egzosdan alevler çıkıyormuş. biraz daha gaz bassaydım herhalde havalanıp uçacaktım.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    bende senin motorun egsoz sesini zaten havai fişek patlatmasınla karıştırdım bir ara gökyüzünde havai fişek aradım valla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    muhahaha ercument agabey koparttın valla bı ara havalara bakıyodun ondandır galıba

konvoyun önündeki motorlardan çok fena ses geliyordu. paaatttt!!! çaaaattttt!!! diye. race'lerin sesi cruiser'ların yanında sönünce onlar da lastik yaktılar

bu arada bayan sürücüler danger'a imzayı çaktı.
    taksiciler de bana çakıyodu imzayı.
    demekki neymiş, trafikte toplu taşıma araçlarından, taksicilerden ve bayanlardan bir de yaşlılardan uzak duracakmışız.

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    demekki neymiş, trafikte toplu taşıma araçlarından, taksicilerden ve bayanlardan bir de yaşlılardan uzak duracakmışız.
    muhuahuahuhuahua
    0 Rh +

mkdogday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    d'elight, 2014 x max
    beyler burnoutları gören oldumu tur başlamadan önce yavuzk2004(hysung250cc)
    bide colakoglu yaptı . . . yani bizde racing leden az değiliz arkadaşlar

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mkdogday, ben gördüm

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önce tebrik ediyorum sonra sizleri kıskandığımı bildirmek istiyorum ne yapayım şimdilik resimlere bakarak kendimi avutacağım.

Motosikleti
    Daelim S2 250
    Alıntı Colakoglu adlı üyeden alıntı
    seki, sana da baksalardı anlardın ne demek istediğimi. (bu arada bizim gurubumuzdaki bayanlar, sözlerimi üstünüze alıp da yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim. açık açık yazayım da sözlerim size değil. zaten olamaz da.)
    vallahi hocam bakmadıklarını hatta 1 tanesinin yanıma gelip bişiler demdiğini nerden biliosunki ?

işim olmaz benim başım baaaalı
    Bu bir tutku... yıllar geçsede... o motor hayatından belki bi çok şeyi alıp götürsede ondan vazgeçmek imkansız.. o bir kadın gibi ..

sormayı unuttuğum 2 şey var;
    1- Geç kalıp 20-30 metrelik trafiğe kaldığımızda trafikte kalan oldu mu?
    2- Kaza yapan (önümde motor yatıran oldu) veya polis tarafından durdurlan oldu mu?

black-red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-5
    Colakoglu, bayanlar nereye imzayi caktilar merak ettim .. e bir bayan olarak.. bir de bozuldum bizden trafikte uzak durmak gerek demissin ama istisnalar da var canim dimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    black-red kardesım kesınlıkle ıstısnasın sen allah nasarlardan korusun senii....

Motosikleti
    bide beyler önden kaptırdınız gittiniz arkada kalan varmı yokmu diye bakmadınız allahtan ben arkadan geldim black_red kardeşim arkalardaydı hep
    çünkü araçlar bayan sürücüleri biliyosunuz sıkıştırıp zor durumda bırkabiliyorlar
    bidaki toplu sürüşlerde bayan kardeşlerimizi ve arkadaşlarımızı orta sıralarda tutmaya özen gösterelim dimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dogru dersın e-erdun abıcım...

siz istinasınız zaten. ben sadece otomobil kullanan bayan sürücüleri demek istedim. sizin gibi motor kullanan bayanlar arabayı benden daha iyi kullanırlar.

Bu arada trafiğe kaldığımızda bayan oto sürücüsü danger'ın arka tekere dokundurdu sonra da boşluğa bakarmış gibi anlamsız anlamsız baktı her zamanki gibi

önden gidenlerden biri ben olarak açıklamamı yapayım;
    motorum çok ısındı, kavrama arası çok kısaldı. motoru kontrol etmekte zorlanmaya başladım.o yüzden motorumu soğutmak için konvoyu tarım il müdürlüğünün orada terk ettim.

Motosikleti
    Daelim S2 250
    ya bu arada benzincide falan foto cekildi hani onlar nerde ?
    çıktıysqam bi orda çıktım zaten oda yok yaaauw
    Bu bir tutku... yıllar geçsede... o motor hayatından belki bi çok şeyi alıp götürsede ondan vazgeçmek imkansız.. o bir kadın gibi ..

Motosikleti
    evet çolakoğlu malesef geçit töreninde çok yavaş gidildiğinden bende çok makina gördüm o koca makinalar ısınıp sürücüleri tarafından konvoydan çıkıp kaldırıma bıraktılar motorlarını soğsun diye ,işallah kimsenin motoruna ısınmadan ve hareretten dolayı
    problem ve masraf çıkmamıştır.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    bu arada dün akşam dağıtılan Atatürk fotorafları için emeği geçenlere çok çok teşekkür ederim....

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler