Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[istanbul mt]-büyükçekmece ve çevre ilçelerdeki mt ciler hadi akşam çayına

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Kurubuz; Bu işi siz organize edin. Benim çok sıkı iş hayatım var. Bilgisayar başına geldiğim zaman bir konuya cevap yazamadan bile ayrılıp gidiyorum. Tabi ki görüşelim. Tel. numaram 0532 241 94 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    bekleyin 1 ay ehliyeti alıyım yaparız bşiler
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Ben de geliyorum. Hani şu listelerden yapsak gelen gelmeyen belli olsun. Umarım denk gelir güzel yağışsız bir güne de sakin sakin toplaşırız.. Manzarası da güzel orasının.

ne diyelim.
    1-Papaz
    2-Osmanba
    3-kurubuz
    4-cbr125cbr
    5-..

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Bende B.çekmecedeyim güzel olur şöyle sahile doğru çay içip muhabbet etmek

1-Papaz
    2-Osmanba
    3-kurubuz
    4-cbr125cbr
    5-Markopaşa
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Valla benim evim sahile 100 metre, pek uzun bir sürüş olmayacak ama dediğiniz gibi maksat muhabbet etmek. Beni zaten gıyaben yazmışsınız, ricaiye çevirelim : ben de gelirim

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Beni unutmayın
    Sürekli dolaştığım yakın arkadaşlarımla beraber 3 kişiyiz
    Hertürlü toplaşmaya gelebilirim..İş saatime uyarsa..

1-Papaz
    2-Osmanba
    3-kurubuz
    4-cbr125cbr
    5-Markopaşa
    6-Emrah.Ark
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Gelecek olan arkadaşlar listesine Selahattin54 ve Vedat arkadaşları da ekleyebilirsiniz.

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    bende katılmak ısterım basaksehırdeyım gerci florya tarafları olursa daha ıı olur sankım hem siz biraz yol yaparsınız hem ben:D:D

Motosikleti
    yamaha virago

.

Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende katılmak ısterım basaksehırdeyım gerci florya tarafları olursa daha ıı olur sankım hem siz biraz yol yaparsınız hem ben:D:D
    en iyisi senin evin önünde toplanmalım sen hiç marşa basma boşuna çayları hazırla yeter.arkadaşlar daha organizasyon konularını konuşma aşamasında millet böyle burun kırın yaparsa işimiz biraz zor.bu başlık altından devam edelim.en kısa zamanda her kafadan bir ses cıkmadan.şahsi menfaatler doğrultusunda hareket etmeden(yol mesafesi).düzgün tanışıp sohbet edebileceğimiz,çoğunluğun katılımına uyan gün ve saatte karar kılalım.

Motosikleti
    mct 250

mct

arkadaşlar bende papazla beraber gelirim ğörüşmek üzere

Motosikleti
    yamaha virago

.

Alıntı wild drive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende papazla beraber gelirim ğörüşmek üzere
    vay başkanım seni aramızda görmek ne büyük bir şeref.sende buluşma günü bizimle olursan çok mutlu oluruz şeref verirsin başkanım.ama kulüpteki arkadaşlarla birlikte gelirsen ortam açısından görsellik bakımından çok daha iyi olur.hemde o büyük tecrübenizle bize anlatacak çok şeyiniz vardır.hoş bi sohbet olur...(arkadaşlar wild drive: kendisi kara ambar motorcular kulüp başkanıdır.onunda bizimle olması büyük bir şans olur.)

Motosikleti
    CBF1000FA
    Arkadaşlar ... çatalca üzerinden saray istikametine doğru giderken binkılıç yakınlarındaki aydınlar köyünde pazar sabahı sucuklu yumurta yiyelim. çatalcadan sonra mükemmel sessiz ve yeşil bir yol var. Süper bir sürüş keyfi sonrası sucuklu yumurtaya ekmek banma ve aynı yoldan dönüş. ne dersiniz. yanlız gazlama sürüsü değil, ağır ağır tadını çıkara çıkara. yaklaşık 100 km lik bir sürüş olacak büyükçekmeceden itibaren..

Google maps de arama ekranına şu koordinatları girerseniz makanı bulursunuz 41.3696N 28.2095E

Motosikleti
    mct 250
    Alıntı papaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay başkanım seni aramızda görmek ne büyük bir şeref.sende buluşma günü bizimle olursan çok mutlu oluruz şeref verirsin başkanım.ama kulüpteki arkadaşlarla birlikte gelirsen ortam açısından görsellik bakımından çok daha iyi olur.hemde o büyük tecrübenizle bize anlatacak çok şeyiniz vardır.hoş bi sohbet olur...(arkadaşlar wild drive: kendisi kara ambar motorcular kulüp başkanıdır.onunda bizimle olması büyük bir şans olur.)
    saolasın papaz tabi neden olmasın elimizden gelidiğikadar arkadaşları toplarız gelmeye çalışacaz

Motosikleti
    yamaha virago

.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ... çatalca üzerinden saray istikametine doğru giderken binkılıç yakınlarındaki aydınlar köyünde pazar sabahı sucuklu yumurta yiyelim. çatalcadan sonra mükemmel sessiz ve yeşil bir yol var. Süper bir sürüş keyfi sonrası sucuklu yumurtaya ekmek banma ve aynı yoldan dönüş. ne dersiniz. yanlız gazlama sürüsü değil, ağır ağır tadını çıkara çıkara. yaklaşık 100 km lik bir sürüş olacak büyükçekmeceden itibaren..

Mekan hemen hemen şurası

http://maps.google.com/?ie=UTF8&hq=&...27466&t=h&z=16
    kardeşim yolu haritadan tam olarak kestiremedim ama az çok biliyorum o yolu dediğin gibi hem hazla uzak değil hemde sanki çok başka bi ülkede farklı bi ortam havası yaratır.iskoçyadaki yaylalar gibi.güzel olur yanlız gününü diğer arkadaşlarlarda konuşalım

Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı papaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim yolu haritadan tam olarak kestiremedim ama az çok biliyorum o yolu dediğin gibi hem hazla uzak değil hemde sanki çok başka bi ülkede farklı bi ortam havası yaratır.iskoçyadaki yaylalar gibi.güzel olur yanlız gününü diğer arkadaşlarlarda konuşalım
    Koordinat bildirdim, şimdi daha rahat bulabilirsiniz. Google maps de arama ekranına şu koordinatları girerseniz makanı bulursunuz 41.3696N 28.2095E

Motosikleti
    yamaha virago
    arkadaşlar ne diyorsunuz bu gezi süper olur bence.yanlız kurubuz kardeşim bu sucuklu yumurta işini yapacagımız yerin yaz kış açık olduğundan eminsin dimi.

Motosikleti
    CBF1000FA
    Sucuklu yumurta mekanı yaz kış açık. Küçücük bir baraka zaten içeride soba yanıyor , hava güzelse dışarıdaki koruluk altındaki piknik masalarinda da yiyebiliriz. Sucuklar kendi imalatları biraz baharatlı. Ben her ay giderim mutlaka.

Motosikleti
    Guruba iştırak edecek olan arkadaşlardan listeye ilave edilmemiş olanları ekliyorum.

1- Papaz
    2- Osmanba
    3- Kurubuz
    4- cbr125cbr
    5- Markopaşa
    6- Emrah.Ark
    7- Selahattin54
    8- Vedat
    9-

Birisi mangalda sucuk mu dedi..
    Hava şartlarının; motosiklet kullanımına izin vermesi halinde katılacağım..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBF1000FA
    18/01 akşamı büyükçekmece festival kafede toplanıp haftasonu yapacağımız sucuk etkinliğini tartışmayı ve planlamayı , çay içip laflamayı öneriyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)