Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

18 Mayıs 2008 Pazar / 2. GELENEKSEL MOTOSiKLET.NeT Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    benim anlamadıgım bu artı yanında gelenler motosiklet i ile mi geliyor yoksa artçı olarak mı geliyorlar.
    mesela + 5 diyor
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ee anadolu yakası dedım ama kımse cevap atmadı toplanma yerınız yokmu anadoluda
    hyosung250gtr

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    çok eğlenceli bi gezi olacağı belli şimdiden resimleri görmek için sabırsızlanıyorum. eee hadi gidin artıkkk

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı MURATCBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmazmı var tabi neresi dersen çamlıca gişelerini geçtikten 18 km sonraki opet benzin istansyonu
    98 Beygir.....

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Murat CBF 150000 kardeşimiz Anadolu yakası buluşması teklif etmiş, bendeniz kabul ediyom teklifini

Arkadaşlar, carrefour bahçesinden 70 km/h hızla 15 dakkada benzincide oluruz. Bu sebeple, buluşak mı, beraber gideriz, eeii
    Poturdak

cıhan nasıl guldum yarıldım resmen neyse bulucaz artık herhalde gebzeden gırınce ılk benzıncı opet dıgerı shel dı galıba ama neyse
    ben pendıkteyım
    hyosung250gtr

ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Selam Arkadaşlar yeni kayıt oldum geziyi görünce kaçırmıyım dedim. Bu benim ilk gezim olacak yaklaşık 100 km lik yol görünüyor TVS Apachi ile katılacağım. yolda arıza gibi durumlar için tecrübeli arkadaşlar yanımıza neler almamızı tavsiye ederler..

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı ekaragz82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar yeni kayıt oldum geziyi görünce kaçırmıyım dedim. Bu benim ilk gezim olacak yaklaşık 100 km lik yol görünüyor TVS Apachi ile katılacağım. yolda arıza gibi durumlar için tecrübeli arkadaşlar yanımıza neler almamızı tavsiye ederler..
    O kadar çok kalabalık ki yedek parça sıkıntısı yok sen gel birilerinden soker takarız olmadı benımkınden sokerız
    Hasan..

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    arkadaşlar ben yalovadan katılacağım.doğal olarak istikamet tam ters düşüyor.şu kocaeli halk evinde ki çay molasında kaçta olursunuz?ayrıca şu halk evi tam neresi oluyor.orasını nasıl bulabilirim?pek bilmem kocaelini?yardım eden çıkarsa minnettar kalırım
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    Eyvallah o zaman kardeş pazar görüşürüzz.Bu arada mesajdan alıntı yapmak istedim ama kutu seçilmiyor nedendir ?

Motosikleti
    ...................
    Alıntı ekaragz82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah o zaman kardeş pazar görüşürüzz.Bu arada mesajdan alıntı yapmak istedim ama kutu seçilmiyor nedendir ?
    valla orasını bılmem pazara beklerız

(alıntı ya tıklıyosun acılıyo ama sorun olabılır belkım fırefox kullan sorun yok)
    Hasan..

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    benim derdime derman olacak biri yok galiba
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    ...................
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim derdime derman olacak biri yok galiba
    Dostum valla saati bilen olmaz sanmıyorum ama o yol üzerinde bi yerde beklenebilir grup sürüsü şimdi ne desek boş 100le gitse herkes olurda durluyo hızlanıyo entersan yani ama sen bana özelden yaz ben sana o gün sabah bilgi veriyim cepten şurdayız burdayız diye nasıl istersen..
    Hasan..

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  
    22. Mesajlarda küfür (sansürlenerek de olsa), maksadi asan argo, satasma, asagilama vb. içerikler bulunamaz. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek, tiksindirici veya herkes tarafından hoş karşılanmıyacak resimler göndermek yasaktir.

