Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

8 EKİM CUMARTESİ MODA İFTAR VE TOPHANE NARGİLE BULUŞMASI

Motovento
    REKLAM ALANI
    daisy_m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Canım aşkımın artçısı :) Y@m@h@ FZ6 F@zer
    herkese günaydın ben BİLOO 'nun eşi harika bir akşamdı çok eğlendim :angel: resimlerde harika bu arada peril tavlamız yarım kaldı bir daha ki buluşmada devamını getiririz artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ne güzel herkez çok mutlu ayrılmış özellikle yengeler

evet organizasyon adamı ALTUĞ evet haraket hafta sonuna bişeyler yap sinema olmaz ama muhabbet ediceğimiz bi yer olsa daha mantıklı olur bence açık havada saldım çayıra mevlam kayıra

bu arada Çanakkale yolu o kadar güzeldiki yağ gibi gittim geldim kocaman otobüsün sıkıştırmasını saymazsak güzel bi yolculuk yaptım

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    nmic
    bu hafta sonu yapın bısıler sayımız 40 a yukselsın daha kalabalık daha seslı daha heycanlı bı gezı olsun
    olucak dostum olcak , o da olcak....

Kobayashi, hakkaten ne işimiz vardı orda (havelka) senden sonra dejavu ile konuştuk, aklımıza şöyle bir fikir geldi. sitede paintball oynamak isteyenler de varmış, bir günü paintball için kararlaştıralım, hava kötü olursa bowlinge kaçarız (organizatörler iş başına )ayrıca orjinal bir sinema fikrin var, 2nd house ne der bu işe? ok derlerse bizede uyar. film listende neler var, eski ve hepimizin seyrettiği filmler haricinde yenilerden şööle bi kaç tane seçenek ver, oylama yapalım çok konuştum, sustum

bence film izlemek guzel olur. bende de saglam arsiv var. bu arada torque filmide olabilir. HD kalitesinde var bende o film. notebook falan getiririz hallederiz yani.
    hem iftar yapariz hemde sonra boyle bisi olur. yada once yapar iftardan sonra dolasiriz, takiliriz yani biryerlere. ben gelirim her turlu. bu sabah ehliyet almaya gittim, yazismayi bile yapamadim. elden kagithaneye goturup bilgilerimi almam gerekiyomus. onlerinde bilgisayar var anca oyun oynarlar onlarla. 6 aydir maillerinin sifresini almamis. kafayi yedim geldim

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    eveet arkadaşlar zaten biriki cümle "güzel buluşmaydı" duymak yeterliydi ama benim için daha önemli bişey var.bu buluşmamızdan sonra aramıza dejavu nun sevgilisi ve bilooo nun eşide katıldı.buluşmadan sonra üye olmaları ayrıca artistlik yapmam için bi sebep valla)

bu arada işten güçten gidip ayarlamam çok zor olacaktı modadaki mekanı ayarladığı için miya ya teşekkürler.bide tarif ederken sağını solunu bilse ehehehe
    tophanedede direkt yayılacağız sanıyoduk ama malum biraz yer ayarlamak zorunda kaldık...

ben cumartesi yada pazar akşam üstü dvd party si diyorum valla.çıkıncada caddebostan sahil çimenler.yanımıza örtü alırız yada motosikletlerin brandalarını( denenmiştir) yayarız çimenlere gül gülebildiin kadar

daha önce yapmıştık böyle şeyler bir pre-club'ı kapatıp film getiriyorduk.yerde döşeklere yayılıp beyaz şarap şampanya patlamış mısır eşliinde film.süper makara oluyo filme yorumlar falan dünyayı kurtaran adam bile izleyebiliriz

3 tane daha "film izleyip sahile gidelim" fikrine okey gelirse açıyom başlıı ona göre)

organizasyon adamı altuğ demiş herif yaa nası gazı veriyo olm bi organizasyonla organizatör olunurmu.ben hazıra gelip yayıliim diye gaz veriyon dimii

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Kobayashi, dvd işi iyi fikir.. Kesinlikle yapalım diyorum. Film izlemeye bayılırım zaten..

baron985, abi yapma gözünü seveyim ya. Torque bence iğrenç bir film. Saçma sapan giden bir motor var sonunda, öldüm izlerken gülmekten, kask mask yok adam 1000km/h gibi bir hız yapıyo nerdeyse.. Komedi filmi olarak izleriz ama illa isterseniz. Bence easy rider iyi giderdi.. Adamakıllı bir motor filmi.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

nmic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun davidson
    motor brandası denenmıs demıssın 3 hafta once fln aksam 10 gıbı caddeboston cımlerde ıkı kısı branda ıle bogusuyordu ıcıne gırmeye calısıolardı senmıydın o =)

cenkmenderes, tamam biraz sacmaliklari var ama butun action filmlerinde oluyor oyle seyler. diger filmlerde ucuyolar, zipliyolar, ucurumlardan atliyolar bisi yok ta adam bi kask takmadi diye mi simdi bu guzelim filme camur atiyon canavar film, gel bize birgun bendeki sesle ve goruntuyle bir izlede ondan sonra karar ver. ordaki seyleri sen yapamiyon diye... cok ayip cok

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    off neler çıkmış ortaya ya.anlaşıldı bu haftasonunu size bırakmamak lazımm

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    nmic,
    ahahahaha bendim baba yaaa)))

ama boğuşmuyoduk yaa süper keyifliydi termal battanıye mübarek
    içine girdik rahatça 2 de yastık getirdik yanımızda nası güzeldi varya.havada çok güzeldi ogün yıldızlar falan 2-3 saat falan yattık.

Motosikleti
    Jinlun davidson
    ozmn perilcim senden bişeyler bekliyoruz.. =)

hersey sana aıt ama .... =D

Motosikleti
    Jinlun davidson
    hadıya senı onceden tanısaydım bende gırerdım aranıza =)))

dedım bunlar brandadan cadırmı yapıcaklar ne sora kendımı denız bıra sıgara uclusune bıraktım sızı unuttum valla ya ...

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    baron985, yok abicim kask olayına takmadım sadece, film genel olarak geyik bir film diyorum. Ben hiç beğenmedim ve beraber izlediğim kimse de beğenmedi. Sen beğeniyor olabilirsin tabi saygı duyarım. Ama bence deli saçması bir filmdir kendileri. İzlenebilecek tonla güzel film var. Ayrıca illa ki de motorlarla ilgili bir film olmak zorunda da değil kanımca.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

lunaparka gidelim...

O zman güzel bi film seçinde gülelim komedi filmi olsun Organizasyondan Sorumlu Devlet Bakanı Altuğ Değirmencioğlu

verin ara gazını Altuğ a

Motosikleti
    Jinlun davidson
    herseyi altug a atmayın yaw
    diğer ark.larda yapsın
    ben fotodan sorumlu bakan olucam resım kalıtesı ust seviye olucak ınsallahh ..

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    cenkmenderes
    baron985, abi yapma gözünü seveyim ya. Torque bence iğrenç bir film. Saçma sapan giden bir motor var sonunda, öldüm izlerken gülmekten, kask mask yok adam 1000km/h gibi bir hız yapıyo nerdeyse.. Komedi filmi olarak izleriz ama illa isterseniz. Bence easy rider iyi giderdi.. Adamakıllı bir motor filmi.

motor filmi olarak ; dün akşam izledim bi tane : BIKER BOYZ
    lavrıns fişbörn abimiz falanda oynuo - çok ii olmasada , idare edecek bi film.....
    izlenebilitisi var yani....

nmic, o zaman perile ara gazı verelim bowling yapalım

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler