Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

[MT Ankara] Apar topar Karagöl Gezisi - 24 Mayıs Cumartesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    kesınlıkledostum ılgılenırsen ntv de nba macı baskıcak,ha bu arada ben senı gordum sankı etlıkte
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı PaskalNouma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesınlıkledostum ılgılenırsen ntv de nba macı baskıcak,ha bu arada ben senı gordum sankı etlıkte
    İllaki görmüşsündür. Eeess bende seni 7.caddede gördümya

Maç bu saatte beni bozar. güzel yatağım beni bekliyor.....

Size ve buradakilere iyi geceler diler ben huzurlarınızdan ayrılırım.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    ıyı geceler gurcell ıyı geceler ankaranın guzel ınsanları
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Eh ben de günaydım diyim bari. Dün çadır madır işleri ile ilgilenirken sizin geziyi kaçırmışız desenize dha şimdi görüyorum geziyi. Neyse artık bir dahaki sefere diyelim. Geziye giden arkadaşlara da tebrikler. Zorlu gözüken yollarda yağmur çamur demeden gezinizi tamamlamışsınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı ozgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eh ben de günaydım diyim bari. Dün çadır madır işleri ile ilgilenirken sizin geziyi kaçırmışız desenize dha şimdi görüyorum geziyi. Neyse artık bir dahaki sefere diyelim. Geziye giden arkadaşlara da tebrikler. Zorlu gözüken yollarda yağmur çamur demeden gezinizi tamamlamışsınız.
    hadi hayırlı olsun çadırın. Artık kamplarda görüşürük

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı ozgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yau gezide aklıma geldin, keşke gelebilseydi dedim; tam bizlikti yollar
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    buda video. Hem motoru kullanıp hem çekim yapmak zor iş ancak bu kadar oldu

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    bu foto da Nakturk için gelsin

Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

gitarci1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gezi süper çok amaçlı artçı ararsanız ben varım her tür gezi düğün sünnet çekimleri:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı PaskalNouma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bart ve 1985 de gordu zaten acılısta
    Evet eğer dün ekipmanlarım burada olsaydı Sedanın peşine takılayım diyecektim
    ama üstte başta korumalı bir şey olmayınca soluğu açılışta ve Altınparkta aldım

Alıntı gitarci1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi süper çok amaçlı artçı ararsanız ben varım her tür gezi düğün sünnet çekimleri:D
    Benim limuzin gelsin ben seni alırım artçı

NakturK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin abi seni burda gördüğüme şaşırdım valla, senin ne işin var, böyle pis bebelerle, sen bunlara uyma, bunlar yağmur çamur demez debelenirler, sucuğa dönmüşsünüz, üşütmeyin de, bizim bu gün direksiyon sınavı vardı, ramzeyle sınava girdim resmen saçmaladım, alet hotluyo zıplıyo gaz veriyon pati yapıyo, hüseyin abi murti06 ya dakkat et o adam geziyo gidiyorsa yağmur yağıyor...
    Bile bile lades dedik, daha giderken yağmur atıştırmıştı Ankara'ya, bu yüzden Murat'ın günahını almak haksızlık olur.

Güzel geziydi, bir kez daha ne iyi etmişimde motor almışım dedim yani, tamam ne iyi etmişimde cruiser almışım diyemedim ama olsun, SS varken ben dırdır hiç edemem zati.

Kıyafetler makinaya girdi, motorda bir yıkandı bitti gitti

Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ona bot deme lütfen , uzay şeysi o , henüz bi isim tanımlanamadı , güvenilir kaynaklardan alınan haberlere göre daha başka ayakta gören olmamuş
    Seda çamur oldu derken, plastik değilmi bunlar su tutarsın gider dediğimdeki yüz ifadesi geldi gözümün önüne

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim limuzin gelsin ben seni alırım artçı
    gelemedi gitti senin limuzin

Alıntı NakturK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bile bile lades dedik, daha giderken yağmur atıştırmıştı Ankara'ya, bu yüzden Murat'ın günahını almak haksızlık olur.
    bencede haksızlık olur Murat'a

Sayemde Ankara susuzluktan kurtuldu be. Anlamıyor kimse Hüseyin beni bir tek sen anladın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelemedi gitti senin limuzin
    Abi her topikte gündeme getirme şu konuyu yaaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi her topikte gündeme getirme şu konuyu yaaa
    sende her topikte benim limuzin gelsin deme gelemiyor işte yak bir kibrit kurtul limuzinden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    sende her topikte benim limuzin gelsin deme gelemiyor işte yak bir kibrit kurtul limuzinden

Gelcek gelcek

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yau hiç bu aylarda üşünür mü Normal de TA görüp kıskanmam gerek sizi ama, Antalya ya yaz geldi ayıptır söylemesi. Hiç kıskanmadım.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yau hiç bu aylarda üşünür mü Normal de TA görüp kıskanmam gerek sizi ama, Antalya ya yaz geldi ayıptır söylemesi. Hiç kıskanmadım.
    sen kıskan yinede üşüdük (ben üşümedim gerçi ama) ıslandık yinede çok eğlendik.

Ayrıca Seda o makineyle oralara girdin ya seni canı gönülden tebrik ederim hiç yılmadan devam ettin sonuna kadar.

Motosikleti
    R6
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tubişcim sol taraftan şiddetli yağmur (hatta sanırsam bi ara dolu) yerken sağ taraftan akşam güneşi vuruyordu. Üşüdüm ama acayip keyifliydi (asfalt kısmı yani gezinin %20 si ) Bi ara da solumuzda harika bi ebemkuşağı oluştu

Ayrıca Seda o makineyle oralara girdin ya seni canı gönülden tebrik ederim hiç yılmadan devam ettin sonuna kadar.
    Abi ne yalan söyliyim bi ara geri dönesim geldi makinadan gelen takırdamaları duydukça, içim acıdı. Ama allahtan siz fbenim istediğimden daha hızlı gitmem için zorlamadınız o yolda, bende makinamı üzmeden yavaş yavaş geçtim oraları
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 => Aprilla Pegaso 650 => ?
    Geziden sonra anca foruma girebildim . Zaten gezi olduğu günde girmemiştim geziden de hiç haberim yoktu. Evden Kızılaya niyet çıktıum Etimesgutta murat abi beni farketmeden yakınımdan geçti . Her zamanki gibi ulusa gidiyor zannettim takıldım peşine . Ulus yakınına kadar hiç durmadan peşinden gittim Murat abide merak edip durmadı . 2 defa Ulus sapağı geçtik ama murat abi hala devam ediyordu .Artık Ulustan umudu kesmiştim . Yol üzerindeki en son ulus sapağına geldiğimde ben Ulus yönüne saptım tam o sırada Murat abi az ilerideki benzin istasyonunda durunca geri dönüp nereye gittiğini sordum . Geziden öyle haberim oldu . Daha iki ay olmuştu motora başlayalı bu tür tecrübe fırsatını kaçırmamalıydım .

Akşam katılmam gereken bir yemek vardı fakat motor ve yol işte . Bütün hesapları yapıp bende katıldım geziye Kzılaya niyet Karagöle kısmet..

Çok güzel bir geziydi grup sürüşünde sedanın arkasındaydım . Düz yolda iyiydi fakat bozuk yollara girdiğimizde seda için artık çok geç olmuştu . Hele bi ara tam bozuk yol bitti diye sevinirken karşımıza çıkan başka bozuk yolu görünce ellerini iki yana açıp boynunu bükerek '' Aman tanrııımm '' dediğini duyar gibi oldum . Seda için çok yorucu oldu ama tebrik ediyorum şahsım ve ybr'm adına

Dönüş yolunda erken çıkmak zorunda olup beraber gelemediğimiz için çok üzgünüm . Yemeğe yarım saat geç kaldım ama önemli değil güzel bir gezi oldu .

Resimlerden anladığım kadarıyla geri dönüşünüzdeki izlenimlerimi aktarıyım. Siz hiç ıslanmamışsınız Bütün yol boyunca yağmur hiç dinmedi taki ankamall a gelene kadar abartısız . Öyle böyle değil geç kalmamak için bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda tam 45 dakika motor sürdüm . Murat abi bilir çamlıdere gezisindekinden daha fazla ıslandım Allahtan hava o kadar soğuk değildi .

Neyse fazla yazdım siz kovmadan kısa keseyim bari

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    fotoları yükle Emrah artık

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)