61. Motosiklet.net forumlarinin en belirgin özelligi, kullanicilarin mesajlasmalarinda yakalanan belirgin düzeydir. Bu güzel çizgiyi korumak mutlaka kullanicinin görevidir. Bu nedenle, mesajlarinizda küfür ve benzer kaba ifadeler kullanmamaniz ve kisileri asagilayici ya da tahrik edici tavirlardan uzak durmaniz tavsiye olunur. Küfür içeren, asiri laubuali, baska bir kullaniciya saldiri amaçli ya da gelen olarak çirkin bulunan mesajlar yöneticiler tarafindan silinecektir. Küfürlü yazisan kullanici, tarzini degistirmemekte israrliysa, forum disi birakilacaktir.

63. Kişiye özel başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj göndermelisiniz. Özel soru ve sorunlarınızı mail Ö.M gibi kişiye özel yöntemlerle halletmelisiniz!

Konu dışına çıkan, tartışma içerikli mesajlar başlıktan temizlenmiştir. 2 gündür bu başlık durmaksızın konu dışına çıkmakta ve başlıkla ilgili oldukça fazla sayıda şikayet rapor edilmektedir.

Motosiklet.net sitesinin ve forumlarinin yücelmesi ve daha iyi yerlere gelmesi üyelerin elindedir ve unutmamak gerekir ki, bu ortamin seviyesini belirleyecek kisiler de yine üyelerimizdir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Motosikleti
    shadow 750
    Ehliyetleri bu hafta vermiyorlar.

Ben katılamıyorum bürokrasi işde eskiden bi günde hallediliyordu.

Sizlere iyi eğlenceler.

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat CBF 150000 kardeşimiz Anadolu yakası buluşması teklif etmiş, bendeniz kabul ediyom teklifini

Arkadaşlar, carrefour bahçesinden 70 km/h hızla 15 dakkada benzincide oluruz. Bu sebeple, buluşak mı, beraber gideriz, eeii
    bende carrefour da buluşrsanız gelirim TEM de tek başıma gitmeyi hiç sevmiyorum bide gişelereden sonra 18 km hiçde az bir mesafe değil
    İki kişinin bindiği motor değildir.

genccag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 Naked
    Cumartesi günü 1000 km bakımını yaptırırsam bende katılmak istiyorum arkadaşlar,
    Umarım görüşürüz.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    avrupa yakasından gelecek arkadaşlar lütfen dikkat
    levent bp deki buluşma sonrası 2. köprüye geçeceğimiz için gelen herkesin kgs kartı yada ogs si bulunması zorunludur köprüde nakit gişeleri kaldırıldığı için o gün zorluk yaşamayalım diye kgs yada ogs cihazınızı şimdiden ayarlayınız teşekkürler

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim anlamadıgım bu artı yanında gelenler motosiklet i ile mi geliyor yoksa artçı olarak mı geliyorlar.
    mesela + 5 diyor
    +5 i motora alamıyacağıma göre hehehhee
    ben artçım ve 4 motor oluyo onnar
    herkes kolundan tuttuğunu misafir olarak getirio walla kardeş sende öle yap sayımız artsın
    izmirli dostları çatlatcaaz
    bu arada lütfen grup sürüşü kurallarını okuyalım
    anadolu yakası toplanma yeri olarak bir tem gişelerden sonra ki opet mehmetçik tesisleridir bilginize
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    evet arkadaşlar bizde yalovadan gelicez şu kocaelindeki buluşup çay içilen yer neresi kocaelini hiç bilmiyorum 3 kişi gelicez kaybolmayalım oralarda
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende carrefour da buluşrsanız gelirim TEM de tek başıma gitmeyi hiç sevmiyorum bide gişelereden sonra 18 km hiçde az bir mesafe değil
    Arkadaşlar, bendeniz sabah 9.15 gibi Carrefour Kozyatağı önünde olacağım, oradan hareketle buluşma yerine... İsteyenlerle sabah buluşabiliriz.

Poturdak

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)